Jump to content

nav Java un Times New Roman


Guest
 Share

Recommended Posts

Man Mandrake 10.0 Official

 

1) es nevaru dabuut uz FF javu. Kad aizeju uz kaadu lapu tad FF saka ka man vajadziigs plugins. Es uzinstaleeju, bet javas vienalga nav.

Palasiiju ka vajag simlynk, izpildiiju shaadu komandu

 [root@localhost /]# ls -s /program/firefox/plugins/java2/plugin/i386/ns4/javaplugin.so /program/firefox/plugins/

bet vienalga nav javas :(

 

2) lai kaa gribeetu nevaru dabuut Times New Roman fontus. Aizeju uz Configure Your Computer utt... liidz Fonts un tad Import un tad noraadu uz fontiem (pirmo reizi noraadiiju uz Times fontiem windows mapee, otro reizi speciaali vilku paku ar fontiem (http://idea.hosting.lv/a/i18n/ms-webfonts.tgz) un tad itkaa pieinstaleeju tos fontus, bet tie Times fonti nekur neuzraadaas. Ne KWrite, ne tajaa fontu sadaljaa (tb Mandrake Control Center starp esoshajiem fontiem) :(

Link to comment
Share on other sites

Guest atis

Par fontiem tur nu nekādu probu gan nevajadzētu būtu.

System>configuration>Configure your computer>System>Fonts

Tad import no windozes. Tad iekš FFox Edit>Preferences>General>Fonts&Colors

Vismaz es tā darīju un viss štokos...

Link to comment
Share on other sites

Guest atis

Un to javu es arī nočakarējos, nospļāvos un atliku uz vēlāku laiku. Viss bija taisni tāpat, kā tu saki...

Link to comment
Share on other sites

Par fontiem... nezinu kapeec, bet Times New Roman fontus neizdevaas pielikt... bet Arial un Webdings fotni gan tur ir... taa kaa nez....

 

 

un par Javu teicu ka rakstiiju

 [root@localhost /]# ls -s /program/firefox/plugins/java2/plugin/i386/ns4/javaplugin.so /program/firefox/plugins/

 

paskatiijos ls --help un kaa izraadaas ls -s ir print size of each file, in blocks, kaut gan daudzaas vietaas teikts ka taa var uztaisiit linku... nez..

tad man jautaajums - kaa var uztaisiit linku no konsoles?

Link to comment
Share on other sites

es izveidoju jaunu firefox mapi(ar visu FF) un tad

aizgaju uz plugin mapi uztaisiiju symlink

[root@localhost plugins]# ln -s /usr/java/j2re1.4.2_04/plugin/i386/ns610-gcc32/libjavaplugin_oji.so

un viss aizgaaja :)

taada nieciiga stulba kljuudinja... :) (kaut gan pirms tam kaduz FF uzinstaleeju Java pluginu tad vinjsh automaatiski izveidoja symlink, bet tas nedarbojaas.. eh..)

 

tik nesaprotu taadaa gadiijumaa kur lasiiju ka ls -s ir symlink... tas taa...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...