Jump to content

Celjaziimes (Latvija)


nemesis
 Share

Recommended Posts

Guest kirils

bagaatiigas kraasas bildei. :))

 

huligaani vainiigi?

biju ar kaadu drauzeni pie drishkina ezera (ceesu apkaime).

turp devaamies ar kaajaam, atpakalj pusarkaajaampusarstopiem.

nostopeejaam kaadu mashiinu, kas jautaaja vai nezinam kaadu ezeru tuvumaa. noraadiiju uz drishkina ezeru, bet shamie teica, ka 2,8 km ir par taalu. btw, tam raadiitaajam man kaut kur jaabuut nofocheetam. ielikshu mosh bildi peec briizha.

Link to comment
Share on other sites

flasherr

īstenībā naktī, zināmā dzēruma pakāpē un piemērotā ātrumā šinī līkumā varētu būt interesanti. Pat ļoti.

Dienā jau vēl saprast, kur ceļs aizlīkumo, bet tumsā...

Droši vien, ka huligāni vainīgi. Ne jau ceļinieki būtu tādi cirvji, lai šādi uzliktu zīmi. Kaut gan...

 

Nokaunējos :oops:

Es jau nedomāju, ka totālā pālī. Vienkārši, kad cilvēks ir samiegojies vai iedzēris (ne jau daudz), tad ar koncentrēšanos ir švaki. Un redz zīmi, tad tā arī brauc. To, ka ceļš aiziet uz citu pusi, pamana par vēlu.

Vai tad tā nav?

Link to comment
Share on other sites

flasherr:

 

Padomā ko runā. Dzērumā un ātrumā par ceļazīmēm nav jēga runāt. Nokaunies un pārvērtē savu viedokli!!!!!!!!

 

Tā nav!!!

Stūre un dzērums = nesavienojamas lietas.

Noguris vai nenoguris šoferīc tiešām varētu ciest no šādiem ceļu apzīmējumiem.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Sony arii ljoti paspilgtina kraasas, kaut gan shad tad tas ir iisti vietaa, jo bildes izskataas suliigas ;)

Link to comment
Share on other sites

Camera : Panasonic LUMIX-LC43 4 Mpix ar ieslēgtu VIVIO.

Man piemēram besī bildes kas attaino pēc iespējas dabiskās

k krāsas, bilde taču nav dabiska tāpēc arī krāsām jābūt biški pārspīlētām (nedabiskām) :)

 

Ceļazīme nav nekādi huligāni likuši ,lieta tāda ,ka aiz šī līkuma ir vēlviens līkums pa labi 90 grādi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

vislabaak ziimes liek celju labotaaji, piemeeram nesen man pie skolas bija uzlikts taa ka uzreiz aiz ziiimes jaabrauc kruumos, man zb tas vinju mudacisms panjeemu un noliku kaa vajag:D

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

Tas noziimee to, ka celjinieki neatpaziist ziimes, vai arii priekshnieciiba, ja taa liek likt taadas ziimes

Link to comment
Share on other sites

vislabaakais bija gadiijums kad maacijos autoskolaa ziime man lika braukt pagalmaa, bet kur taalaak? bija reeciigi

Link to comment
Share on other sites

Atceros, ka pirms vairaakiem gadiem netaalu no maajas arii bija maldinoshas celjaziimes, par laimi kljuuda tajaas nebij biistama satiksmes droshiibai. Taatad ir divi krustojumi Valmieras shoseja/shoseja uz Turaidu un Valmieras shoseja/shoseja uz limbazhiem (attaalums starp tiem metri 100-200), bet braucot no Turaidas puses ziimee noraadiija ka Riiga 42km, savukaart no Limbazhu puses ka Riiga 38km.

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

man visvairaak patiik celjaziimes Gulbenee: braucot uz Reezeknes pusi ir ziime Reezekne 101 (pa kreisi), bet peec ~200m ir ziime Reezekne 88. Labaakais ka taas ziimes arii atbilst patiesiibai :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest painkiller

Runājot par ceļazīmēm patīk sekojoša lieta - braucot no Valdemārpils uz Talsiem pēc pagrieziena zīme - Talsi 3 km (laikam kaut kā tā). Nobrauc vismaz pāris km, un zīme Talsi 2.9 (vai 2.8 km). Un pēc 100 metriem zīme Talsi.

Vēl atceros kaut kur tīklā bija laba apdzīvotas vietas zīme (tik neuzķēru, vai kāds pacenties, vai krāsas izbalojušas) - Drum nbasi.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt par šādu bīstamu situāciju radīšanu būtu jāierosina krimināllieta !!! Bļin a ja kāds tajā līkumā nositas?! Atkal būs "Nepareizi izvēlēts braukšanas ātrums !" ???

 

invalīdi ! Rokas parlauzt lai nākamreiz ilgi domā vai zīmi ir pareizi uzlicis !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

taa jau ir. ja es teiskim naktii brauktu pirmoreiz pa to celju tad noteikti gatavotos liikumam pa kreisi, a tur graavis... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Man piemēram besī bildes kas attaino pēc iespējas dabiskās

k krāsas' date=' bilde taču nav dabiska tāpēc arī krāsām jābūt biški pārspīlētām (nedabiskām) :)

[/quote']

Muah. Laba teorija.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt par šādu bīstamu situāciju radīšanu būtu jāierosina krimināllieta !!! Bļin a ja kāds tajā līkumā nositas?! Atkal būs "Nepareizi izvēlēts braukšanas ātrums !" ???

 

invalīdi ! Rokas parlauzt lai nākamreiz ilgi domā vai zīmi ir pareizi uzlicis !!!

Jautājums kas tad ir licis, jo šitādos ceļos jau bieži vien vietējie dzērāji jau paši vien liek, jo labākā gadījumā tas pašvaldības ceļš ja ne privāts :),un šādus arī pašas pašvaldības uztur, kurās kā zināms melnos darbus neviens cits kā sīņi nedara.Bet ja nu Valsts ceļš nepaslinko un uzraksti uz Latvijas Valsts ceļiem(ar visu fotku)-aši būs čikī :) .
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...