Jump to content

7800GTX ar 350W PSU


Bono
 Share

Recommended Posts

Kam nez ir taisnība? Drīz pārbaudīsim...

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=...8076&highlight=

Te uzdevu jautājumu. Boot'isti izteica ļoti stingru spriedumu, ka nespīd palaist 7800GTX ar A64 3200+ un 1024 rāmi.

 

Kolēgu sanervozēju... :lol:

Bet šodien palasījos visādu infu, tajā skaitā arī BUJ topic'ā "Kāds baroklis man bla bla blā..." Tur izrādās, ka pietiek ar 350W...

 

http://www.guru3d.com/article/Videocards/229/24/

"Ehm, let's see what more did I find. Ah, very interesting is that power consumption actually was lower then the Series 6 high end products. Your average 350 Watt PSU is capable enough with the card and an average system. Our Athlon 4000+/512MB/100GB-HD/DVD-Rom/7800GTX based system peaked at just over 260 Watt, charming."

 

Tagad tik jāsagaida kad kolēgam atvedīs to dzelzi. Tad redzēsim dažu bootistu kompetenci... =]

Kas vēl interesanti... Diez vai tie, kas atbildēja paši ir testējuši tādu sistēmas konfu.

Nu labi, ta jau manīs kā būs.

Link to comment
Share on other sites

Bija viens 350w Sli baroklis, varbuut tas dereec, tikai maxaa laikam taa virs 100Ls.

TAK PANJEM Antec 550w un miers, un ko var dr*****s

EDIT tas topiks iet, laikam akls esi...

Link to comment
Share on other sites

Tak paga, dzelzi atvedīs pamēģinās uz tā paša. Cik vispār maxā tas Antec 550W?

Link to comment
Share on other sites

Guest fux0r

Ahujek, 100Ls nolikt par barokli kurss iespeejams nebuus vajadziigs...

To naudu labaak nodzeram nekaa pa stāstihanu noliekam 100Ls.. :?

Link to comment
Share on other sites

man ir vaakaaka videokarte, bat mab ir Antec TP 550w, vot kad noslils taa 7800GTX, tad varees pasmieties par lielo "ietaupiijumu".

BTW taisos njemt veel jaudiigaaku barokli.

Link to comment
Share on other sites

Neviens jau tādu naudu neliks. Kolēga cer ka pavilks tas pats 350W. Ja nevilks, ta meklēs jaunu barokli, bet nez vai pa 100Ls...

Link to comment
Share on other sites

Piedod, bet saku, ka koleega ir "žīds" ja peerk 7800GTX, tad jau labu barokli defaultaa jaanjem.

Nekaa personiska, bet tieshaam smiekli naak, man bija bail laist 9800pro uz 400w baroklja, jo liinijas leekaaja krietni, un baroklis nebija tas sliktaakais...

Link to comment
Share on other sites

man ir vaakaaka videokarte, bat mab ir Antec TP 550w, vot kad noslils taa 7800GTX, tad varees pasmieties par lielo "ietaupiijumu".

BTW taisos njemt veel jaudiigaaku barokli.

 

Piedod, bet jāsaka, ka gramatika tev klibo...

Link to comment
Share on other sites

Kaspar, Nu tak liec viņam svētu mieru! ZB jau ar to MAN LABĀK, dari kā es!

Nu izdarīs eksperimentu - būs nebūs. Offtopic karalis jau esi...

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Ja nav nekāds overclockers, uz barokli kaut nedaudz var pievērt acis.

 

Un tomēr nāk smiekli, skatoties, ka cilvēki pērk videokartes par 300+ Ls un pēc tam gudro, vai to varēs padarbināt ar noname barokli, kurš maksā padsmit Ls un pēc tam vēl muldēt, "labāk nodzeram ietaupīto naudu". Varbūt uzreiz nevajag pirkt par 100 Ls, tomēr baroklim izdot tuvu pie 50 Ls šādā gadījumā ir tikai saprātīga rīcība, kas principā krietni samazina risku, ka tava uber videokarte kaut kāda mēslaina barokļa dēļ pārvēršas faktiski bezvērtīgā izdegušu dzelžu gabalā.

Link to comment
Share on other sites

Ir taču starpība starp 50 un 100Ls, ne?

Ēēē... Tas ūberdzelzis var arī nosvilt uz nepietiekamas jaudas barokļa?!? Ūja? Vai ta tik traki?

Link to comment
Share on other sites

Kaspar, Nu tak liec viņam svētu mieru! ZB jau ar to MAN LABĀK, dari kā es!

Nu izdarīs eksperimentu - būs nebūs. Offtopic karalis jau esi...

Tu maz no H/W kautko jeedz?

Ja nee klausies, ko citi, sajaa jomaa gudraaki saka.

Link to comment
Share on other sites

man ir vaakaaka videokarte, bat man ir Antec TP 550w, vot kad nosvils taa 7800GTX, tad varees pasmieties par lielo "ietaupiijumu".

BTW taisos njemt veel jaudiigaaku barokli.

jaa, novlis gan!

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Ja netaisies klokot, panjem kaadu HEC barokli 40-50LS robezhaas un miers....

Link to comment
Share on other sites

Es uz kaut kāda noname 200W vai 250W barokļa [duron 800+128RAM +1 HDD] uzspraudu radeon 9800 pro. Simboliski Quake 3 palaidu. Neapkārās. Ilgstoši laist nebija iekāriena.

-----------------

Morāle: to karti brīvi varēs palaist uz 350W. Pēc tam jo vairāk diskus liks klāt, jo lielāka šance, ka spriegumi sāks virzīties no normas.

Link to comment
Share on other sites

Nu re, cik ļoti atšķirās viedokļi... Es vairāk kaut kā nosliecos uz Vila morāli.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau ļoti dažādi 350W un ne jau tikai tie W baroklim ir svarīgi, bet gan cik A ir uz katras līnijas un pats galvenais vai viņi vispār spēj noturēt stabili to spriegumu. Piemēram, Zippy 350W, kam ir 26A uz 12V līnijas pavilktu tavu karti, ja īpaši neklokosies. Tiesa šis baroklis nav no lētajiem un LV pagrūti dabūt.

Link to comment
Share on other sites

artissco

man piemeeram uz maatesplates bija uzliimiite ar psu jaudaam cik vajag attieciigajai kartei... cik sapratu 7800GTX vajag mazaak W nekaa 6800Ultra...

Link to comment
Share on other sites

man piemeeram uz maatesplates bija uzliimiite ar psu jaudaam cik vajag attieciigajai kartei... cik sapratu 7800GTX vajag mazaak W nekaa 6800Ultra...

 

Tā viņš ir. 7800GTX rij mazāk nekā 6800Ultra.

Gandrīz uz pusi mazāk.

Link to comment
Share on other sites

6800Ultra rij ~100w

ja 7800GTW riitu 2x mazaak, vinjai nebuutu nepiecieshama atseviska straavas padeve.

Link to comment
Share on other sites

artissco

man liekas ka 6800Ultra rij kkur 120W bet 7800GTX ~100W

 

A minimum 400W system power supply for GF 7800GTX (with 12V current rating of 26A or more)
Link to comment
Share on other sites

PCI-E slots speej izdot 75W, ja vajag vairak, tad luudzam papild barossanas vaadu ;)

Link to comment
Share on other sites

 

A minimum 400W system power supply for GF 7800GTX (with 12V current rating of 26A or more)

 

Nu redzi, manis pieminētais 350W baroklis pavilks :D

Link to comment
Share on other sites

man liekas ka 6800Ultra rij kkur 120W bet 7800GTX ~100W

 

A minimum 400W system power supply for GF 7800GTX (with 12V current rating of 26A or more)

 

Your average 350 Watt PSU is capable enough with the card and an average system. Our Athlon 4000+/512MB/100GB-HD/DVD-Rom/7800GTX based system peaked at just over 260 Watt, charming.

Link to comment
Share on other sites

And then our 350w power supply explode, and all system crashed....

Jaa jaa klausi taalaak vecmaaminjas...

Tak panjem normaalu barokli, un viss...

Cik reizes tev to teikt?

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, juus te visi ar tiem daargajiem Antec un veel sazin kaadiem! A kas var buut labaaks par leeto FSP :twisted: Nesen vienam druganam njeemu un bija paarsteigums! Zinajau ka ir daudz A uz +12v liinijas un labs baroklis, bet atkal savaadaaks modelis un 400W PSU apriikots ar 2 x pa 18A! Teoreetiski maximums ir 36A un paraadiet man veel kaadu 400W barekli, kam specenee taa raxtiits (daudz maz arii atbilst) un maxaa ap 35 - 40 Ls :twisted:

 

Un Kasparz - Tavs mineetais Antec 450W ar 20A uz +12v liinijas pa tadau naudu ir meesls :lol:

Link to comment
Share on other sites

nu es domaaju, ka kaads 350-400W Hec/Fsp ar divaam 12v liinijaam sito vareetu pavilkt, takaa kaspar luudzu nevajag te uudeni liet, es saprotu, ka nopirkt tp550 ir kruti un peectam vajag arii normaali palieliities, bet tapeec jau cilveeku nevajag maldinaat

Link to comment
Share on other sites

nu buus jau labi ar kaadu 400-500w HECu FSP

mazaak arii nav jeega, jo karsiis bezjeegaa...

un BTW 7800GT tagad leetas, un pie defaultaa OC ir pal labaakas, nekaa GTX :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest HX

Kaspar!!!

 

Mlji - ja nejeedz runaat po angljiski, tad nerunaa ... besiii shitie valodas kjeemotaaji, kas ...

 

Nu 400w gan jau vajadzeetu kaa minimumu :)

Protams, Kasparinsh ar savu draudzinju var te lieliities, bet kaut kaadu 450w jau vareetu meegjinaat :wink:

 

Kaspar!

Pasaki, gudraa galivnja, kas ir defaultais OC ????!!!

Link to comment
Share on other sites

HX spameri mazais, mlje atspaardiishu par shito..

Defaultais OC ir ar defaulto kartes konfiguraaciju.

varbuut, ka defaultaa konfiguraacija ir ar defaulto kuuleri bez modiem, ko?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...