Jump to content

Postfix konfigurācija


Avellano
 Share

Recommended Posts

Neesmu Linuxa specs - tiklīdz kaut kas iziet ārpus manuāļa, rodas baisas problēmas. Tāda problēma man ir notikusi ar postfix. Pirmkārt, manuālis nebija no tiem saprotamākajiem (vismaz - tas nebija rakstīts tādiem kā es), otrkārt, mana un postfix loģika nesakrīt - kad man šķiet, ka šamam būtu jāstrādā, šis nestrādā utt.

Vai starp klātesošajiem būtu kāds, kas varētu man palīdzēt nokonfigurēt postfixu + puslīdz izskaidrot, kas par vainu, lai nākamreiz neatkārtotos tieši tas pats? Dators ir pieslēgts inetam, var pieslēgties ar SSH. Optimāli gan būtu, ja es varētu skatīties pār plecu un piefiksēt, kas notiek.

Nākamais jautājums - cik tas man varētu izmaksāt?

 

P.S. Piebildīšu, ka jautāju kā privātpersona, mana profesija nav saistīta ar datoriem utt.

Link to comment
Share on other sites

Avellano

Principā jau no nulles. It kā nokompilēts un uzinstalēts ir (postfix-2.2.5, slackware 10), bet man nav sajēgas, no kura gala viņam ķerties klāt, lai programma strādātu.

Link to comment
Share on other sites

Avellano

Aizmirsu pateikties josi par palīdzību. Tagad viss strādā - vēl nedaudz bija jāpiekonfigurē un aizgāja.

 

Arī pilocz ieteiktā lapa ir izsmeļoša, bet manā gadījumā laikam bija vajadzīga vēl kaut kāda papildus konfigurācija ar datubāzēm.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...