Jump to content

F5 pie Win XP instalaacijas


jozlis
 Share

Recommended Posts

Esmu dzirdeejis ka kaut kaadaa briidii nospiezjot F5 pie Xp instalaacijas ir iespeejams padariit Xp aatraaku. mani interesee kad jaaspiezj

Link to comment
Share on other sites

tad, kad tikko sāk bōtoties no tā diska...

click any key to boot from CD - nospied - un tad vari spiest F5... Sīkāk vari palasīties...

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Bet vai no ta ka norada ka tev ir 486 procis ir kada jega, cik lasiju tad tas neko nemaina, ja nu vienigi kadu gliku vel var noraut, protams ja cilveks nedoma kaut kadu citu optimizaciju...

Link to comment
Share on other sites

Guest Liwax

Es izmeeginaaju to F5 WinXP prof sp2rc1 notureejaas neilgi, saaka gljukot. Veel probleema ir ar shutdown. Cik sapratu kautkaads modulis neinstaleejas, kursh pc automaaatiski lseedz araa. Sanaak ka pashama jaasleedz araa.

Link to comment
Share on other sites

Guest fufelBOY
Es izmeeginaaju to F5 WinXP prof sp2rc1 notureejaas neilgi' date=' saaka gljukot. Veel probleema ir ar shutdown. Cik sapratu kautkaads modulis neinstaleejas, kursh pc automaaatiski lseedz araa. Sanaak ka pashama jaasleedz araa.[/quote']

Vo, vo man tas pats, tikai man ir WINXP, bez SP

Link to comment
Share on other sites

nu sanaaca shodien m79 ar sho lietu paexperimenteet...tad nu taa - uz 466 celkas, ram256 patieshaam taa fiicha straadaa labi - xp griezhaas ne sliktaak, kaa uz jauna kompja, testeejot uzinstaleejaam arii office 2003 (uzinstaleejaas ljoti aatri) un tildi, viss griehzaas daudz aatraak un bez bremzeeshanas, vieniigi peec tildes uzinstaleeshanas kompis starteejaas paaraak ilgi...toties divx filma uz visiem max settingiem iet pilniigi bez raustiishanaas un noslogo tikai max 40% cpu (zinaams, ka ar wmp normaali filmas uz 466 cel ar max settingiem nevar skatiities bez raustiishanaas)...bet -3dmarkaa, protams, nekaads aatrdarbiibas pieaugums netika noveerots...

Link to comment
Share on other sites

savaacot infu arii no citiem useriem, varam konstateet faktu, ka reaals datora aatrdarbiibas pieaugums iespeejams uz taadiem kompjiem, kaa p2, p3 un vecajiem celeroniem...tomeer, peec experimenta attieciibaa uz 2500+ to gan nevar apgalvot...turklaat, rodas probleema ar xp os izsleegshanu, jo peec shutdown kompis jaaizsleedz ar power pogas paliidziibu...

 

P.S. vajadzeetu paexperimenteet arii ar citaam F5 izveelnee noraadiitajaam konfiguraacijas iepeejaam (ja kaads nezina, tad spiezhot uz tastatuuras bultinju uz augshu, iespeejams izveeleeties veel 7 xp os instaleeshanas variantus)...

Link to comment
Share on other sites

ChiekuRs

nu man driiz jaapaarliek vinda un arii buus briivs laix.. buus jaapaexperimentee..

Link to comment
Share on other sites

Guest B®rm@ns™
Es izmeeginaaju to F5 WinXP prof sp2rc1 notureejaas neilgi' date=' saaka gljukot. Veel probleema ir ar shutdown. Cik sapratu kautkaads modulis neinstaleejas, kursh pc automaaatiski lseedz araa. Sanaak ka pashama jaasleedz araa.[/quote']

Vo, vo man tas pats, tikai man ir WINXP, bez SP

 

 

 

A ko iesakt lai kompis sledzas ara ,vai var parlikt kautko biosa :roll: PLZ

ka saucas ta funkcija kas atbild par PC slegsanos ara :oops:

ja nav gruti padalieties :?: :idea:

Link to comment
Share on other sites

ka saucas ta funkcija kas atbild par PC slegsanos ara :oops:

ja nav gruti padalieties :?: :idea:

ACPI

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...