Jump to content

Nvidia 56.64


Guest Gooch
 Share

Recommended Posts

Nvidia 56.64 - ar šitiem draiveriem es varu izspiest 9700 marku (3Dmark2001SE). Tiko uzlieku jaunākus - 61.77, vai 73.xx

iegūstu ~4400 marku. Kāpēc tik nežēlīgs kritums ?

Saprastu, ja atšķirtos pāris simtiem, desmitiem...

Doom3 benchmarkā (56.64) - 34.4 Fps

Ar 61.77 - 19.3 Fps

Arī patestējot citas spēles var just pamatīgu FPS zudumu.

Esmu mēģinājis pārinstallēt windows, izmantot omega driverus, bet tik un tā tie nestāv klāt 56.64. Kāds spēj izskaidrot šito fišku ?

Link to comment
Share on other sites

Jaunaakajos draiveros lielaaka draaza naak klaat kuru tavai VGA pilniigi nevajag, taatat lielaaka bremze. Tak kaa ir taa labi. Priecaajies un lieto.

Kaa tava 5700 dzenas ? Liidz Ultrai tiek ka nemetaas ne ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Gooch
Jaunaakajos draiveros lielaaka draaza naak klaat kuru tavai VGA pilniigi nevajag, taatat lielaaka bremze. Tak kaa ir taa labi. Priecaajies un lieto.

Kaa tava 5700 dzenas ? Liidz Ultrai tiek ka nemetaas ne ?

 

Default ir 425/500. Pašlaik ir 450/600 un uzkarst līdz 66 C. Reiz pārinstallēju draiveri un aizmirsu OClockot - uz tā paša Defaulta uzkarsa līdz 66 C.

Biju uzlicis 480/650 it kā viss bija normāli- varētu jau vairāk, nu bet negribas riskēt...

A kādi MHZ ir ultrai ?

A tas. ka es RAM CL2.5 nomainīju uz CL2 arī dot savu karstuma grādu ?

Link to comment
Share on other sites

Jaunaakajos draiveros lielaaka draaza naak klaat kuru tavai VGA pilniigi nevajag, taatat lielaaka bremze. Tak kaa ir taa labi. Priecaajies un lieto.

Kaa tava 5700 dzenas ? Liidz Ultrai tiek ka nemetaas ne ?

 

Default ir 425/500. Pašlaik ir 450/600 un uzkarst līdz 66 C. Reiz pārinstallēju draiveri un aizmirsu OClockot - uz tā paša Defaulta uzkarsa līdz 66 C.

Biju uzlicis 480/650 it kā viss bija normāli- varētu jau vairāk, nu bet negribas riskēt...

A kādi MHZ ir ultrai ?

A tas. ka es RAM CL2.5 nomainīju uz CL2 arī dot savu karstuma grādu ?

Ultrai bija vainu 625 vai 650 un RAM neko nemaina. Nopeerc veikalaa titan cooleri ~4Ls un uzliec savai vga vienkārši pa virsu. Un moci to karti taalaak. Tad kad man bija 5700LE es vinju ikdienaa tureeju uz 520/560 :twisted:
Link to comment
Share on other sites

Arnichks

Man arī ir oriģinālais Draiveris 56.64 un līdz ko uzlieku jaunākus tā sāk pārs spēles neiet tas ir visoptimālākais variants visām MX platēm un pārējam izņemot FX paaudzi un augstāk

Link to comment
Share on other sites

Hehee... dabuuju uz nakti savu veco karti atpakalj. Atkal nedaudz paspiidzinaashu un sniegshu rezultaatus. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

impulse

Jaunākie draiveri ir jaunākajām kartēm, tavai kartei vislabākie ir 5x.xx sērijas, a 6xxx un tālāk ir 6x.xx< draiveri...

Link to comment
Share on other sites

Zinu ka par to ir runāts, bet kā var izmērīt FPS spēlēs.(neko neatradu foruma searchaa!)

Link to comment
Share on other sites

impulse
Zinu ka par to ir runāts, bet kā var izmērīt FPS spēlēs.(neko neatradu foruma searchaa!)

fraps, bet piemēram FPS speelesim ir peejama komanda, kuru ievadot kosnole kkur paraadas FPS skaitiitaajs :o)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...