Jump to content

Canon 350D+Sigma 18-125 VS Canon 300D(lietots)+28-135 IS USM


Musimusi
 Share

Recommended Posts

Apmuļāts pa visurieni, bet esmu pilnīgā nesaprašanā ko darīt.Īsāk sakot 350 + 28-135 IS objektīvam pa īsu.Vismaz uz reiz.350 var dabūt body nu 18-55 objektīvu var dabūt ss.lv pa~40 Ls bet tad varbūt tomēr labāk piemaksāt 80 Ls un paņemt Sigmu 18-125 (lai nav visu laiku ar objektīviem jāņemās virsū un nost ņemot, jo mājā ir no analogā 300 28-80 un 70-300 ,un tad jau diapazons ne mazais nosedzās kaut ar lētā gala objektīviem).Godīgi sakot jau gribētos paņemt 28-135 IS (krievu forumos baigi jau nu lišķīgas atsauksmes, lai gan par Sigmu arī, bet Canon ir stabilizators un ātrāka fokusēšanās it īpaši tumsā) bet tad jāpērk lietots 300D.

Nu īsāk sakot cik nesakarīgs posts tik nesakarīgas domas man pašam arī galvā :D.Grozies kā gribi "aste pakaļā"-finanses iztrūkumā lai paņemtu ko gribās.Bet varbūt jāņem 350 un pagaidām jāiztiek ar esošiem 28-80 un 70-300 un tad jau redzēs?

Varbūt labāk nošauties? :D

Link to comment
Share on other sites

Sigmai ir viena nelāga īpašība - negrib stabili fokusēties uz objektiem tālāk par 30 metriem, ir zināmas problēmas arī vājā apgaismojumā (var kļūdīties. Lai panāktu labu bildi, diafragma jāpiežmiedz līdz f8 (Canon'am arī kaut kas līdzīgs). Es viņu pamocīju ar Pentax *ist DS - tīri neko, manā rokā iegūla labi.

Canon ir ātrs (ooo, USM bauda!), taču nedaudz miglojas stūri. Smags. Šaurāks redzes leņķis (aktuāli telpās) (spriežu pēc kameras Canon 20D īpašnieka bildēm). Pačamdīju, bet nefotografēju, jo nebija pievienots kamerai.

Par kamerām. Es nedēļu atpakaļ apčamdīju 350D un biju smagi vīlies - maza, nav kur īsti manus garos pirkstus nolikt, neērti fotografēt. Tāpēc, pirms ņem, noteikti apčamdi! Kā ieguļ rokā, cik ērti fotografēt uct.

 

P.S. Man tomēr Pentax labāk iegūla rokā (es nerunāju par Canon 20D - tā ir cita klase)... Spoguļkameru pērk tad, ja tiešām ir tāda nepieciešamība (mākslinieciski tehniskā vai naudu nav kur likt) - tev tāda ir?

Baigi sālīti sanāk, tāpēc es pagaidām no tādas atteicos un paņēmu kompaktāku mantu...

Link to comment
Share on other sites

manuprāt nav (liela) jēga IS-am uz tādu galu. it kā jau tu iegūsi papildus 2-stopus, bet ja esi pārliecināts ka 400$ par to labumu, ko tev dos šis konkrēts verķis, tad uz priekšu

 

Sigmai ir lieli +

- cena! (2x mazak)

- platāks gals!

 

un viens relatīvs `-`

- hiperzūmi reti izceļas ar labu kvalitāti. ņemot vērā ka objektīvs vēl ir ar mazāku diametru, kas vēl vairāk to apstiprina.

Link to comment
Share on other sites

ezis666

Paņēmu sigma 24-70(70Ls) un 55-200(130Ls), pa to piķi itkā normāli

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

Pēc āpskatiem telpās ar to IS piešaujoties var bliest ar 1/8 !!!bet nu platā gala naf,tur jau atkal prasās kaut kāds platleņķis varbūt fikss(Sigma F 20 /1.8).Ar to Sigmu tā jau arī ir tajos forumos apskatītās problēmas, pie kam ja `pašam jau ir tie 28-80 un 70-300?

Par to 350 .Nu atšķirība cenā ar 300 ir 100Ls var jau būt ka jāņem 300, bet tikai izmēra dēļ?Tas programnodrošinājums 350 ir labāks un procesora arī, un it kā jau pie visa var pierast.Analogais Canon 300 pēc FUJI 7000 arī ir pilnīgi nelietojams, bet kādreiz taču lietoju un nesūdzējos?

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

 

P.S. Man tomēr Pentax labāk iegūla rokā (es nerunāju par Canon 20D - tā ir cita klase)... Spoguļkameru pērk tad, ja tiešām ir tāda nepieciešamība (mākslinieciski tehniskā vai naudu nav kur likt) - tev tāda ir?

...

Bija jau Fuji 7000 un ir Canon 300 kam ir 28-80 un 70-300 objektīvi, ttl Canon 380 zibspuldze UV filtrs uc kas citai markai nederēs, tā kā jāņem vien Canon.

Link to comment
Share on other sites

a nav labāk nopirkt uzreiz labu stiklu, pagaidīt, pakrāt un tad pirkt nākošo.. nevis milzum daudz draņķu vienā reizē?

Link to comment
Share on other sites

Musimusi
a nav labāk nopirkt uzreiz labu stiklu, pagaidīt, pakrāt un tad pirkt nākošo.. nevis milzum daudz draņķu vienā reizē?

Ko tad?Divi stikli man ir jau 5 gadus pie mana 300 filminieka(28-80,75-300)!Tagad gribu digitālo spoguli,un jāmēģina sadzīvot ar esošajiem stikliem bet vai ir jēga krāt Canon 28-135 IS USM, jeb tas ir tās pašas kategorijas objektīvs ar stabilizatoru?

Laikam jau tiešām baigi nesakarīgi sarakstiju.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet protams, ka nesakarīgi.

 

Salīdzini bildes ar savējām

http://www.pbase.com/cameras/canon/ef_28135_35

 

Apraksts

http://the-digital-picture.com/Reviews/Can...ens-Review.aspx

 

tur vecis gan ir ar piķi kabatā un lieto L-sēriju, un tāpēc viņš objektīvi arī attiecīgi vērtē.

 

Iesaku izlasīt, esmu izlasījis visu objektīvu aprakstus - pamata +/- jau var atcerēties.

 

PS: es labprāt krātu uz L-sēriju. tu taču nedzīvo pēdējo gadu!?

Link to comment
Share on other sites

I found the 50mm f/1.8 to be sharper and to have better color than the 28-135 IS.

 

man ir tas 50mm/1.8 par 50Ls... ja jau šitāds sūds pārsit tavu minēto.. tad nav vērts pirkt, jo principā cenu veido IS-fīča. protams tu iegūsi ~2-stopus, bet stikls visu maitās :/

 

tas ir no sērijas `zapars ar ferrari dzinēju` vai otrādi.

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

 

PS: es labprāt krātu uz L-sēriju. tu taču nedzīvo pēdējo gadu!?

Nu tad diviem jo vajag plato un šauro.Kurš to var atļauties (amatieris)?Jau 17-40 /4L maksā 700$ bet šeit 600Ls esot lētākais no L sērijas!!!

Link to comment
Share on other sites

 

PS: es labprāt krātu uz L-sēriju. tu taču nedzīvo pēdējo gadu!?

Nu tad diviem jo vajag plato un šauro.Kurš to var atļauties (amatieris)?Jau 17-40 /4L maksā 700$ bet šeit 600Ls esot lētākais no L sērijas!!!

 

es pirku

 

17-40 = ~400

70-200 = ~440

 

es vienkārši palieku pie viedokļa - `savāc naudu un nopērc labu mantu`, nevis čakarēties ar sūdīgo stiklu kaudzi...

 

atrod haltūru, paprasi algas palielinājumu, uztaisi nelielu biznesu, nu sakrāj naudu... nebūs tev problēmu...

 

PS: arī esmu esmu amatieris ar 5 mēnešu stāžu... neesmu vēl ne-santīma nopelnijis ar'...

Link to comment
Share on other sites

Delfins, 840 Ls ir tā vērti par 2 objektīviem? Cik ļoti ir jāmīl fotogrāfēšana, lai tādu piķi izgrūstu? Kaut arī uz vairākiem gadiem... Ehh! Katrs pats lai izlemj, man, piemēram, žēl.

 

Musimusi, tu aizej uz veikalu (Elcor, piemēram) un aptausti 350D - es to nopietni saku! Es aplauzos, jo tieši šo kameru biju gandrīz jau noskatījis (tieši izmēru dēļ). Lietošanas ērtībām nav maza nozīme...

Link to comment
Share on other sites

Kunz, man nav žēl, jo zinu, ka L-sērija dos vislabākos rezultātus...

Turklāt optika paliek optika - arī pēc 100 gadiem tā būs optika.

 

kamēr neatradīsies L-sērijas pretinieks un nenositīs cenu, šie būs da-Best...

 

kāda vēlna pēc man pirkt lētos galus, un vēlāk upgreidojoties, jāpardod par santīmiem...

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

Aptaustiju. Tāds pamazs,bet man par cik rokas(plaukstas )nav lielas problēmas ar negatīvām sajūtām neradās.Nu taa kā laikam vien pie 350 būs jāpaliek.

Link to comment
Share on other sites

Aptaustiju. Tāds pamazs,bet man par cik rokas(plaukstas )nav lielas problēmas ar negatīvām sajūtām neradās.Nu taa kā laikam vien pie 350 būs jāpaliek.

 

lielo objektīvu esi pielicis klāt un aptaustījis?! tad iesaku... daudzi saka, ka tas ir ļoti nēēēērti

Link to comment
Share on other sites

Ar Sigmu tik traki nebūs - apjomos tas objektīvs nav liels. Taču, ja pieliksi iepriekšminēto Canon 28-135, kurš ir diezgan resns, var rasties problēmas ar pirkstu novietošanu uz korpusa pie roktura - vietas tur būs krietni mazāk. Domā...

Link to comment
Share on other sites

pat nerunājot par L-sēriju :) kura pavisam resna, gara un smaga - radīsies mizlīgs disbalans un nāksies turēties aiz objektīva vairāk nekā aiz fočuka.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...