Jump to content

Vai ir kādas atsauksmes par Nokia 6101


Guest Gravita
 Share

Recommended Posts

:? Es te nesen par daudz alus iedzēru un pasūtīju onlainā Nokia 6101.

Viņi atzvanīja un pateica, ka noliktavā nav un būs nākamnedēļ.

Viss jau būtu Ok, tikai es to telefonu NEKAD NEESMU ROKĀ TURĒJIS !!!

Varbūt kādam ir un varat padalīties iespaidos? Iet runa par subjektīvo informāciju (cik skaļš, kā ar sauli, zonu, utt), jo tehniskos parametrus es jau izstudēju.

Link to comment
Share on other sites

aizej liidz tuvakai DT bodei un paludz lai pardeveejs tev vinju parada, ja tajaa veikala nav tad paludz akal pardevejam info kuros veikalos ir !!!

 

Cik chamdiju rokaa tad neka tur no vinja nav, bet tas varbuut tapee ka visi atveremie ir MESLI :(

Link to comment
Share on other sites

Cik chamdiju rokaa tad neka tur no vinja nav, bet tas varbuut tapee ka visi atveremie ir MESLI :(

 

pareizā attieksme! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

:(

Tā jau es domāju, ka kāds labs cilvēks visu sabojās...

Pirmkārt: es uzdevu jautājumu tiem, kas LIETO, nevis kaut kādiem ***;

Otrkārt: es strādāju no agra rīta līdz vēlam vakaram un man NAV iespēju darba laikā tikt līdz veikalam (līdz kuriem tiku, tur nebija);

Treškārt: Vai atveramie ir mēsli vai nav, tas ir gaumes jautājums (es kādreiz jaunībā arī biju tik kategorisks - pārgāja ;)).

Link to comment
Share on other sites

Es pāris gadus nolietoju 7110 un guvu mācību, ka nevajag ņemt telefonus ar kustīgām detaļām. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Nu paga, paga - man darbabiedri (2) lieto atvāžamos Samsung'us - ideāli.

Man bija 6310, M55, S65 - kāda jēga, ja ekrāniņš aizdiršas ar skaidām un vēlāk paliek miglains, kaut gan it kā kombinezonā ir speciāla kabata priekš mobilā?

Link to comment
Share on other sites

Skaidas zem stikliņa vēl nevienam nav traucējušas runāt. Savukārt, ja atkožas kustīgais kontakts un saruna notiek tikai "prijom" režīmā, tas nav tik neuzkrītoši. 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Vajag taču ticēt labajam! Piemēram, "tehnoloģijas ir strauji gājušas uz priekšu, tagad tā vairs nebūs, bla-bla-bla, bla-bla-bla..." :lol:

Galu galā arī citiem ražotājiem blakus modeļi reizēm kardināli atšķiras pēc kvalitātes.

Un... šeit vēl neviens nav pateicis: "Jā, man tāds ir jau pusgadu - gļuko, pats zvana sievai un nosūdz, ka esmu pie mīļākās un runā pretī"...

Link to comment
Share on other sites

:? Es te nesen par daudz alus iedzēru un pasūtīju onlainā Nokia 6101.

Viņi atzvanīja un pateica, ka noliktavā nav un būs nākamnedēļ.

Viss jau būtu Ok, tikai es to telefonu NEKAD NEESMU ROKĀ TURĒJIS !!!

Varbūt kādam ir un varat padalīties iespaidos? Iet runa par subjektīvo informāciju (cik skaļš, kā ar sauli, zonu, utt), jo tehniskos parametrus es jau izstudēju.

pa cik tad pasūtīji?

Link to comment
Share on other sites

Es pāris gadus nolietoju 7110 un guvu mācību, ka nevajag ņemt telefonus ar kustīgām detaļām.  :oops:

 

nevajadzeja vaacinju virinat uz prieksju apakalj - velti = man taac plauktaa staav gandriz ideala stavoklii, juuzots, un ar kustigajam detaljam viss katiba!

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

7fab3aaa5aa9c6c4bfb0ae48725dac6b.jpg

 

Stipri pamaz atmiņas - tikai 4,4Mb un nav iespēju iebāzt papildus atmiņas karti. Mans viedoklis, labāk tad jau SonyEr. K700 (40Mb atmiņa + superkvalitatīvs ekrāns).

K750 biku padārgs (~260Ls), bet nu tās fīčas un kameras kvalitāte.... :siekala:

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

N 6101 maksā 167,- Ls.

Man fočiks vienmēr pašam ir līdzi, tā ka man to opciju nemaz nevajag.

4MB - pilnīgi pietiekoši , lai kā zvana melodiju varētu uzlikt mūziku - ko vēl no telefona var gribēt?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikadze

Šito aparātiņu nedēļu atpakaļ uzdāvināju savai sieviņai, nu tā :/

Itkā ne vainas, pirmajā mirklī liķas labs, bet kad sāk lietot... Un tā augšējā dalā tā jocīgi kustās.

Labāk būtu pircis 6230i, token būtu labāks.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Nedaudz sīkāk var? Ja neņem vērā "tā jocīgi kustas", kas tieši nav labi (izraisa nepatiku)?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikadze

Duhh, sīkāk.

Drusku ļurīga tā augšējā daļa, pa labi pa kreisi uz augšu uz leju, izraisa nestabilitātes iespaidu.

Lieku galvu ķīlā, ka cilēkam, kurš daudz runās ar šo telefonu, ātri vien nāksies šamo nest uz garantiju. :?

 

To ļurāšanos var izjust, bet ne aprakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Ok, jau labāk.

A vēl kādi mīnusi / plusi?

Kā ar skaņu, ekrānu (saulē), bremzēšanu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikadze

Ātruma ziņā es viņu salīdzinātu ar 6610i (gliemezis), ekrānam nav ne vainas. Skaņa kā skaņa.

Link to comment
Share on other sites

6610 ir vecs aparāts. Nevar būt, ka jaunais ir tikpat lēns. Jaunajiem jau tagad ir pieejama EDGE datu pārraide, kas ļauj ~4x ātrāk strādāt ar tīklu.

Link to comment
Share on other sites

Ne, NC, Tev nepiekritīšu.

 

Raugi, Tu sēdi upes krastā un laptopu pārlūko BOOT foruma postus. Tur tiešām pietiek ar HSCSD vai parasto GPRS. EDGE tur nav vajadzīgs. Savukārt man kolēgas kaut kad parādīja LNT ziņas telefonā, un es dzīvei saskatīju jēgu. Esmu nobriedis paņemt kaut ko krāsainu un pa vakariem, rakstot pēdējos PL/SQL procedūru gabalus, ar vienu aci čekot LNT pārraides. Bez EDGE nav vairs tas...

 

Jāņem vērā arī BiteGSM vārdi, ka Lietuvā šie esot tirgus daļu pēdējā gadā paņēmuši tieši ar datu pārraidi. Cik taisnības, nezinu. Šaubos, ka leiši sēž mobilajā tīklā, bet lai jau būtu... nav dūmu bez uguns.

Link to comment
Share on other sites

Var jau neskatīties ziņas,

var jau alus vietā tēju dzert (bez cukura)

arī malkas apkuri var mājās ierīkot

un sāli no kaimiņiem dīkt...,

 

bet kāda jēga tad dzīvot?

Link to comment
Share on other sites

Pareizi. Bez sievietēm šāda tipa aparātus ciena arī aziāti.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

2 VIL un citiem NC. Jau K500i (104 - 130Ls) Sony bija pieejama LNT un TV3 online!!! skatīšanās iepēja telefonā. ;)

K700i (140 - 170Ls) - labāks ekrāns (LCD princips), lielāka atmiņa (noderēs kad filmēsi ar telefonu video), mazliet vairāk draudzējas ar bateriju.

Link to comment
Share on other sites

Nokiai nav tāda modeļa - K500i.

Savukārt sony audio iekārtas lūdzu nepiedāvāt. 8)

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Nokiai nav tāda modeļa - K500i.

Savukārt sony audio iekārtas lūdzu nepiedāvāt. 8)

Sorry, būšu nākamreiz precīzāks - SonyEricsson.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Teiksim tā: kad lasi "SonyEricson", domā "Ericson".

Sava bankrota priekšā Ericson sevi pārdeva Sony. Un turpināja ražot to pašu Ericson, bet jau ar leiblu SonyEricson. Un viss.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt apgalvosi, ka BenQ ražos tos pašus Bosh, tfu, t.i., siemens?

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Nu, nezinu, bet BENQ sāka pats no sevis - no BENQ.

Tālāk. Siemens ir labs pats par sevi. Es nesaprotu, kāpēc viņš bankrotē...

Link to comment
Share on other sites

Redzi, skaistu un labu lietu taisīšana ir viens, bet bizness ir kaut kas cits.

 

Ja cilvēki izdomā, ka telefoniem jābūt skaistiem un lētiem, labi.

Citi cilvēki, izdomā, ka telefoniem jābūt varbūt ne tik skaistiem un ne tik lētiem, bet labiem un paņem 30% pasaules tirgus...

 

Ir daudz stāstu, kad izdzīvo nebūt ne tas labākais produkts, bet gan ražotājs, kas prot sakārtot savu saimniecību.

Link to comment
Share on other sites

Nu' date=' nezinu, bet BENQ sāka pats no sevis - no BENQ.

Tālāk. Siemens ir labs pats par sevi. Es nesaprotu, kāpēc viņš bankrotē...[/quote']

 

Siemens nebankrotē.

Vienkārši Siemens mērogiem mobilo telefonu ražotne ir kā sīks knislis, ne vairāk... tomēr kaut kādas pozīcijas mobilo telefonu tirgū ir iegūtas tāpēc viņi negrib, ka leibls "Siemens" pavisam pazūd no mobiļņiku aprites... Sataisīs BenQ sūdus - Siemens vairs neļaus tiem izmantot viņu vārdu - un sauksies tie vienkārši "BenQ"...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Duhh, sīkāk.

Drusku ļurīga tā augšējā daļa, pa labi pa kreisi uz augšu uz leju, izraisa nestabilitātes iespaidu.

Lieku galvu ķīlā, ka cilēkam, kurš daudz runās ar šo telefonu, ātri vien nāksies šamo nest uz garantiju.  :?

 

To ļurāšanos var izjust, bet ne aprakstīt.

 

kas Tev tur ljuriigs, panjemu te de patestēt. Ar augšējo daļu nekādu problēmu. Varbūt LMT ieved Latvijā brāķētos phonus

Link to comment
Share on other sites

artissco

kaareiz lietoju SE K500i... ljoti parociigs modelis, bet ne sievieteem... vinaam ar garajiem nagiem netikt galaa ar dzoistiku :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...