Jump to content

Mobilo sakaru karte HALLO


Recommended Posts

2005. gada augustā Latvijā ir parādījusies vēl viena mobilo sakaru karte - "Hallo".

Mājas lapa: http://www.hallo.lv/

 

Īsais kurss:

   * Izdevīgi:

         o īpaši lēti sarunu tarifi starp Hallo! kartes lietotājiem – 0,064 Ls/min;

         o lēti sarunu tarifi uz LMT, Tele2, Amigo, Lattelekom, – 0,12 Ls/min;

         o lēts īsziņu tarifs – Ls 0,04;

         o izdevīgi lietošanas termiņi.

   * Vienkārši:

         o skaidrs, vienots tarifs visu diennakti;

         o pamata pakalpojumu klāsts.

   * Ērti:

         o ērta kartes kredīta papildināšana par jebkuru summu;

         o labi mobilie sakari visā Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Diez kura operatora jaudas vinji izmanto?

Link to comment
Share on other sites

es arii to gribeetu zinaaat kuru gan tel`i vai lmt

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tas pats, kas ir AMIGO :) `SIA ZetCOM`

 

Tā kā viņi vienkārši mēģina lielāku tirgus daļu noraut...

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Zvaniet uz sistēmas tālruņa numuru 1656 (maksa par zvanu – Ls 0,04)

Taatad, lai es uzzinaatu, cik man daudz krediits atlicis, jaamaksaa 4 sant. Diez ko nav... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nu pagaidaam veel zalja :) lai nobriest... t.i. biku paaugaas...

Link to comment
Share on other sites

Taatad, lai es uzzinaatu, cik man daudz krediits atlicis, jaamaksaa 4 sant. Diez ko nav... :roll:

Ja Tavs biežāk izmantotais zvanu virziens ir atlikušā avansa norunātājs, tad tiešām diez ko nav.

Link to comment
Share on other sites

Financenet.lv raksta: http://www.financenet.lv/zinas/kompanijas/...le.php?id=35489

 

"ZetCOM" ievieš jaunu zemo cenu mobilo sarunu karti

 

FINANCENET

 

02. Augusts (2005)

12:39

 

No 1.augusta SIA ZetCOM laiž klajā zemo cenu priekšapmaksas mobilo sarunu karti "Hallo!", kura no šobrīd tirgū esošajiem produktiem atšķirsies ar īpaši zemiem sarunu tarifiem un vēl nebijuši ērtu papildināšanas veidu. Tirdzniecības vietās visā Latvijā "Hallo!" karte būs pieejama no 6.augusta.

 

"Hallo!" karte nāk klajā ar vairākiem jauninājumiem – atšķirībā no tirgū esošajiem produktiem "Hallo!" kartes kredīta papildināšanai nav nepieciešams iegādāties vienreizējās atjaunošanas kartes, līdz ar to izpaliek numuru un kodu ievadīšana. Tā vietā klients varēs papildināt karti ar jebkuru vēlamo summu, sākot no 1 Ls, dažādās tirdzniecības vietās, piemēram, veikalos, kioskos, kur redzama "Hallo!" uzlīme.

 

Hallo! zvanu tarifs, sazvanoties kartes lietotāju starpā, ir 6,4 santīmi minūtē, kas ir vidēji 2 reizes zemāks nekā citām priekšapmaksas kartēm. Savukārt, zvanot uz LMT, Tele2, Lattelekom un citu telekomunikāciju operatoru telefonu numuriem, zvanu tarifs ir 12 santīmi minūtē, kas ir vidēji par 35% lētāk, salīdzinot ar pārējo priekšapmaksas karšu zvanu tarifiem Latvijā.

 

"Jaunais produkts iegūs popularitāti tieši zemās cenas dēļ, ko izdevās panākt, optimizējot ar produkta izveidi un pakalpojumu sniegšanu saistītās izmaksas un vienkāršojot piedāvāto pakalpojumu klāstu. Pieļauju, ka "Hallo!" karte būs labs risinājums tiem, kam iepriekšējās kartes bija pārāk sarežģītas, piemēram, vecāka gada gājuma cilvēkiem," uzskata ZetCOM valdes priekšsēdētājs Egils Trumpe.

 

Jaunā mobilo sakaru karte "Hallo!" ir paredzēta cilvēkiem, kuru mobilo sakaru lietošanas ieradumi saistīti ar mobilo telekomunikāciju pamatpakalpojumu (zvaniem un īsziņām) lietošanu. Jaunā mobilo sarunu karte piedāvā tikai populārāko pamatpakalpojumu klāstu, tādējādi optimizējot ar produkta izveidi un pakalpojumu sniegšanu saistītās izmaksas, kas nodrošina iespēju lietotājiem piedāvāt viszemākos pakalpojumu tarifus.

 

"Hallo!" priekšapmaksas kartes papildināšana ir ļoti ērta, vienkārša un droša- kartes lietotājam tikai jādodas uz tuvāko tirdzniecības vietu, kur redzama "Hallo!" uzlīme, jāiedod sava "Hallo!" pastāvīgā papildināšanas karte pārdevējam un jāiemaksā vēlamā summa, par kuru vēlas papildināt sarunu kredītu. Pārdevējs nolasīs kartes informāciju, novelkot to caur POS terminālu, un "Hallo!" kartes kredīts tiks automātiski papildināts. Lietotājs pāris minūšu laikā uz savu mobilo telefonu saņems apstiprinošu īsziņu par veiksmīgu kartes papildināšanu. Sākotnēji kartes varēs iegādāties un papildināt aptuveni 800 tirdzniecības vietās visā Latvijā, un tuvākajā laikā to skaitu paredzēts ievērojami palielināt.

 

Būtiska "Hallo!" kartes iezīme ir tās drošība, kas līdz ar jaunā papildināšanas veida ieviešanu ir ievērojami palielinājusies. Ar "Hallo!" karti nav iespējams veikt nekādas krāpnieciskas darbības, kuru apjomi pēdējā laikā ir krasi palielinājušies. Ir iespējama tikai vienvirziena darbība - naudas ieskaitīšana "Hallo!" kartes kontā.

 

"Hallo!" kartei iespējams izgatavot neierobežotu skaitu pastāvīgās papildināšanas karšu dublikātu, kas piesaistīti vienam konkrētam "Hallo!" kartes telefona numuram. Šie dublikāti sniedz iespēju vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi papildināt vienas "Hallo!" kartes sarunu kredītu. Piemēram, ja "Hallo!" kartes lietotājs ir bērns, viņa vecāki, kuriem ir "Hallo!" papildināšanas kartes dublikāts, kas piesaistīts bērna "Hallo!" telefona numuram, var jebkurā sev ērtā laikā papildināt sava bērna "Hallo!" sarunu kredītu.

 

"Hallo!" kartes sākuma komplekta cena ir 1 Ls, un tajā ietilpst sarunu kredīts 1 Ls apmērā. "Hallo!" lietošanas termiņi ir līdzīgi jau esošajām priekšapmaksas kartēm – tiek nodrošināts gan kredīta izmantošanas termiņš, kura garums atkarīgs no summas, par kuru papildināts kartes kredīts, gan arī papildu 30 dienas ienākošo zvanu un īsziņu saņemšanai.

 

Šobrīd no ZetCOM rīcībā esošajiem numuriem "Hallo!" kartei atvēlēti 50 tūkstoši telefona numuru.

 

"Hallo!" karte darbosies LMT GSM tīklā, tādejādi nodrošinot kvalitatīvus mobilos sakarus 97% Latvijas teritorijas.

 

SIA „ZetCOM” dibināts 2002. gada februārī, uzņēmums ir pirmais un vēl joprojām vienīgais mobilo telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs (virtuālais operators) Latvijā. SIA „ZetCOM” piedāvā mobilo sakaru priekšapmaksas karti "AMIGO" un "Hallo!", un mobilo sakaru sniegšanai izmanto SIA „Latvijas Mobilais Telefons” tīklu, kas nodrošina kvalitatīvu tīkla pārklājumu visā Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Nu moins! Veel viens virtuaalais operaators? Buusim nokjeerushi kaiminjus, vinjiem laikam bija 6 gab.!!! Mums LMT, Tele2, TRIATEL, ZetCom (Amigo) + buus veel shamaa + BITE! Par sho es nemaz nebiju dzirdeejis!

Paldies boot'am!!! Izklausaas jau normaali...

Link to comment
Share on other sites

versatile

tipiska lietuvieshu priekshapmaksas karte.

Izskatas, ka zetcoms censhas paredzet Bites strategiju, peilagojot tarifus un to planus Bites tarifiem un planiem, kas pagaidam ir zinami tiaki izredzetajiem :wink: :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
artissco

ehh, ierasta lieta shitai kartei atjaunoshnai... dziivojot UK tur liidziigas kartes, (Top-Up saucaas) aizej uz bodi un atjauno, paardeveeja vienkaarshi novelk taadu kaa debetkarti kuraa ierakstaas samaksaataa summa...

Link to comment
Share on other sites

artissco

hmmmz, varbuut kaads jau juuzo shito karti? tieshi pagadiijies ka esmu palicis bez numura un ir izveele priekshaa ko njemt...

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

Man te draugi panjema taas kartes...Kad pateicu ka uzskaites solis ir 1min, taa izsvieda aaraa...jo reizeem vajag tikai pateikt "naac araa" vai ko tamliidziigu, taa 12 sanji pa kaaaju.. Pagaidaam domaaju ka Okarte labaakaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex
hmmmz' date=' varbuut kaads jau juuzo shito karti? tieshi pagadiijies ka esmu palicis bez numura un ir izveele priekshaa ko njemt...[/quote']Hallo noteikti neņem, kaut vai dēļ uzskaites soļa. Izvēle ir ZZ vs O-Karte, tātad LMT vs Tele2. Pašam labāk patiek Tele2 (lētāk). Pats lietoju T2 pieslēgumu (GPRS, MMS par brīvu),ZZ MMS par brīvu, tā kā tā ir tava paša izvēle :wink:
Link to comment
Share on other sites

Hallo noteikti neņem' date=' kaut vai dēļ uzskaites soļa. Izvēle ir ZZ vs O-Karte, tātad LMT vs Tele2. Pašam labāk patiek Tele2 (lētāk). Pats lietoju T2 pieslēgumu (GPRS, MMS par brīvu),ZZ MMS par brīvu, tā kā tā ir tava paša izvēle :wink:[/quote']

 

Moshk atmet uz pm kaa tu panaac lai ar ZZ gprs buutu par briivu? Tb uzstaadiijumus... Man nokia 6230. Iehavoju. tel. un ir doma vinjaa salikt visko, bet ar okarte baigi daargi sanaak, pa 1 dienu ~10 Ls noteereeti pasuutot katru mb..

Link to comment
Share on other sites

Hallo nav ne vainas. Tarifs ir pievilcīgs. Ok, uzskaites solis atšķiras no ierastās sekundes, bet tas nestāv līdzi teles smadzeņu pūderēšanai ar zivs tarifiem. Tu cilvēks pat nezin, cik konkrētā saruna ir izmaksājusi.

 

P.S. Kā tur ir zivij ar to GPRS. Stabils ātrums 24h garumā, cena =0?

 

JuutpaudisMaigcilveeks, neknaksies ar OKarti. Tā ir paredzēta mazrunātājiem. Ja Tu tērē latus dienā, tad īstais laiks pāriet uz pastāvīgo pieslēgumu. Ja pieslēgsi pastāvīgo GPRS pakalpojumu, tad 1MB izmaksās 20sant. Ja ņemsi numuru uz senču vārda, kuriem jau ir atlaižu līmenis, tad šiem 20 sant. tiek piemērotas arī atlaides.

Link to comment
Share on other sites

Taa es arii nesapratu vai Hallo kartei ir gan mms gan gprs. Ir vai nav ?

Pashlaik ir ZZ un nokia 6670, bet smagi truukst iespeeja peec interneta. Telefonam ir veel HTML atbalsts un buutu jawki piemeeram kautkur mezjaa(tas tik taads pimeers) iechekot kas boot.lv jauns.

Link to comment
Share on other sites

artissco

nu man pasham kkur meetaajas T2 piesleeguma karte, gaidu kad terminjsh notecees lai var beigt maksaat piesleegumu :p taatad, T2 GPRS pa briivu?

Link to comment
Share on other sites

Taa es arii nesapratu vai Hallo kartei ir gan mms gan gprs. Ir vai nav ?

Pashlaik ir ZZ un nokia 6670, bet smagi truukst iespeeja peec interneta. Telefonam ir veel HTML atbalsts un buutu jawki piemeeram kautkur mezjaa(tas tik taads pimeers) iechekot kas boot.lv jauns.

 

Logo un melodijas ar Hallo! karti iespējams pasūtīt tikai no www.hallo.lv/ vai informatīvās lapas' date=' kas atrodas Hallo! kartes sākuma komplektā. No citiem pakalpojuma sniedzējiem pasūtīt logo un melodijas nav iespējams.[/quote'] WTF :?: :shock:

 

Atradu

Vai Hallo! Karte nodrošina GPRS datu pārraidi un WAP?

Hallo! Karte nenodrošina GPRS datu pārraidi, līdz ar to ar Hallo karti nav iespējams aplūkot WAP lapas savā telefonā, sūtīt un saņemt MMS ziņojumus, saņemt polifoniskās melodijas, krāsainos attēlus, animācijas un Java spēles.

 

Taatad HAllo ir liels CRAPS

Link to comment
Share on other sites

nu man pasham kkur meetaajas T2 piesleeguma karte' date=' gaidu kad terminjsh notecees lai var beigt maksaat piesleegumu :p taatad, T2 GPRS pa briivu?[/quote'] Tas bija domaac piesleegums vai zz ?
Link to comment
Share on other sites

Taatad HAllo ir liels CRAPS

nu kapeec?!

"Jaunā mobilo sakaru karte "Hallo!" ir paredzēta cilvēkiem, kuru mobilo sakaru lietošanas ieradumi saistīti ar mobilo telekomunikāciju pamatpakalpojumu (zvaniem un īsziņām) lietošanu. Jaunā mobilo sarunu karte piedāvā tikai populārāko pamatpakalpojumu klāstu ..."

ja nebuutu tas 1min solis njemtu nedomaajot.

Link to comment
Share on other sites

cik zinu ieksh LMT pirmaas seshas sekundes neskaita(ja runaa liidz 6sek).

vai ieksh HALLO taapat ir?

ieksh auto hendsfree biezhi dzirdu - "teeti paarzvani man!!! pii pii pii ..." :)

Link to comment
Share on other sites

1) Jā, Hallo nav GPRS. --> Ļoti optimāli skolniekiem. Senči var būt droši, ka sīcis nekačās p0rn klipus pa GPRS.

2) Ok, uzskaites solis 1 min, bet tarifs ir zems. Svarīgas jau ir mēneša kopējās izmaksas.

 

Unima, Tu vai sīkos iekļaut ģimenes grupā, uzlikt īpašu melodiju un nemaz necelt augšā, bet vēl labāk - ieskaiti taču sīcim kādu latiņu, lai nav jāprasās uz atzvanu. Esi vai neesi vīrs? :twisted:

 

P.S. Ir kāds links tīklā par tām 6 bezmaksas sekundēm? Neesmu ne dzirdējis, ne novērojis šādu fīču [abonents kopš 1999.]

Link to comment
Share on other sites

2 VIL: Tev beerni ir? veciit man triis. puika,meitene un meitene.

saki latinju ieskaitiit :D nu nu ... vienai dienai! un nejau lai senchiem uzzvaniitu ...

ir jau sasleegti gjimenee.tikai cik es zinu pagaidaam gjimenee var sasleegt tikai triis nr.

enivej par taam 6 sek 100% nezinu.it kaa tas bija domaats ja nepareizi sazvana un taa ...

Link to comment
Share on other sites

zvaniiju uz 076. tas par taam seshaam sekundeem viss fufels.nezinu kur biju dzirdeejis ... :oops:

tarifikaacijas solis 1 sek. basta!

Link to comment
Share on other sites

zvaniiju uz 076. tas par taam seshaam sekundeem viss fufels.nezinu kur biju dzirdeejis ... :oops:

tarifikaacijas solis 1 sek. basta!

 

Kādreiz tās 6 (vai 7as) sekundes tieshaam bija (199x gads), bet tagad iznāk ka ir noņēmuši...

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

ZZ Gprs nav, bet man Tele2 atsūtīja oficālu atbildi, kad ar 1. Septembri varbūt būs, protams par brīvu. ZZ visu laiku MMS ir par brīvu.

Tele2 pieslēgumam gan nets, gan MMS visu laiku par brīvu.

Link to comment
Share on other sites

klau kaa var uzzinaat cik ilgi es esmu LMT klients? nu kautvai no kura gada.

 

Paskaties līgumā. ;)

Otra iespēja ir iepētīt rēķinu, kurā norādīts šajā mēnesī saņemamo atlaižu līmenis". No līmeņa var aptuveni izspriest.

 

----

Yarex, oficiālu atbildi, ka varbūt būs. :mrgreen:

Es arī varu sniegt oficiālu atbildi, ka varbūt Tev alu uzsaukšu. :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Vai šis citāts bija nepieciešams?

Var arī vienkārši piezvanīt uz LMT info un uzprasīt, viņi pateiks.

P.s. Citāts bija vajadzīgs, lūdzu Moderātora vārdu, uzvārdu, nickname, kurš domā pretēji.

 

Site Admin VIL. Vēlies KNB?

Link to comment
Share on other sites

liigums sen jau labaakos mediibu laukos. :?

liimenis ...

staav raxtiic: šomēnes Jūs saņemsiet 5. līmeņa atlaides ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...