Jump to content

nVidia GeForce4 MX-440 Cho-ta nerubii TV-Out


klf
 Share

Recommended Posts

man ir probleema - iegaadaajos jaunu grafisko... vecaas Radeon 7000 vietaa... njaaa... Lieta taada - kad win iegruza draiverus tv-out api*** t.i. kameer raada bios, gruza win visu raada - ieet win-aa viss teljux meems... izmeegjinaaju visus clone, dual view, setingus mainiju - nekaadaa jeegaa... pameegjinaaju visaadus draiverus... tolks nekaads... Please Help!

Link to comment
Share on other sites

to radeonu es ar piemaxu apmainiju pret shito geforce... Kaads tolks no radeon 7000 vinjsh tach neatbalsta directX 9.0c... Un speeles arii lago... ieliku geforcu vice city iet ideaali... san andreas ramu deelj tikai bremzee... Radeon 7000 ir peedeejais meesls...

 

Par to Tv-Out... Tev arii neraadija tikai tad kad draiveri ieloudojas?

Link to comment
Share on other sites

kaadas muljkiibas GeForce4 Atbalsta liidz DirectX 8.1 100%-iigi... vienkārši uz 9.0c nav nekaadi gljuki... aa un piemaksaaju 4Ls... bet iisteniibaa buutu daargaak, jo njeemu uzreiz vel 256Mb Ram.... vinjsh nolaida cenu... es domaaju tev vareetu buut kaadi 5-6Ls

Link to comment
Share on other sites

Tas DirectX7 atbalsts bija domaats hardwariskais :!: Man pasham kautkur meetaajas taada karte un uz Everesta uzraadiija, ka tai ir DirectX7 atbalsts

Link to comment
Share on other sites

impulse
Es gan nemainiitu Ati pret Geforci, vienaadas kartes...

Nu tad tu sē'detu uz 7000ā un kaifotu... :D

Takš 4ais GF`s tomēr ir jaudīgāks par 7000o radeonu.

 

Un SNoopie, necenties iestāstīt ka 4ais GF`s atbalsta DX8.1, viņš atbalsta TIKAI un vienīgi DX7!

Link to comment
Share on other sites

7000 tas pats kakjis vien ir, ja pieliek 5ls var dabut R9000pro, kas to 7000 atspaardiis totaali.

Link to comment
Share on other sites

njaa tas radeon 7000 toch meesl ar to viniigi d*** noslauciit.... tas vareetu buut preciizaakais apziimeejumus...

Link to comment
Share on other sites

un pa to dx7 tas i peedeejais bullshits... sen atpakalj (pirms bija iznaacis geforce4) man bija Riva TNT2 un tas atbalstija DX7... (vismz peec papiiriem...) kur tad tas Geforce arii tikai DX7?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...