Jump to content

Zvani no arzemeem


Recommended Posts

Es te uz 10dienaam plaanoju izbraukt uz kaadu eiropas valsti, bet probleema ir kaa es vareeshu sazvaniit Latviju...

 

Patreiz ir LMR piezvani man piesleegums.

Kaa labaak dariit, iepirkt kaadu priekshapmaksas karti ZZ vai amigo un tad zvaniit ar to? Bet kuru labaak? Ir kaads saskaaries ar shaadu probleemu?

 

Aa, aizmirsu piebilst ka daudz nedomaaju zvaniit un gribu peec iespeejas mazaak izteereet...

Link to comment
Share on other sites

lasitajs

bet vai tad ja es izmantoju esosho piezvani man, man nav jaaparsleedz uz starptautisko pieleegumu??? Un tas arii maksaaja kaut kaadus 7vai 8 latus...

Link to comment
Share on other sites

izdeviigaak ir panjemt uz sho briidi Okarti vai ZZ vai Amigo :)

 

jo ja veelies piesleegumu ta tev vajadzees piesleegt ka min Vieteejais + piesleegumu

Link to comment
Share on other sites

Ir jāpieslēdz īslaicīgais starptautiskais pieslēgums uz ~2 nedēļām. To var izdarīt jebkurā abonentu apkalpošanas centrā un pie LMT dīleriem.

 

Tas izmaksā 7.08.

 

ZZ vai OKarti ņemt jēgas nav. Ja kādam vajadzēs sazvanīt Tevi, nezinās numuru. Ja ārzemēs beigsies iemaksātais avanss, tad tik sāksies čakars. Šī summa nav tā, par kuru īpaši vajadzētu iespringt.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja domā braukāt pa Eiropu, tad var ņemt Vietējo kategoriju+. Tas joks maksā 3,54Ls.

URL: http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3002001

Link to comment
Share on other sites

Ja iipashi biezhi netaisies zvaniit, var jau no telefonu buudas uzzvaniit, tik iemet kapeikas un uz priekshu. :roll:

Link to comment
Share on other sites

ZZ vai OKarti ņemt jēgas nav. Ja kādam vajadzēs sazvanīt Tevi, nezinās numuru.

priekš tam jau ir pāradresācija

Ja ārzemēs beigsies iemaksātais avanss, tad tik sāksies čakars. Šī summa nav tā, par kuru īpaši vajadzētu iespringt.

arī ārzemēs var papildināt ja nav galīgi blonds...

 

un var jau pieslēgt Tele2 uz nepieciešamo laiku, sanāks lētāk nekā LMT

Link to comment
Share on other sites

ZZ vai OKarti ņemt jēgas nav. Ja kādam vajadzēs sazvanīt Tevi, nezinās numuru.

priekš tam jau ir pāradresācija

Par pāradresāciju jāmaksā. :)

 

 

Ja ārzemēs beigsies iemaksātais avanss, tad tik sāksies čakars. Šī summa nav tā, par kuru īpaši vajadzētu iespringt.

arī ārzemēs var papildināt ja nav galīgi blonds...

Galīgi blonds čakarēsies ar mēģināšanu uzlādēties. Baltais cilvēks atbrauks mājās uz izlasīs tiešā debeta īsziņu par rēķina apmaksu.

Ar šo vēlos teikt, ka nav jēgas čakarēties, ja var nečakarēties.

 

un var jau pieslēgt Tele2 uz nepieciešamo laiku, sanāks lētāk nekā LMT

Jā, jā, kam to stāsti?

a) pieslēgšanas maksa. Ja ņemsi subsidēto telefonu, būs sods.

B) pāradresācija LMT->tele2

c) Pāradresācija tele2-> ārzemes.

Kur te ir lētums?

 

Ar šādu tele2 marketingu arī rodas tie neapmierinātie klienti, kam stāsti, ka viss ir rozā pu pūkains, bet beigās par to jāmaksā, par kaut ko citu jāmaksā, un vai tad nezināji, ka arī par šo te jāmaksā? Protams, ka jebkurā hiltonā palīdzēs papildināt ZZ kontu... utt utjpr. Svieksts.

Link to comment
Share on other sites

Par pāradresāciju jāmaksā. :).

Tīkla ietvaros nekas nav jāmaksā, ja Ir LMT pieslēgums tad jāņem okarte vai amigo un par paaradresaciju Ls 0.00

Tas pats ar Tele2, bet jebkurā gadījumā jāmaksā par ienākošjiem zvaniem, tā kā pieļauju , ka tas nav aktuāli.

 

a) pieslēgšanas maksa. Ja ņemsi subsidēto telefonu, būs sods.

b) pāradresācija LMT->tele2

c) Pāradresācija tele2-> ārzemes.  

Kur te ir lētums?

 

Ar šādu tele2 marketingu arī rodas tie neapmierinātie klienti, kam stāsti, ka viss ir rozā pu pūkains, bet beigās par to jāmaksā, par kaut ko citu jāmaksā, un vai tad nezināji, ka arī par šo te jāmaksā? Protams, ka jebkurā hiltonā palīdzēs papildināt ZZ kontu... utt utjpr. Svieksts.

Pie Tele2 ir bezmaksas pieslēgums un lētums ir tajā, ka pie līdzīgiem tarifiem nav jāmaksā starptautiskā abonēšana

P.S. priekšapmaksas kartēm lielākoties zvani uz Latviju ir lētāki nekā pieslēgumiem

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...