Jump to content

mp3 ieraksts DVD


Guest fenka
 Share

Recommended Posts

Sakiet vai var ierakstīt mp3 DVD diska lai to pec tam varetu klausīties majas kinozale. Es rakstiju bet drauga DVD nelasa disku. Varbut tur ir kadas spec fiichas???

Un par DVD RW. vai tos lasa majas kinozale?

Link to comment
Share on other sites

Nevajag jautāt, bet vajag pārbaudīt.

 

Kas manam kaprīzajam dzelzim sacīts:

a) tikai no pirmās sesijas

b) folderi tikai dziļumā 3

c) tikai padsmit albūmi...

 

Ja lasītājam patīk visu sakešot, tad nevajag rakstīt pilnu. Paliec pie kādiem 20 albūmiem, spied songus uz maksimālo bitreitu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cptn.0
Sakiet vai var ierakstīt mp3 DVD diska lai to pec tam varetu klausīties majas kinozale. Es rakstiju bet drauga DVD nelasa disku. Varbut tur ir kadas spec fiichas???

Un par DVD RW. vai tos lasa majas kinozale?

 

viss atkariigs no dzelzha, ir kas supportee, ir kas nesupportee mp3 on dvd,

 

vai lasa +/- rw - jaaexperimentee, man teiksim eProformance -rw nelasa a digitex -rw lasa (tieshi dvd video), ieraxtiits protams viens un tas pats, ar vienu un to pashu softu....., bet labaak imho tomeer raxtiit + R/RW matricaas, mazaak visaadu probzu....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Sakiet vai var ierakstīt mp3 DVD diska lai to pec tam varetu klausīties majas kinozale. Es rakstiju bet drauga DVD nelasa disku. Varbut tur ir kadas spec fiichas???

Un par DVD RW. vai tos lasa majas kinozale?

 

 

Tas atkarīgs no atskaņotāja.

Normāls devais lasa gan MP3 ,gan DivX no DVD diskiem

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Tas ir kā konkrētais divaiss nolasa disku! Dažkārt ir tā, ka viņs primāri saprotot, ka ir iekšā DVD, vienkārši sāk nesaprast failu struktūru, ka tur ir mp3, bet viņš meklē vob u.t.t. Bet ja ir tas pats devaiss un CD-R ar mp3 - viss aiziet! Tur kautkādi triki ir!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...