Jump to content

Ubuntu haljava no niiderlandes...


klf
 Share

Recommended Posts

nu vo... shodien ap kaadiem 3jiem man piezvana kaada kundziite un nosauc manu vaardu... no niiderlandes itkaa pienaakusi paka... esot kaukaadas probleemas ar adresi ka nevarot salasiit... nu teica lai es braucu uz Rankas ielu pakalj... jeebatj!!! kur ellee ir taada rankas iela?!?!?! visu celju domaaju - nu nevar buut ka tas ir tas WinXP SP2 ko es shoriit pasuutiju... un tad atcereejos par to ubuntu ko pirms meenesha pasuutiju... nu bija skaidrs... tik tikko atvilkos maajaas un konstateeju ka tur ir ljoti daudz... anyway... kaadam nevaig?

Link to comment
Share on other sites

Snoopie šitik sūdīgu live-cd es vēl dzīvē neesu redzējis :D

pats ar varu kādam iedot dažus X86 un arī kādu AMD64...

Pilnīgs mēsls tas Ubuntu, un manā uztverē viņu lieto tikai tapēc ka viņu vārda tiešā nozīmē met pakaļ pa brīvu... (kā saitā raksta: "Pasūti vairāk un vēl izdali draugiem utt :D"). Nu a teiksim OpenBSD cilvēki ir ar mieru normālu piķi samaksāt lai uzturētu projektu !!!

Link to comment
Share on other sites

flasherr

es arī pasūtīju linux diskus.

Jau kādu mēnesi gaidu.

Diezvai sagaidīšu :(

Nebūs, ko karināt pie sienas

Link to comment
Share on other sites

kafka joyn -- prikols labs :D ... bet izskatās pēc pilnīga mēsla un kapēc gan lai es izvēlētos win serveri starp unixiem ?? :D bet tam serverim tas apraksty vispār ieprikolija :D

Link to comment
Share on other sites

ru nu beidz tā jau nemaz nav :D

Jā slackware man no linuxiem tīkamākais.

Bet nu cik esmu patestējis ubuntu tad mēsls vien viņš ir un nesaprotu ar ko gan viņš būtu labāks par parastu debian??

Jā parsvarā Live-CD no ubuntu, bet ja salīdzinam viņu kautvai ar to pašu knoppix sūds vienb ir, nemaz nerunājot par Slax....

 

Kapēc viņš tik populārs?? tapēc ka to sūdu pakaļ met.

Nu nesaprotu es kas viņā ir labāks nekā citos??

 

Par M$? nu beidz nav tā ka es nīstu microsoft, tik nepatīk man neviens viņu softs.

 

Hē OpenBSD vispār 43. vietā - vai tapēc slikts??

Link to comment
Share on other sites

Debiāni visi ir daudz maz vienādi :] Pasmagi, toties viegli instalējami, pārsvarā precīzi atrod dzelžus un programmu intastalācija nav murgs.

 

Slax /BSD ir cilvēkiem, kas iebraukuši *nix dziļi - viņiem nesastāda problēmas kopilēt, instalēt no binārijiem un visādi citādi ņemties. Bet pasaulē ir citi datoru lietotāji kam nav laika/iespēju/saprašanas iedziļināties tai visā.

 

Nākotne pieder visādiem *nix, bet populārs būs tas kas vienkāršāks un vairāk atbalsta dzelžus - pagaidām tas ir Debijans iespējams Mandreiks.

 

Starp citu joprojām fanoju par Xandros (tagad jau 3. versija) - tur arī 90% softa bez problēmām var uznmest no Ubuntu.

Link to comment
Share on other sites

Aleksej -a mēs neko :roll: - popularizējam *nix - neliela diskusija nāk tikai pa labu. Savādāk visi salasīsies MIGa labas - mēģinās likt Slaku - un ja nesanāks? Un tad būs viens Linux nīdēja vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs taisnība jau tev vien ir :D

Ru debiani ir puslīdz vienādi, bet jāsaka tā ka labāk izvēlos orģinālo nevis kaukādu pakaļdarinājumu.

Manā izpratnē lietotājam draudzīgs distrubutīvs ir tas kuram nav problēmu kautko uzinstalēt klāt, uzinstalēt kautko kas nav orģināli jau kopā iekš distrubutīva cd, un to visu arī sakarīgi apdeitot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...