Jump to content

pirmie iespaidi par SuSE 9.1 Personal


Vecais
 Share

Recommended Posts

Nokačāju ISO, iecepu ripulī - nopriecājos :-) un šodien vienai lādei to uzinstalēju...

 

Iesākumā likās PERFEKTS distributīvs... vienīgi mazliet krita uz nerviem uzmācīgais niķis visu salikt bez instalētāja ziņas...

 

...līdz brīdim kad nācās sastapties ar tajā iekļautā SAMBA mazspēju... mēģināju to SuSE 9.1 Personal darbā, protams, uz privāta kompja, bet vislabāk takš' var kompi+linux nočekot darbībā tieši intensīvi to mokot, vai ne?

 

...nu tad tā - saliku visus tīklenes settingus/adreses (ne jau pirmo reizi ar pīpi uz jumta). I-nets uzreiz sāka skriet kā zvērs, uz augšu palekdamies... ;-) ...pārējie dzelzīši arī it kā salikās kā man gribējās.

 

Tad es sagribēju piejūgt tīkla printeri (HP Laser Jet 4100)... parasti iekš linux-a man tas ir izdevies no pirmā - otrā piegājiena. Arī windoze pieliek konkrēto printeri vispār BEZ mazākās aiztures... 20 sekundēs... :)

 

Parasti, iesākumā, es sačiņīju sambas settingus (defaulto workgroup-u, login-u, password-u), tad browsēju windozes tīklu, nopriecājos par to, ka viss rullē un... un piečiņīju savas darba grupas tīkla printeri - VISS.

 

Šoreiz viss bija kā ļaunā murgā - windozes tīkls, izrādās, ka sastāvēja tikai no dažiem kompjiem, protams, mani interesējošās darba grupas tajā NEBIJA, kaut gan visas vajadzīgās IP adreses pingojās uz urrā... ņēmos tā un šitā, pat pāris reizes to SuSE pārliku, jo tas Personal, kā izrādās, neuztur Upgrade, citādi būtu vienkārši saudzīgi pārlicis tikai tīkla darīšanu...

 

Nu, vīri, kā domājat, vai vaina ir tajā Personal versijā, vai, varbūt sambas versijā ...manu roku leņķis it kā nevarētu būt gluži pie vainas, jo ar līdzīgu rēbusu NEKAD neesmu agrāk sastapies - parasti viss rukā tā ka nemetas...

Link to comment
Share on other sites

mjaa buutu man aatrs nets es arii novilktu shamo... bet... jautaashu vai kaads var iecept matricaa kaadu linux distro? es matricu atdoshu.

Link to comment
Share on other sites

mjaa buutu man aatrs nets es arii novilktu shamo... bet... jautaashu vai kaads var iecept matricaa kaadu linux distro? es matricu atdoshu.
Vienalga kuru distro?
Link to comment
Share on other sites

Es intuitīvi balsotu par sambu. Kaut gan tur sīkāk jāpapēta...

Link to comment
Share on other sites

Es intuitīvi balsotu par sambu. Kaut gan tur sīkāk jāpapēta...

 

...nu man arī likās, ka tā samba kaut ko nedara kā nākas...

Man reiz bija problēma ar kaut kādu nesvaigu sambas versiju, bet tad man NEMAZ nerādījās windozes tīmeklis. Uzliku jaunāku sambu VISS aizjoņoja, ka putekļi vien no pakaļas nogriezās... :-))

Link to comment
Share on other sites

Guest spameris

Neesmu vel mēginājis Personal versiju, bet teorētiski, ja paņem YaST paku no tā paša Pro FTP instalācijas mapes un uzliek uz Personal, tad vajadzētu arī varēt Update taisīt un tad varbūt ar patch salabot SAMBA's problēmu..

Link to comment
Share on other sites

Guest kriptohitons

A no kurienes tu vilki? Me iex ftp.linux.lv luureeja, bet ISO priex 9.1 nemaniija :(

Link to comment
Share on other sites

A no kurienes tu vilki? Me iex ftp.linux.lv luureeja' date=' bet ISO priex 9.1 nemaniija :([/quote']

 

sāku vikt no suse servera ( ftp://ftp.suse.com/pub/suse/i386/9.1-personal-iso/ ) , bet pabeidzu no cita... oj bļn, lāgā neatminos no kura īsti... turklāt esmu mazliet "iestiprinājies" ...tā teikt apmazgājis Canon digitālo kameru - lai labas bildes fočījās... :-)

 

a tu palūri šiten te: http://www.distrowatch.com/ - 100% atradīsi labāko ftp servaku!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...