Jump to content

Video kartei alumīnija CPU cooleris


944s
 Share

Recommended Posts

Jautājums šāds.

Manam Radeon 9500 ir virsū vara TITAN VGA cooleris.

 

Gribu uzlikt virsū AMD CPU TITAN alumīnija cooleri + AS5, bet vai tam būs jēga?

 

Vai nav kāds lētais CPU coolers, ko veikalā varētu nopirkt, kas būtu no vara?

 

Karti gribu pamocīt.

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

Neatceros ka tas TITAN dzeseja (uz GF4 staveja), bet bez VMOD diez ko liela atshkjriba nebuus. Atceros ka manam sapiram tika uzlikta gigantiska TITAN P4 cooling systema, neakadas ipashas jegas nebija...

Link to comment
Share on other sites

Man ir uztaisiita smuka turbiina no daudziem lieliem radjikiem, un veel smuki ram heatsinki, pagaidaam turbiina staav plauktaa, jo manai tagadeejai kartei taa nav vajadziiga, bet kad biju uzlicis uz FX5600 to turbiinu ar 2iem 80mm ventiem uz 12v, taa karte bija vienkaarshi auksta :shock:

Link to comment
Share on other sites

deff_ins
AMD x2 4500+

OCZ GOLD 4x512/600

4xRaptor 76gb

Antec 2x550W

DFI SLi nF4 Ultra

Sli 2x nVIDIA7800GTX

tava kaste veciit ir pilniigs shits :twisted:

kas tie pa leetajiem suuda antec barokljiem? panjem 1 taadu kaa lobberam un miers :p

kas tev tas pa leeto suuda deeli? njem dfi nf4 sli-dr

un kaadaa kastee tev tas viss? kaada dzese? :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Neiviens tā arī īsti neatbildēja, lieku virsū alumīnija CPU cooleri. Redzēs kas sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Uzliec vienkārši kaut kādu socketA/370 vai citu lielu radiatoru. Ko tas dos? Dos papildus overkloku priekš core :D Ja gribi vēl pamocīt uztaisi vmodus un 5K iekš 3dmark garantēts.

 

 

r9500front.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc visi tik pesimistiski. Ar švako VGA titan štruntu no 275 @ 375 Mhz max aizgāja, tad sākās artifakti. Pēdējā stabilā benchojamā frekvence bija 360 mhz, bet karsa maita gan 8)

Link to comment
Share on other sites

Nav vērts mocīties par tiem pāris mhz,uzliec lielāku ventilātoru un būs oki!

Link to comment
Share on other sites

Guest Armands
Man ir uztaisiita smuka turbiina no daudziem lieliem radjikiem, un veel smuki ram heatsinki, pagaidaam turbiina staav plauktaa, jo manai tagadeejai kartei taa nav vajadziiga, bet kad biju uzlicis uz FX5600 to turbiinu ar 2iem 80mm ventiem uz 12v, taa karte bija vienkaarshi auksta  :shock:

 

Nevari paraadiit kaa izskataas taa tava turbiina :?:

Link to comment
Share on other sites

Bljin, man ar tagadeejai kartei prasaas kas nopietnaaks! Doma taada, vai nu likt uudeni, vai arii kadu vara dzesekli! Vai arii aluminija! Bet veel ko varu pateikt, reiz es kaut kaadaa 636 veicii redzeeju P4 CPU dzesekli no Gembird, kas bija no tiira vara un paliels peec skata! Taads buutu varen efektiigs un nemaxaaja paaraak daragi :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Kashelz: uzliec ATI Silencer 5 un būs labi, ja vien netaisīsi Vmodus.

Nu nez, paaraak iisi tomeer, driizaak pa to pashu naudu jau sanaak udens galva! Mozj jaapameklee kas ebayaa ir! Varbuut kaadam tepat LV ir kaada taa teikt lieka udens galva, kas der ATI Radeon X850XT! Tad man buutu interese! Iespeejams, ja buus laba dzeseeshana un zemas temp. naaks arii volt mod! Taada doma ir! :twisted:

 

Tagad cik bakstiju core iet taa liidz 550 un atminja itkaa viena pati ap 600! Bet kopaa abi rada kaartiigu karstumu un tikai taa ap 545 - 550/ 570-580! Paleena taa teikt :p

Link to comment
Share on other sites

OFFT.

taada NF4 Sli Ultra NAV  :lol:  

un x2 4500+ arii nav

v111, tu izceelies, es atkal domaaju, ka viss tas ir reaals, hmm

blin laikam tu esi vieniigais, kursh pamaniija, ka tas ir fake :(

Link to comment
Share on other sites

Orion, es tak zinu, ka pa gabalu jau FAKE redzams, no offence.

TO KAshelz, JETIJA galvas tev neder?, jamaas arii labas ir.

Link to comment
Share on other sites

Orion, es tak zinu, ka pa gabalu jau FAKE redzams, no offence.

Runājot par tavu parakstu, pats tu FAKEris esi :D TT Coleris saucās Volcano, nevis Vulcano.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...