Jump to content

FOTO: Pēcpusdienas viešņa bildēs


Instigater
 Share

Recommended Posts

Guest justus

cool !

Tikai atrodas taadi vareni dibenzelliI , kas shitaadus radiijumus uzreiz nokillee.

 

Ceru ka tu taa neizdariiji !

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Njea, es nav taads, tepat kaut kur seetaa vien tagad loznjaa, ja vien jau nav pie kaiminjiem.

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

RESP., labas bildes sanakushas :!:

Link to comment
Share on other sites

Normāls čušņaks (īstenībā ķirzaka) - kādus pāris gadus atpakaļ vienu tādu mežā satiku - viņam sānos (bildē neredz) ir tādi fifīgi plankumi - roku un kāju vietā :)

Smukas bildes!

Link to comment
Share on other sites

Katram viirietim ir jaaiestaada ozols, jaaizaudzina deels un jaanosit 4uuska.

GO, GO,GO!

Nee nu labi, var jau arii taaa:

Katram viirietim ir jaaiestaada ozols, jaaizaudzina deels un janofotografee 4uuska.

Link to comment
Share on other sites

Mums savvaļā dzīvo tikai divas čūskas - odze un zalktis' date=' kā arī čūskveidīga ķirzaka - glodene.[/quote']

Uz to pashu snifti vien ir.

Link to comment
Share on other sites

Neauztraucies NC, Dažās kultūrās zalkšu salkostos uzsakat par izredzētajiem :)

Atklāti sakot man gan no zalkšiem gan odzēm ir bail :oops:

Link to comment
Share on other sites

Kaa zinaams taa NAV chuuska...vienkārši kjirzaka...

Pats esmu apchamdiijis glodeni...

Jautaajums. Kurai l-jas kjirzakai ir zobi?! :/

NAV!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Kā tai anekdotē par bezzobaino sargsuni - kost nekož - bet uzsūc nāvīgi :)

 

NC - ticu, tas nav jauki, saki paldies ka tā nebija odze - ja nedabū laikā pretindi - var nolikt karoti.

Link to comment
Share on other sites

Kā tai anekdotē par bezzobaino sargsuni - kost nekož - bet uzsūc nāvīgi :)

Anekdote neder, jo zalktis kozh, liidz asiniim starp citu.

Paliek taadi sarkani cauruminji

Ar rodnju gaajaam liidakas durt, shams ieraudziija, padomaaja just zalktis un kjeera :)

Link to comment
Share on other sites

Čūskveidīgā ķirzaka' date=' vai ķirzakveidīgā čūska – tāds ir jautājums.[/quote']

 

Čūskveidīga ķirzaka - Tāda ir atbilde!

Glodene cilvēku nekādi nevar traumēt (ja nu vienīgi morāli kādu parbiedēt), to zinu 100% :)

Link to comment
Share on other sites

deff_ins
Ar rodnju gaajaam liidakas durt, shams ieraudziija, padomaaja just zalktis un kjeera :)
lol :D

 

a jumsi dabas niideetaajus vajadzeetu paretinaat taapat kaa filmaa pasaulju kari. vienam peec otra izsuukt ashenteljas un izmest uz sapuushanu :twisted: dievi atradushies :evil:

Link to comment
Share on other sites

NC - ticu' date=' tas nav jauki, saki paldies ka tā nebija odze - ja nedabū laikā pretindi - var nolikt karoti.[/quote']

 

Nu nezinu. Nejauksim odzes ar kobrām. Cik dzirdēts, sakostu cilvēku brīvi uzsēdina uz moča, aizved uz tuvējo pilsētu un saštuko poliklīnikā, ko darīt. Tā kā nedēļas laikā līdz dakterim vajag aizstaigāt.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ar rodnju gaajaam liidakas durt, shams ieraudziija, padomaaja just zalktis un kjeera :)

 

"Ahā, līdakās iet" - nodomāja zalktis un koda. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nu nez - agrāk odzēm lietoja pretindi antigjurza, tagad tādu vairs Latvijā neiepērk (tām čūskām ir līdzīgas indes - tādas kā grupu veido). Tas nu tā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jav

Izsaku atzinību!

 

PS. Glodenes jau bija arī bālas (dzeltenīgas)? Vai arī tās bija glodenās čūskas? Vot par šitiem 2 vai 1 eksemplāru man skolā neko neiestāstīja :( Kā tur īsti ir? vienu tādu bālu mēģinājām noķert nesen aiz astes un pabiedēt meitenes, bet nu diemžēl kautkur lapās un zālē nozuda :(

Link to comment
Share on other sites

Paarlasiiju visu topiku... un iedomaajos/atcereejos.

Atcereejos: cieminji no anglju zemes...

Shamie ieraudziija zakji skrienot caur pagalmu trieku kjeera... (nenokjeera)

Ta veel odi/dunduri, deelj kuriem tusovku nevareeja taisiit aaraa, vienai iekoda viens no iepriekshmineetajiem kustonjiem, roka uzpampa ~2x lielaaka. Psc tas bij skats. Visas paareejaas shokaa, tjipa slepkavbites te mums lidinoties. Es mazs un dumsh buudams baidiiju shiis, atljaavu lai ods iekozh, suuc, tad iegaaju maajaas un to leediju priekshaa nositu jamo, taa ka asins pa pus roku izskjiida :) Reakcija...drausmiiga. Ar sliekaam ar bij prikols...bet tas ir garsh staasts :)

 

Iedomaajos:

Nez kaa ir dziivot gandriiz 100% uz asfalta, un vieniigais ko redzi no ne-homo-sapiens ir sunji pavadinjaa, apgrieztaam asteem, ausiim, uzpurnjos.. Veel ZOO, kur uz dziivniekiem skataas kaa uz robotiem...

mljin, sentiments uznaaca, ka man (mums) tomeer ir paveicies, ka mees veel varam ieiet nesakoptaa mezhaa, ar zariem kuri skraapee kaajas, duras sejaa, zirnekljtiikliem klaata seja... redzeet iisto dabu, nevis par mezhu saukt parku, ar nopljautu zaaliiti, retiem, skaistiem kokiem.

Link to comment
Share on other sites

UK ir nedaudz cita flora un fauna. Tāpat kā Somijā ērces nepārnēsā encefalītu, tā arī UK, iespējams, odi nav tik indīgi. Mēs, te gadsimtiem dzīvojot, jau esam pieraduši. Importētās gosniņas gan ne, un govs vs knislis = 0:3

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
Nu nez - agrāk odzēm lietoja pretindi antigjurza' date=' tagad tādu vairs Latvijā neiepērk (tām čūskām ir līdzīgas indes - tādas kā grupu veido). Tas nu tā.[/quote']

Nu Tu gan dod! :shock: Gjurza ir viena no indīgākajām Eirāzijas čūskām un to var salīdzināt ar klaburčūsku, bet ne jau ar odzi!

Pieaugušam un veselam cilvēkam no odzes kodiena sliktākajā gadījumā pāris dienas sāpēs galva un būs slikta dūša. Nomirt no odzes kodiena ir gandrīz nereāli.

 

Par tēmu:

Bildes baigi labās! Man šķiet ka glodenai tā aste kopš dzimšanas ir tāda apaļa. Cik atceros, tad tām, kuras es esmu redzējis, arī bija tādas astes.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside, kaapeec nereaali? Eku no lapsenes kodumiem mums mirst kaudzeem visaadu lielu chiekuru :)

 

Viss ir atkariigs no konkreeta cilveeka veseliibas staavoklja - veselam pieaugusham nekas smags nebuus, bet, ja ir kaadi veseliibas trauceejumi vai siichiem, var buut arii smagi gadiijumi (arii letaali iznaakumi).

Link to comment
Share on other sites

Katram viirietim ir jaaiestaada ozols' date=' jaaizaudzina deels un jaanosit 4uuska.[/quote']

Īstenībā ir drusku savādāk: "Jāiestāda koks, jāuzaudzina dēls un jāuzbūvē māja" (man vairs tikai beidzamais atlicis - ha, ha).

BTW, oficiālā statistika: Latvijā nāves gadījumu skaits no odzes kodieniem sastāda 10%. Gluži nekaitīgs šis kustonis vis nava.

Link to comment
Share on other sites

Es jau kokus esmu sastaadiijis cik uziet un odzes ar kaadas triis laikam buushu nositis, labaas chuuskas (zalkshus) neaiztieku, bet odzes gan man nepatiik :)

Bildes baigi ok...

Link to comment
Share on other sites

Kāds avots 10%?

Es jau kokus esmu sastaadiijis cik uziet un odzes ar kaadas triis laikam buushu nositis' date=' labaas chuuskas (zalkshus) neaiztieku, bet odzes gan man nepatiik :)

Bildes baigi ok...[/quote']

 

Ar sarkanajā grāmatā rakstīto radību iznīcināšanu nav ko lepoties.

Link to comment
Share on other sites

Katram viirietim ir jaaiestaada ozols' date=' jaaizaudzina deels un jaanosit 4uuska.

GO, GO,GO!

Nee nu labi, var jau arii taaa:

Katram viirietim ir jaaiestaada ozols, jaaizaudzina deels un [b']janofotografee[/b] 4uuska.

Galīgi aplami! Esmu šito teicienu dzirdējis arī kaut kur pa TV no Jarāna un/vai Ufo teiktā. Muļķības! Dēļ šīm muļķībām, es pieļaiju tādu domu, ka daudzi arī vadās.

Pareizi ir tā: Katram vīrietim ir jāiestāda koks, jāizaudzina dēls un jāuzbūvē māja!

P.S. Bet bildes tiešām izdevušās.

Link to comment
Share on other sites

Es jau kokus esmu sastaadiijis cik uziet un odzes ar kaadas triis laikam buushu nositis...

..un baigi lepnais jūties... :(

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Vidusmēra pieaugušo imho odze nogalināt nevar. Bērnu vai kādu, kuram svars tāds pamazāks gan varētu... droši vien tādēļ arī ir tie 10%.

Link to comment
Share on other sites

Kāds avots 10%?

To gan es laikam precīzi nepateikšu, jo tas bija jau pasen, un, šķiet, noplēšamajā kalendārā. Var jau netā pameklēt, bat vai tas tik būtiski?

Link to comment
Share on other sites

Tas ir būtiski. Ja viena tante teica, ka 10%, tad šai info nav vērtības (ticamības).

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Mani ir sakodusi odze. Kā jau teicu, kādas trīs dienas baigi sāpēja galva, laiku pa laikam pavemstījos, bet tomēr nenosprāgu. Pie ārsta negāju, jo bijām baigi dziļā mežā.

one should immediately but calmly seek medical assistance.

Man šis atgādināja to veco instrukciju: ko darīt atombumbas sprādziena gadījumā? - apsegties ar baltu palagu un lēnām rāpot uz kapsētu (lēnām, lai neizraisītu paniku)

 

BTW mēs te mazliet topiku cilvēkam nospērām. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...