Jump to content

Wireless atlauja


Aivis2
 Share

Recommended Posts

Atvainojiet par iespejams mulkigo jautajumu, bet neviens man nav vareejis atbildeet!

Vai Latvijaa (Ventspils) ir vajadziga atlauja bezvadu tiklam (2.4GHz point to point)?

Attalums 170M tiesa redzamiba. Abos galos bus Helix virziena antenas.

Meginaju uztvert apkartejos signalus un izradas ka tadu nav. Tatad reali pat es nevienam netraucesu.

Paldies, ceru uz atbildi!

Link to comment
Share on other sites

Ja nevienam netraucee, tad tik kraamee augshaa. Atljaujas sanjemshana ir garsh un arii saliits process, tev katru kadu buus jaamaksaa par to ka izmanto gaisu utt. Un veel pilniigi iespeejams, ka nedabuusi kanaalu, jo visi buus jau teoreetiski aiznjemti...

Link to comment
Share on other sites

Ja nevienam netraucee' date=' tad tik kraamee augshaa. Atljaujas sanjemshana ir garsh un arii saliits process, tev katru kadu buus jaamaksaa par to ka izmanto gaisu utt. Un veel pilniigi iespeejams, ka nedabuusi kanaalu, jo visi buus jau teoreetiski aiznjemti...[/quote']

Šādi gan nevajag darīt. Patvaļīga būvniecība, koku izciršana, frekvenču aizņemšana. Kur mēs tā nonāksim? Ja izdodas saņemt atļauju, noteiktā datu pārraides kanāla izmantošana būs likumīga. Ja kāds arī sāks "traucēt", varēs panākt šī raidītāja izslēgšanu. Nav arī izslēgts, ka, uzstādot raidītāju, traucēsi kādam citam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Pitons

interesanta tēma..

ja man mājās stāv wifi ruuters (lai nebūtu vadi jāvelk pa visu māju) ko man tagad vēl atļauju vajag lai to lietotu???

:shock:

Link to comment
Share on other sites

Murmulis

Taapeec jau valsts elektrosakaru inspekcijai ir tas businshs, lai vainiigos piekjertu. Jaadziivo peec principa netraucee citiem (raidiit un uztvert) un arii tevi netraucees.

Link to comment
Share on other sites

Guest melnis

Kautkur bija dzirdeets, ka 2,4GHz tiks pilniigi publiskots.

Kaa ir ar sho jautaajumu?

Link to comment
Share on other sites

Shobriid ir taa telpas principa var droshi lietot gan 2,4 Ghz, gan 5,8 Ghz. Tas jau kaa sirds vēlaas. Āra lietošanai ir biki savaadaak lai lietotu shada iriices 1 taam jaatbilst standartam. Uz iekartas jabuut Ce + izsaukuma ziimiite kas ir ielikta apliitii(principaa shitas arii var nebuut). 2,4 Ghz ir pamat parametri. Frekvences josla no 2,4 lidz 2,4835 Jauda lidz 10mW Joslas platums 22Mhz. Ja izmanto 5,8 Mhz tehnologiju tad Josla: 5,725-5,875, jauda liidz 25 mW josllas platums ???? tas ir noteikts LVS EN 301 893 (laikam).

Link to comment
Share on other sites

Raadaas ka shajaa valstii tomeer to nevar normaali nokaartot..

Taa kaa laikam jaalieto buus nelikumiigi.

Jaacenshas antenas izgatavot taa lai peec iespeejas buutu mazaaka nopluude pa saaniem.

Man kauns ka dziivoju shaadaa valstii...

Plaanoju izmantot helix tipa antenas abos galos. Varbuut kaads var ieteikt ko labu shajaa sakaraa.?

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...