Jump to content

2Mbit mDSL/pDSL project


Instigater
 Share

Recommended Posts

Taatad, ir ideja, kursh grib piedaliities realizaacijaa? Varu pateikt, ka pDSL ieguutu aarzemes arii pa dienu, pie nosaciijuma, ja ir pietiekoshi daudz mDSL lietotaaju. Vel piebildiishu, ka pilniigi oficiaali, nemaksaajot neko lieki.

 

Noteikumi bargi:

1) mdsl/pdsl abonents

2) 24/7 kastes darbiibas laiks (projekta iesakumaa obligaata prasiiba)

3) zinaashanas virs viduveejaa ineta uzbuuvee, darbiibas principos un dazju programmu konfigureeshanaa

4) silti ieteicams *BSD, Linux un citi *NIX atvasinaajumi, pashiem buus vieglaak

 

Pagaidaam sheit vareeu apspriest, pozitiiva tautas noskanjojuma un visu tehnisko probleemu risinajuma atrashanas gadiijumaa arii realizaazijas iespeeju iztirzaajumu. (nu i pateicu, pasham meele mezjgjaas :D )

 

Taatad, saaksim ar primaaro probleemu - dinamiskaas IP, to piesaiste pie DNS vai kaada citaadaa projekta daliibnieku identifikaacija.

Link to comment
Share on other sites

Līdzīgu ideju es te pasenāk realizēju ar Flashget - saliek vairāki mDSL lietotāji virsū proxy serverus, un es FlashGet'ā (vienīgais download meneģers, kam ir multi-proxy suppors) savadu viņu proxy IP adreses - rezultātā iegūstu ātrumu līdz 2 MBit/s no FTP vai HTTP linkiem! (no viena lietotāja "iegūstu" 64 KB/s, pēctam sumējas)

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Shoreiz ir doma absoluuti ar jebkaadu http/ftp klientu. Bet principaa ideju esi sapratis.

Link to comment
Share on other sites

vai nu par daudz alus šovakar esmu izdzēris, vai kas, bet nevaru uztvert ideju: kas man kā mDSListam no šitā tiks? Varbūt stāsti lēnāk un latviešu valodā....

EDIT: vispār, 10to reizi pārlasot, sāk pielekt.... Laikam tomēr man nevajag....

Link to comment
Share on other sites

Instigater

2mbit, vot kas tev tiks no absoluuti jebkurienes, ja vien tas otrs gals varees tev padot taadaa aatrumaa. Tiesa, vajadzees izmantot kaadu download manageri vai vilkt vairaakus failus vienlaiciigi, lai attiistiitu taadu aatrumu.

Link to comment
Share on other sites

nu jā, sapratu jau beidzot... Tikai aizdomas ka tas tikai teorētiski, jo trakie movie/games/mp3/warez pumpētāji aizsitīs visu trubu

Link to comment
Share on other sites

Instigater
nu jā, sapratu jau beidzot... Tikai aizdomas ka tas tikai teorētiski, jo trakie movie/games/mp3/warez pumpētāji aizsitīs visu trubu

Hm, a tev daudz ko vilkt no webserviem, ftp? IMHO stipri aatri beidzas, un gandriiz visu var ieksh p2p dabuut.

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
Noteikumi bargi:

1) mdsl/pdsl abonents

2) 24/7 kastes darbiibas laiks (projekta iesakumaa obligaata prasiiba)

3) zinaashanas virs viduveejaa ineta uzbuuvee, darbiibas principos un dazju programmu konfigureeshanaa

4) silti ieteicams *BSD, Linux un citi *NIX atvasinaajumi, pashiem buus vieglaak

Taatad, saaksim ar primaaro probleemu - dinamiskaas IP, to piesaiste pie DNS vai kaada citaadaa projekta daliibnieku identifikaacija.

nelaid punjkji gar bikses staru! ;))

kaa buutu ar

1) nee

2) jaa

3) oo jaa

4) jaa, ruuteris

 

ip statiska, no pdsl un mdsl puses "redzama" ieksh open garden, faktisks 100Mbit links (50 up / 50 dn)

 

=]

 

PS. taa kaa es vienkaarshi atnaacu pakratiit kraaninju, nevis maisiities (vai piedaliities) projekta realizaacijaa, varu piedaavaat radoshu ideju - vajag trakeri. var atvasinaat no bittorent trakera, ja baigs slinkums. un attieciigi vajg izveidot arii klientu softu. presto!

Link to comment
Share on other sites

Instigater
Vai šitais darbotos arī uz p2p?

Uploads arī pieaug?

njea, P2P nesanaaktu un fizisko modeema robezju nepaarkaapsi, kas arii ir 2mbit down un 512kbit up

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...