Jump to content

kur lai Latvijaa iegaadaajas SE P900 Stailusu?


Recommended Posts

vai tieshaam neviens nezin kur lai iegaadaajos sev intereseejosho lietinju

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

baidos ka tikai ārzemju internetveikalos, man arī šī problēma priekš p800 aktuāla

Link to comment
Share on other sites

noname: vareetu tev izpalidzeet sakaraa ar p800 stailusiem kaads paariitis veel meetaajaas laikam, pa cik esi gatavs pirkt?

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

jautājums drīzāk, par cik esi gatavs pārdot :)

(netā nopērkami sākot ar 3 $, bet nu pagaidām vēl joprojām neesmu ieviesis karti, ar ko norēķināties netā, tā ka uz to vari spekulēt :)) )

Link to comment
Share on other sites

varbuut vari iemes adresi kaadaa skaties? es reku itkaa atradu maybe kaukur leetaak redzi, karoch ja atrodi kurm ir leetaak un nav daargs ships uz latviju es tev pa pastu suutu tos stailusus par velti

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

nu it kā skatos jau parastajā http://www.google.lv/search?q=p900+stylus tavā gadījumā

var jau ņemt no tā paša expansys.lv, tikai šipings no viņiem priekš tāda lēta štrunta tā kā mazliet pār sālītu

bet ja nopietni, tad tos 800-tā stailusus es paņemtu par saprātīgām naudām

Link to comment
Share on other sites

varbuut peerkam abi no expansys.com ts domaaju, ka pacinja buus vieglaaka par pus kg taatad piegaada 14Ls , bet mees esam divi, un taapeec par piegaadi no katra pa 7LS

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

xexe, expansys.lv par šipingu prasa 8,40 poundus

bet nu ja tu nopārdod man tos pāris savus stailusus, tad tev piegāde sanāks vēl lētāk nekā ja mēs kopā pasūtam no .com :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Neziniitis

var latvijaa dabuut p900 staylusu pa apmeeram 10 ls gabalaa :|

Link to comment
Share on other sites

izdeviigaak expansys.lv nopirkt pa 11Ls 3 stailusus Plus 8Ls celjsh, kopaaa ~20Ls par 3 stailusiem, taatad leetaak nekaa 10LS

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
var latvijaa dabuut p900 staylusu pa apmeeram 10 ls gabalaa :|

vispār jau jautājums bija KUR nevis VAI var nopirkt

klau xexe, kā tur ir ar tiem taviem P800 pārpalikumiem, tiešām negribi atbrīvoties ? kaut kā vlom dēļ štrunta irbuļiem ieviest interneta debetkarti

Link to comment
Share on other sites

mans domaat ka vinji tam paredzeetajaa caurumaa neliidiis, meegjinaaju, no mitac mio, nekaa, straadaat protams var, bet nav kur likt, pashlaik lietoju p800 stailusu

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

pasties mobile.brando.com.hk visadas labas lietas... shippings no konkonhas tikai 3ls..... pasutiju no turienes irda....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...