Jump to content

NTFS bez WinXP


Guest n'M'y
 Share

Recommended Posts

Fiicha taada:

gribaas softu kursh war straadaat ar NTFS bez windows paliidziibas, tjipa failu menedzheris...

 

piemeeram man ir cietais ar NTFS Dosaa es winju neredzu, uz winja faili bet naw "loga" man tiem failiem wajag tikt klaat... dzeest, kopeet utt.

 

wai ir kaadz sapraatiigz ieteikums?

 

tnx anyway !

Link to comment
Share on other sites

Fiicha taada:

gribaas softu kursh war straadaat ar NTFS bez windows paliidziibas' date=' tjipa failu menedzheris...

 

piemeeram man ir cietais ar NTFS Dosaa es winju neredzu, uz winja faili bet naw "loga" man tiem failiem wajag tikt klaat... dzeest, kopeet utt.

 

wai ir kaadz sapraatiigz ieteikums?

 

tnx anyway ![/quote']

 

Nu es pats nesen izmntoju vienu labu progu kaa NTFS for Windows 98, bet ar to var tikai lasiishanas rezjiimaa (itkaa izdzees arii var no NTFS partiicijas, bet peec reboot viss atkal atpakalj kaa bijis icon_rolleyes.gif ) Vieniiga probleema cik atceros ir taa, ka gruuti dabuut to progu pie straadaashanas (vajag no Win 2000 vai XP kautkaadus failus saglabaat) Bet beigaas jau smuki, ieiet My Computer un raadaas NTFS disks kaa parastais FAT disks grin.gif

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Tev taču jau pateica veselu kaudzi ar softiem!

Iebūtojies no disketes, palaid NTFSforDOS (vai kādu citu no jau minētajiem) un pēc tam laid savu Norton Commander.

Link to comment
Share on other sites

Tev taču jau pateica veselu kaudzi ar softiem!

Iebūtojies no disketes' date=' palaid NTFSforDOS (vai kādu citu no jau minētajiem) un pēc tam laid savu Norton Commander.[/quote']

 

tur jau taa bēda, ka NTFSforDOS ir read-only icon_confused.gif ...ja nu vienīgi NTFSforDOS Pro versija - bet tas ir maxas produkc... icon_cry.gif Darba vietā neizmantosi lauzto/sperto versiju...

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
Darba vietā neizmantosi lauzto/sperto versiju...

Baidies ka atnāks ļaunie onkuļi no BSA un sāks rakties pa Tavu diskešu kastīti? icon_smile.gif Tas softs taču reāli no disketes palaižas un nekur nav jāinstalē.

Link to comment
Share on other sites

Darba vietā neizmantosi lauzto/sperto versiju...

Baidies ka atnāks ļaunie onkuļi no BSA un sāks rakties pa Tavu diskešu kastīti? icon_smile.gif Tas softs taču reāli no disketes palaižas un nekur nav jāinstalē.

 

a ja nu pēkšņi wink.gif ...vot rakšos es pa NTFS disku, mazdrusku piemigšu ...un mani modinās laipno BSA vīru balsis... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...