Jump to content

Abit NF7-S2G nomira BIOS


Jižiks
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta!

 

Tātad situācija:

 

Kompz

CPU AXP 1700+ Tbred B;

Mamma Abit NF7-S2G;

RAM kaukāds 2x256 ar pofig timing-iem

 

Visu laiku šis man strādāja lieliski uz 11x182=1991Mhz, līdz pieliku vel 512Mb RAMu, kompis pāris reizes uzkārās pie XP ielādes. Apstījos BIOSā ka man takš RAMs ar brauc uz 182Mhz(cēlu FSB, RAM speed bija "By SPD"). Nu labi - pačakarējos pa BIOS, karoč parotaļājos ar RAM ātrumu, līdz kompis vairs nePOSTojās. Labi notīriju CMOSu. Pēc tam smuki liku atpakaļ savus settingus, uzliku to pašu FSB 182Mhz, pēc iziešanas no BIOSa kā parasti Abit NF2 platēm parādijās uz mella ekrāna sarkans taisnstūris tipa "Do not power off while saving BIOS bla, bla, bla...", kuram pēc pāris sekundēm vajadzēja pazust un sitēmai vajadzēja POSTot. A šoreiz šis uzraksts palika uz ilgu laiku, pagaidīju biki, nu i nafig nospiedu RESET

 

:D Ar to arī beidzās viss. Kompz vairs par nePOSTo, ieslēdzas, bet bildes ta nav :( Mēģināju gan CMOSu resetot gan bateriju uz ilgāku laiku izņemt, nekas nelīdz.

Saguglēju tādu fišku, ka redz ir tāds gļukz NF2 platēm, ka uzliekot pa lielu FSB, vairs nevar noresetot BIOSu. Un varianti ir trīs:

1)Izmest plati;

2)Nomainīt BIOSa čipu;

3)Iespraust kādu FSB 100(200DDR)MHz Duronu vai Athlonu Tbird, kas noresetotu FSB uz 100.

 

Tapēc ir jautājums/lūgums kas var aizdot man kādu tādu proci????

 

Kā arī jebkādi ieteikumi, pieredze tiek welcomēta.

 

J.

Link to comment
Share on other sites

Tev droši der tikai 2. variants - nomainīt BIOS čipu, vai izņemt to ārā un aiznest uz kādu firmu (EET, JET) lai ieflasho svaigu BIOS'u.

Link to comment
Share on other sites

Man domāt, ka tev vienkārši ir koruptēts bios attēls tagad mikrenē. Nekāda proču spraudīšana šajā gadījienā nelīdzēs. Es domāju, pie mr. Triton no EET, tu varētu dabūt atpakaļ biosu par apmēram Ls5.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...