Jump to content

Katalista 5,6 paarsteigums


kaut_kaads
 Share

Recommended Posts

Nu gan jau dazhi ljauni moderaatori neredzot sho topicka jeegu njems un aisleegs ciet :twisted: bet nu kjershu momentu un izlikshu topickaa savu prieku par shii drivera versiju :)

 

Kautgan bija zinjas, ka shis 5,6 katalists buus revolucionaars, un buus baigie performances pieaugumi, tomeer peec to iznaakshanas taa vairs nelikaas.

 

Nu paarinstaleeju windowsu (kursh tika nokauts testeejot operatiivaas atminjas taimingus :roll: ) un ieliku shos driverus + veel arii bik paclockoju savu videokarti (skat parakstaa) uz 410/205.

 

Iesleedzu 2003 gada 3dmarku un izlaidu testus. Biju patiikami paarsteigts ka kaadreiz ar karti @ 425/215 biju max dabuujis 2969, un 3000 bija nereaali dabuut, bet she tev, paraadiijaas cipars 3171 :D

 

Tad nu gaaju pie naakamaa testa, 3dmark 2001SE. Palaizhu, izskataas taa +/- labaak par kaadreiz ieto, kur max punkti bija 6925. Izgaaju testu un bija vislielaakais surpraiss :D T.i 10339 maarkas :D :D

 

Nu ta nu vien atlika iziet 2005 gada 3dmaarku. Kaa jau zinaams bija lielu kaapumu nebuus, bet tomeer no agraak maximaalajaam 1343 maarkaam tiku liidz 1476 maarkaam kas nemaz iisteniibaa nav tik maz :)

 

 

priecaajos par jauno drivera versiju un varu iedomaaties kas buus kad iznaaks jauna versija, mana vecaa 9550 saaks raadiit lielaakus ciparus (cerams)

 

Ceru uz moderatoru sapratni par manu prieku, un veel ceru ka topicks netiks lockots, jo mozh veel kaadam ir liidziigs prieks par jauno catalistu? :D

Link to comment
Share on other sites

Vienīgi neatbildēts paliek jautājums, vai papagaiļu skaits raksturo kartes veiktspēju reālā darbībā? Kā zināms, nev nekādu īpašo problēmu optimizēt draiverus(izstrādātājam, protams) lielāka papagaiļu skaita sasniegšanai. IMHO kaut ko līdzīgu viens no abiem zināmajiem zīmoliem bija izveicis. Bet var jau būt, ka ir tie labāki, bet vienalga lietoju Omega draiverus. Un atkal IMHO jaunie draiveri vairāk tiek izstrādāti jaunajām kartēm, tāpēc uz tām arī pieaugums būs jūtamāks.

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Es gan 3D Marku nelaidu, bet esmu gan ieveerojis aatrdarbiibas pieaugumu savam 9600XT Radeonam...

ir paaris geimi, kas agraak pie noteiktiem settingiem gaaja tikai ar nelielu raustekli un bija nepiecieshams padziit frekvences uz augshu, bet tagad griezhas normaali arii uz defaultajaam frekvenceem

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
Es teiktu' date=' ka pieaugums visdrīzāk ir tieši uz "svaigās" OS rēķina.[/quote']

 

Bet taapat tika sagaaztas visas vecaas programmas, un PF usage ir aptuveni taads pats, kaa arii viss paareejais ir aptuveni tuvu agraakajai OS konfiguraacijai...

 

Vienīgi neatbildēts paliek jautājums' date=' vai papagaiļu skaits raksturo kartes veiktspēju reālā darbībā?[/quote']

 

Nu vismaz ir kautkas peec kaa orienteeties :D

 

Kā zināms' date=' nev nekādu īpašo problēmu optimizēt draiverus(izstrādātājam, protams) lielāka papagaiļu skaita sasniegšanai. [/quote']

 

Bet izlaizhot jaunus draiverus tiek arii raksturota aatrdarbiiba tieshi speelees, cik es atceros ieksh Call of duty un citaam speeleem, taapeec es nedomaaju ka tika taisiits aatrdarbiibas pieaugums tikai un benchmark programmaam :roll: !!!

 

Un atkal IMHO jaunie draiveri vairāk tiek izstrādāti jaunajām kartēm' date=' tāpēc uz tām arī pieaugums būs jūtamāks. [/quote']

 

Nu taa jau droshi vien buus, jo taadas senlietas kaa man diezzin vai daudziem veel meetaajas kastees :) Bet es juutu pieaugumu un tas man ir galvenais :D

 

bet esmu gan ieveerojis aatrdarbiibas pieaugumu savam 9600XT Radeonam...

 

Prieks ka juuti efektu, un ka neemsu vieniigais kas to ir sajutis :)

Link to comment
Share on other sites

Guest GIGGS

Te nu varu piebilst, ka ari man uzlabojas butiski kartes veiktspeja testa 3DMark05, tachu pec tam palaizhot NFSU2, spele vairs tik gludi negaja uz ieprieksh uzstaditajaiem settingiem! Secinajums: Tests ir tests un spele paliek spele 8)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...