Jump to content

Digitālā fotoaparāta izvēle! kuru no 3jiem nemt?


ali9ator
 Share

Recommended Posts

Ta nu beidzot pienaca laiks nomainit savu olympus c310z pret kauko drusku labaku cena lidz 200ls pagaidam ir doma kauko shitadu

http://24.delfi.lv/index.php?action=prod&a...id=6556&ref=199

vai arii http://24.delfi.lv/index.php?action=prod&a...id=5949&ref=199

un protams a95 canons maiby vel kautko citu varat ieteikt ? ( Jaunu )

 

P.s apskatīju sadalu Dig fotoaparats lidz 250 tur itka sanaca ,ka labakais a95 !

A un vel ko jus varat teikt par Casio Aparātiem tiem planajiem ? !

Link to comment
Share on other sites

ali9ator

njaa bildes jau smukas itkaa varetu nemt a95 tik man neparak 3x opt zoom !

 

 

Pie reizes ja man tam olympusam ir ekrans drusk sasists reku bilde

1.jpg.o.jpg

tad par kadu cenu es vinu varetu tirgot lidzi nak vel 128 xd 2 aki utt! ?

Link to comment
Share on other sites

njaa bildes jau smukas itkaa varetu nemt a95 tik man neparak 3x opt zoom !

 

 

Pie reizes ja man tam olympusam ir ekrans drusk sasists reku bilde

1.jpg.o.jpg

tad par kadu cenu es vinu varetu tirgot lidzi nak vel 128 xd 2 aki utt! ?

 

būtu LCD nesists, paņemtu pa piečuku. tā jau viņš nelietojams

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Baac vieniigais ko varu teikt - centies vai nu Canon vai Sony pirkt... :) Manupraat, tie abi arii ir labaakie (ar Canon priekshgalaa) nu kaa firmas es domaaju (videejaas klases aparaatiem)... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

nu Sony ir viduveejs, ne priekshgalaa.

Canon un Nikon ir priekshgalaa.

Canon - "leetajaa" galaa

Nikon - profi galaa

 

kur var apluukot c310z specus?

 

un 3x zuum perfekti pietiek. pietruuxt vien, ja gribas dariit ko nelegaalu. citaadi vienmeer tachu var pieet tuvaak.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Nu, bet par Canon piekriiti vai ne? ;) Nu man pasham ir Powershot S60 un straadaa kaa pulkstenis :)

Link to comment
Share on other sites

ali9ator

Nu jaa tāda dikti laba bilde...:) būtu man nuda ,nedomājot nemtu 300d , bet nu par to cenu bildes viņam labas (olympusam )

 

Vil ko tu saki par Minoltu ? vai tomer a95?

Link to comment
Share on other sites

Vells, nezinu. Nopirku kaut kādu a95, un sajūtas tādas divdomīgas.

Gan jau ekskursijām būs gana labs.

Link to comment
Share on other sites

pirms peerc, saliidzini iespeejas. to var izdariit www.dpreview.com

skaties sadalju Buying Guide. Vari mekleet kaut ko specifisku, vai arii saliidzinaat-side by side.

Link to comment
Share on other sites

un 3x zuum perfekti pietiek. pietruuxt vien' date=' ja gribas dariit ko nelegaalu. citaadi vienmeer tachu var pieet tuvaak.[/quote']

nu man personiigi dazhreiz 10x optiksais ir par maz :wink: Cik dzirdeets, tad ir iespeejams piemaukt klaat veel 2x leecu - taa, ka kopumaa 20x optiskais (60x digitaalais...) - ar bildes stabilizaaciju bildeem vajadzeetu buut ok :) - ar to gan vajadzeetu pietikt :D (zheel, ka tas prieks daargs...)

 

Kur tas vajadziigs? - nu labs piemeers man paaris dienas atpakalj sanaaca ciemojoties pie radiem latgalee (netaalu no zilupes)... Gribeejaas staarkjus pafocheet tuvplaanaa... Pieejot pie taa staba, uz kur atradaas staarkja ligzda - izraaadijaas, ka 10x ir par maz :cry: Veel labs gadiijums sanaaca celjojumaa pa Norveegjiju - nesanaaca pievilkt tik tuvu 1600m kalna virsotni - cik gribeejaas (taa kaa tas bija fjordos, tad tuvaak tur nebija iespeejams no praamja klaaja tikt...)

 

:lol: Principaa jau jaaskataas - kam fochuks vajadziigs - man piemeeram macro neinteresee (un arii fochuks tam nav domaats - S1 IS) - man interesee vairaak taalais "tele" gals :wink:

 

Saveejo fochuku es izveeleejos caur

www.dpreview.com

www.dcresource.com

www.steves-digicams.com

 

Taa cenu atradu te:

http://www.site.lv/digitalcameras/ - iesaku apmekleet, pirms digitaalaa iegaades... tur paraadiits cik kuros lv veikalos maxaa...

 

Veelu veiksmi fochuka izveelee, personiigi es izveeleetos vainu A95

vai Panasonic DMC-LZ2 (jo ir Optiskais attēla stabilizators - taa ir uuberkruta fiicha - ir taa veerta :wink: )

 

>>>>>>>>>>>>>

Added:

 

Vells' date=' nezinu. Nopirku kaut kādu a95, un sajūtas tādas divdomīgas.

Gan jau ekskursijām būs gana labs.[/quote']

Nu fochuks jau labs - vieniigi tas, ka leens - un filmeeshanas iespeejas taadas "skopas" - peerkot fochuku filmeeshana man bija 2. vietaa aiz zoom... Bet forshi ir tas, ka A95 ir sakariigs displejs :p

Link to comment
Share on other sites

Despacho

Sony priekšgalā? Vot tas jau ir smieklīgi. Man ir Sony P-71, ir jau gadus divus, un teikšu godīgi - kauns man bildes draugiem rādīt. Noise ir ne tikai tumsā, bet arī vakaros, dienā un spilgtā saulē. Plus vēl bremzīgs, arī nekādu manuālo fīču.

 

Bet runājot par tēmu - es ieteiktu ņemt Nikon. Ja nu nikon nepatīk, ņem canon, der arī olympus, casio, pentax.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Es runaaju par DSC modeljiem... :) Manai maasai ir HP - vot to firmu ES NEIETEIKTU PIRKT!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex
njaa bildes jau smukas itkaa varetu nemt a95 tik man neparak 3x opt zoom !

 

 

Pie reizes ja man tam olympusam ir ekrans drusk sasists reku bilde

1.jpg.o.jpg

tad par kadu cenu es vinu varetu tirgot lidzi nak vel 128 xd 2 aki utt! ?

Un cik tad tu īsti gribētu? Tu pārdevējs, tu nosaki cenu!
Link to comment
Share on other sites

Despacho
Es runaaju par DSC modeljiem... :) Manai maasai ir HP - vot to firmu ES NEIETEIKTU PIRKT!!!

 

ūū jā, HP arī galīgi mēsli, man vienam draugam bija, es nevarēju ne asu bidli nobildēt, un bremzīgums arī viņam kretinējošs.

Link to comment
Share on other sites

ali9ator

Nja paldies jums ,laikam bus vien jāņem a95 t.i pārbaudīta vērtība ! :D

 

Es nez šodien pateikšu maiby man vakarā nopirks viņu par 50 viņs aizbrauca skatities vel kautkadu fuji pa 40 !

Link to comment
Share on other sites

peerku memory stick 512MB pa 40 LS

Link to comment
Share on other sites

ko jūs tur ar to A95, A510 tais ir pavisam pietiekams - kāpēc staipīt līdzi jūtami smgāku kunkuli, ja bilžu kvalitātes starpība ir mikroskopiska? savukārt - A510 tais - viegls, mazs, ar 4x opt zūmu, un visiem manuālajiem iestatījumiem. 2 gab bateriajs - 2300nieces - var izbliezt aptuveni 100 kadrus ar zibeni, pat vairāk. tad kāpēc staipīt līdzi fočikā 4 bačenes?

 

nav jēgas no liela kunkuļa, ja to pašu var iegūt staipot līdzi kabatā mazu kunkuli:)

 

cita lieta ir tas pats EOS un taml aparāti - tad gan attēla kvalitāte atsver lieko svaru un gabarītus...

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

tak tie mazie "fotoaparaati" ir tik pat pretiigi kaa mazie mega-telefoni. nevar panjemt normaali rokaa.

 

powershot Axxx ir SD, nevis CF kartes, kas ir daargaakas.

A510 truukst C rezhiima, kas man peedeejaa laikaa ljoti noder ieksh A95, lai gan pats domaaju, ka nekad to neizmantoshu.

 

A95 nevajdziigaa fiicha ir displejs, kuru var njurciit taa un shitaa. tas A510 (un A60 kaut vai) ir normaalaak uztaisiits IMO.

Link to comment
Share on other sites

ali9ator

Bet ka ir ar to Pentax nebija dpreview nevienas atsauksmes ;/ bet pēc parametriem norm isstijās !

 

Tas grozamais displejs ir odzina labs triks no vinu puses domaju ne viens vien cilveks del ta vinu ir nopircis!

Link to comment
Share on other sites

ko jūs tur ar to A95' date=' A510 tais ir pavisam pietiekams - kāpēc staipīt līdzi jūtami smgāku kunkuli, ja bilžu kvalitātes starpība ir mikroskopiska? savukārt - A510 tais - viegls, mazs, ar 4x opt zūmu, un visiem manuālajiem iestatījumiem. 2 gab bateriajs - 2300nieces - var izbliezt aptuveni 100 kadrus ar zibeni, pat vairāk. tad kāpēc staipīt līdzi fočikā 4 bačenes?

 

nav jēgas no liela kunkuļa, ja to pašu var iegūt staipot līdzi kabatā mazu kunkuli:)

 

cita lieta ir tas pats EOS un taml aparāti - tad gan attēla kvalitāte atsver lieko svaru un gabarītus...[/quote']

 

Man ir Canon A510 un pilniigi piekriitu Varonim. Man ir 2100 mAh akjiishi un es kaadas 200 bildes mieriigi varu uztaisiit, protams, ja neskraida apkaart ar iesleegtu paaraak ilgi. Laikam jau visiem Canon var izveeleeties gan bildes izmeerus, gan katram izmeeram arii kvalitaati. Un shitas pluss man vislabaak patiik, nemaz nerunaajot par visiem manuaalajiem rezijiimiem, efektiem un shooting moodeem. Viens miinuss, nevar novilmeet ilgaak par 3 min un 320x240 un 30 sec. uz 640x480, bet filmeeshanai ir domaata videokamera.

Link to comment
Share on other sites

ali9ator

Tāks tiko pardevu savējo pa 50 tagad atlicis iegādat Pentax vai a95 (visdrīzāk)

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
Tas grozamais displejs ir odzina labs triks no vinu puses domaju ne viens vien cilveks del ta vinu ir nopircis!

tas grozaamais displejs bija viens no lielaakajamiem miinusiem, kas buutu licis man shaubiities par taa iegaadi, ja vien visi paareejie (tehniskie) parametri nebuutu tik paarliecinoshi.

Link to comment
Share on other sites

Kiril, grozaamais displejs man piemeeram ljoti biezhi noder, focheejot ierobezhotos apstaakljos, kaut vai cilveeku puulii paari galvaam utml...

Man ir S1 IS, pagaidaam esmu apmierinaats, lai gan varu ieteikt arii citus canon, cik esmu meegjinaajis visi ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

taisniiba, noder. bet ja buutu iespeeja izveeleeties a95 un a95- , tad es njemtu a95-

:))

Link to comment
Share on other sites

ali9ator

Nu ta finala panemu Pentax optio svi + 512mb pa 236 mazs erts ,smuks

un visi tie paši manualie setingi ka a95

+ shodien biju m79 un pasutiju jaunu pc t.i. nomainishu savu veco 500mhz celeronu un 99 gada moni:)

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

Man atki mazie fochiki patiik, pats juuzoju Casio EX-Z40, to eerti var ielikt kabataa vai neesaat sominjaa, kas piestiprinaata pie jostas. Lielo kluci nav tik eerti staipiit liidzi :roll:

Link to comment
Share on other sites

ali9ator

es ar no sakuma domaju nemt casio exlim( vai ka tur ) to plano bet vinam nefiga nebija manualie setingi + Pirms shita bija pentax optio sv un shim ir izlabotas kludas kas bija tam taka ir labs plus tiesham kaudze visvisadu opciju:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...