Jump to content

R520 chips no ATI jau gatavs...


Guest someonesick
 Share

Recommended Posts

Kashelz

Bljin, nafig es pasuutiju sev X850XT karti, tagad jau buus jaanjem atkal cita, naakamaa :p 8)

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Ar ko 7800GTX sliktāks? :D

Tas nav tas! Tomeer es gaidiju no taa 7800 bik vairaak, redzees ko ATI staadiis pretii :twisted: Man pat piedaavaaja 7800GTX par smiekliigu cenu saliidzinot ar taadu praisu, ko var redzeet interneta veikalos 8)

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

Peec lieliem izdevumiem ozh :?

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Tas nav tas! Tomeer es gaidiju no taa 7800 bik vairaak, redzees ko ATI staadiis pretii :twisted: Man pat piedaavaaja 7800GTX par smiekliigu cenu saliidzinot ar taadu praisu, ko var redzeet interneta veikalos 8)

 

Nu nu, nosauc to savu smieklīgo cenu?

 

Kas attiecas uz "gaidīju vairāk", tu laikam domā, ka nVidia sēž rokas klēpī salikusi? Lielākā daļa zinošo domā, ka nVidia ir sagatavots vai nu 7800Ultra vai arī pat G71 čips jau "azotē" atkarībā no tā, cik jaudīgs būs ATI R520...

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Mrlobber, pat ja nVidia ir kaut kas azotē, jau tagadējais 2x RX850XT PE var salikt 2x 7800GTX gandrīz, varbūt pat ne gandrīz, bet pilnīgi noteikti. R520 noteikti arī būs 32 trubu versija, pluss vēl jautājums, kas ATI azotē ir atrodams :roll: .

Link to comment
Share on other sites

Kashelz

Nu cena bija 450$ un es nebuut nedomaaju ka tas ir daudz, vareeju tajaa briidii arii pakjert, nodotu tukshaas aadinjas, ja pietruuktu un miers ;)

 

Lai nu buutu, ka nVidia'aa ir kas veel sagatavots, bet ciinja ir un buus 8)

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Mrlobber, pat ja nVidia ir kaut kas azotē, jau tagadējais 2x RX850XT PE var salikt 2x 7800GTX gandrīz, varbūt pat ne gandrīz, bet pilnīgi noteikti. R520 noteikti arī būs 32 trubu versija, pluss vēl jautājums, kas ATI azotē ir atrodams  :roll: .

 

1. 2x X850XTPE. Muļķības. Sāksim jau ar to, ka Crossfire pamatplates tika izziņotas... kad? ... jūlijā? Bet tagad solās būt labi ja septembrī... Tā ka tādu kombināciju nav pat kur darbināt...

 

2. par 32 trubām - baumas pagaidām, nekas apstiprināts.

 

3. "ATI azotē" - jautājums, kāpēc tad ATI gaida jau pāris mēnešus, nevis nāk un pārsit 7800GTX? Lai nVidia labāk varētu sagatavoties atbildes triecienam? Turklāt paskaties, cik bija sākuma GTX ātrumi: 430/1200? Bet tagad jau kaudze ražotāji (BFG, XFX u.c.) jau pārdod versijas 490/1300, kas nozīmē, ka nVidia nav nekādu problēmu ar atbilstošas un pat labākas kvalitātes čipu ražošanu... ko nevarētu teikt par baumām, ka tādas problēmas ir ATI.

 

Protams, ka jaudīgākā karte te ir vienai kompānijai, te otrai, par to gan nebūtu jābrīnās, ja arī ATI tagad uz brīdi atkal ņems virsroku. Bet nVidia kaut kas azotē ir krietni vien ticamāk nekā ATI, jo vienīgais, kas ATI šobrīd ir azotē, ir joprojām vēl neiznākušais R520.

Link to comment
Share on other sites

nu ko?

kursh pirmais dabuus karti ar R520XTPE chipu buus kings :D

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Mrlobber.

 

Tam visam protams piekrītu. Bet vairums tā visa ir tikia spekulācijas. ATI tik tiešām ir problēmas. Bet nVidia gadiena neizmanto 130 nanometrelju tehnoloģiju saviem 7800GTX? Tās griesti nav diezko tālu. Nezinu, kas tieši birest, bet pirms vētras parasti ir klusums, to gan es zinu. Man tomēr liekas, ka ATI ar pliku roku nav ņemams. 32 trubu ATI kartes tik tiešām ir baumu līmenī, bet jautājums tik un tā ir uzdodams....vai viņu 24 trubu variants nebūs gandrīz tajā pašā jaudas līmenī un ar zemākām frekvencēm, pietam uz 90nm tehnoloģijas nekā 7800GTX? Tad jau sanāk, ka pacelt frekvences nebūs problēma. Cik daudz, es noprotu, ir tā, ka pagaidām tie čipi daudzi nesanāk kā vajadzētu, bet ar to ATI pašlaik noņemas un kaut kādi pirmie pozitīvie rezultāti ir sasniegti jau. Tagad tiaki atleik gaidīt un redzēt. Mans pamats aizdomām par 32 trubu versiju ir atskats uz X800 sēriju, tur arī bija tikai 12 trubas Pro variantam, vēlāk parādijās 16 trubu variants. Un otrais pamats zem maniem minējumiem ir tas, ka ATI pašlaik iegulda līdzekļus, lai 24 trubu kartes uz R520 čipa sanāktu pēc iespējas vairāk un kvalitatīvas, tātad, ja tas veiksmīgi tiek sasniegts, tālāk līdzekļus var novirzīt atbildes triecienam uz 7800Ultra.

 

Bet kā jau tiek teikts, viss ir baumu līmenī, tā kā atliek vienīgi gaidīt, redzēt, dzirdēt vai turpināt spriedelēt :o .

Link to comment
Share on other sites

Nvidia tomēr ir soli priekšā Ati, jo tai jau ir pieredze chipsetu ražošanā.

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

nokaitinaaja andzhu un tagad jams izskaloja visiem smadzenes :)

 

Varu saderet ka pats arii no taadas neatteiktos :p

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Krishxxx

 

Negribu pirkt jaunu barokli priekš tādas video kartes. Būs Yonah proči, ja būs tiem mātenes...tad redzēsim, bet citādi pašlaik man pilnīgi pietiek ar pašreizējo video karti. Vienīgi procis lēns un RAM par maz, bet negribas iegrūst naudu novecojošā datorā.

 

Un vispār, es gaidu, kas tur beigās iznāks no tiem R520 un 7800ULTRA... Pagaidām 7800GTX nekādus spīdošus rezultātus neuzrāda, tāpēc arī esmu par tām tik pat skeptisks, cik tu par Intel jebkādiem izsktrādājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Nedomaju ka 11K+ iekss 05Marka priekss single VGA ir slikts raditajs ;)

Tagadeja problema ar nVidia un ATI Hi-End VGA slepjas jaudigas (tiessam jaudigas desctop) CPU neesamibas. Jo pat uzdziits lidz ~3.6Ghz Athlon FX nespej "piedavat" nepieciessamu jaudu SLI rezzimam (iespejams arii Cross Fire'am). Tiessam sakot tas vairak attiecas Extream Clockingam, bet ta un taa, kopeja aina redzamaa: CPU un softs nespej sekot jauniem risinajumiem grafikas pasaulee.

Link to comment
Share on other sites

Kashelz

To poller

 

Markas ta ir, speeciigi, bet reaali speelees nav taadas milziigas jaudas pieaugums! Man taas 7800 seerijas kartes pagaidaam nav paaraak iepatikushaas, gaidaam un ceram uz ATI speeku :p

Link to comment
Share on other sites

Jaa, tas laikam nozīmē, ka ir jāizlīdzās ar kādu Serveri.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

es gan neteiktu, ka X2 athloni buutu stipri leeni, it iipash, ja taadus saliek divsocketu platee

Link to comment
Share on other sites

Instigater Tas butu laabi ;) Taccu prasas jautajums: vai daudzas spelees (soft) optimizets priekss Dual Core CPU?

Pagaidam Nee. Tapeec iemesla buveet uz X2 pamataa jaudigu (game's) sistemu pagaidam nav.

Ssodien vel joprojam visu izsskkir Ghz :twisted:

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Nedomaju ka 11K+ iekss 05Marka priekss single VGA ir slikts raditajs ;)  

Tagadeja problema ar nVidia un ATI Hi-End VGA slepjas jaudigas (tiessam jaudigas desctop) CPU neesamibas. Jo pat uzdziits lidz ~3.6Ghz Athlon FX nespej "piedavat" nepieciessamu jaudu SLI rezzimam (iespejams arii Cross Fire'am). Tiessam sakot tas vairak attiecas Extream Clockingam, bet ta un taa, kopeja aina redzamaa: CPU un softs nespej sekot jauniem risinajumiem grafikas pasaulee.

 

Pilnīgi piekrītu. 2x 7800GTX SLI tev vajag darbināt vismaz ar 1920x1440 6xAA 16AF (tātad faktiski jāizmanto kaut kāds 24"widescreen Dell vai Apple LCD, kas jau maksā tūkstošos) lai pamanītu to jaudas pieaugumu, ko tāds komplekts sniedz (+ vēl attiecīga ātruma CPU). Priekš viena 17" LCD ar 1280x1024 PILNĪBĀ pietiek jau ar X800XT vai 6800Ultra un nav brīnums, ka arī testos neuzrādās šī te jaudas starpība un tad rodas tas apšaubāmais pamats spriedumiem, ka "7800GTX nekas īpašs nav"...

Link to comment
Share on other sites

Guest Brock
Nvidia tomēr ir soli priekšā Ati, jo tai jau ir pieredze chipsetu ražošanā.

Hehe, diez ko ATI visus šitos gadus darija. Man liekas ļoti smieklīgs apgalvojums no tavas puses. Te visi prāto kas diez būs azotē nVidiai, toties noteikti var teikt ka ATI azotē ir Crossfire, kas nebūs brīnums, ka būs labāks par SLI un līdz ar to saslēgti jaunie ATI čipseti Crossfire režīmā toč būs spēks. Bet nu kā jau teica, vai mums maz ir procesotu jaudas, lai to visu pavilktu līdz.

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Ha, tikko izlasīju Xtremesystems...

 

Sapphire "Grouper" (ATI RX480) plate, kuru bija paredzēts izziņot 5. augustā, šķiet tiek atliktā vēl kaut kādu laiku, varbūt līdz pat septembrim...

 

I just got an e-mail response from SAPPHIRE USA, on their Sapphire PURE Innovation PI-A9RX480, and it said possibly next month.  

 

 

Eiropas lielie overclockeri arī vēl neviens nav dabūjuši nevienu paraugu...

 

Sviests kaut kāds ar tiem ATI čipsetiem notiek...

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Hehe, diez ko ATI visus šitos gadus darija. Man liekas ļoti smieklīgs apgalvojums no tavas puses. Te visi prāto kas diez būs azotē nVidiai, toties noteikti var teikt ka ATI azotē ir Crossfire, kas nebūs brīnums, ka būs labāks par SLI un līdz ar to saslēgti jaunie ATI čipseti Crossfire režīmā toč būs spēks. Bet nu kā jau teica, vai mums maz ir procesotu jaudas, lai to visu pavilktu līdz.

Viss jau būtu labi, bet ATI kaut kur lasiju, ka SLI tikšot uzlaboots kaut kas, tā, ka nVidia veči nesēž rokas salikuši.

 

Mrlobber, nauda tiek novirzīta uz Crossfire R520. Tāpēc viss kavējas visticamāk. Domāju, kad tiks galā ar vienu, pāries pie otra, vai arī viņi grib vispirms to R480 dabūt ārā no fabrikām un pēctam r520, bet neko jau negrib komentēt žurnālistiem, tāpēc grūti spriest :| .

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Man saak likties ka ATI briest suudi un ka vinji nenokavee kaa Matrox ar Parhelia.

Ka tik nebuus pasteigushies ar to 90nm tehnologisko procesu. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pilnībā piekriitu Sifozais.

 

Dabiski ka SLi ir veca tehnologija, un ka taa ir jaauzlabo, bet Ati crossfire vispaar veel nav izkljuvis no ruupniicas. Mans mineejums shajaa sakaraa ir taads ,ka crossfire neataisnos uz sevi liktaas ceriibas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...