Jump to content

RX600XT konkreeti gljuko nevar nevienu gami uzspeeleet


JANKS
 Share

Recommended Posts

http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5LlM...y06RjxIVUBTQFc=

 

nu vo principaa pilniigi visaas speelees shitaadi meesli metas virsuu... esmu izmeeginaajis dazhaadus driverus ieskaitot veco kas naaca komplektaa liidz(starp citu saakumaa ar vinju viss gaaja ok) kaa arii jaunaakos Catalyst 5.6 drivakus(shito es uzliku kad saaka gljukot, bet gljukoja jau ar veco nu un ar shito arii) un viss shitais sviesc saakaas ap to laiku kad es palaidu disc defragu!!! taat fsjo pat prastaakaas games neiet... ko labu kaads var ieteikt, mozh pac ir ar kauko taadu sastapies, jo neganti negribaas paarlikt XP SP2 ir daudz viskaa laba ieksh HDD un vispaar XP cd naf nemaz taat pie rokas?!?

starp citu video un visaadi taadi nieki darbojas OK!

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Varbuut tev vienk paaraak traki karst tas briinums. Paluuri temperatuuras pie slodzes speelees... Ja taas nav pie vainas, tad ieteiktu paarlikt Windowu un ja tas neliidz, tad stiep uz garantiju...

Link to comment
Share on other sites

vispaar paarbaudee ar pirkstu bija diezhan karsts... aa par preciizu t' nepaiteikshu jo shitie everest neuzraada vinju

un vispaar jaa speeles pirmajaa pusminuutee viss itkaa ir ok...

Link to comment
Share on other sites

itaadas te t' uzraada un iipashi nekad zemaakas nav bijushas

Sensor Properties:

Tsystem 44 °C (111 °F)

Tcpu 48 °C (118 °F)

Taux 36 °C (97 °F)

Fcpu 1061 RPM

Fcase 2909 RPM

Fpowersupply 4327 RPM

Vcore 1.36 V

V2.5 1.17 V

Vio 3.25 V

 

nu cpu ir gaajis veesaakaas naktiis uz 42 'c bez vaaka a taa ir visu laiku shitaa, bet nonjemshu taat vaaku pastiishos kas notiek... atveershu logu veel blakus lai veedinaas....

Link to comment
Share on other sites

Tev tas defragmentators ir sačakarējis draiverus pašā saknē, man domāt. Laikam vien būs jāpārliek sistēma, vai arī pirms tam pārliecinies, ka karte strādā drauga kastē.

Link to comment
Share on other sites

karte peec buutiibas straadaa, jo ja nestraadaatu tad es iespeejams ieksh 3dmarka05 demo filminju nevareetu pastiities..., bet shic peedeejais pazinjojums ir saistiic ar nojaatu DirectX 9.0, taa vismaz google teica, bet sviesc ir tas ka es vinju nevaru paarlikt, jo man izmet visu laiku ka taads jau esot virsuu!!!!

jaapalizh veel 3dmarkas, jaapastaas kas bij tas pirmais pa erroru kas izleca...

Link to comment
Share on other sites

errori vairs neleca, bet tika pamaniic, ka uzliekot izshkjirtspeeju no 1024x768 uz 800x600 gljuko ieveerojami mazaak!

Link to comment
Share on other sites

errori vairs neleca, bet tika pamaniic, ka uzliekot izshkjirtspeeju no 1024x768 uz 800x600 gljuko ieveerojami mazaak!
Vga mazaak jaakarst. Ja karte jauna tad nes uz garantiju. Saki ka GPU nezjeekiigi karst. Veel nodedziinasi shitaa karti... Dzinis tak neesi...
Link to comment
Share on other sites

nu garantijai ilgi veel buutu jaabuut... a dzinis karti tieshi neesmu gan!!!

tik diez cik dienas man vinju M79 chiniis???

Link to comment
Share on other sites

nu garantijai ilgi veel buutu jaabuut... a dzinis karti tieshi neesmu gan!!!

tik diez cik dienas man vinju M79 chiniis???

 

Nu ko nu taisi problēmas, no sākuma pārbaudi, vai tā tiešām nav windowsa vaina. Un ar 50-60 grādiem neviena videokarte nenodegs.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko nu taisi problēmas, no sākuma pārbaudi, vai tā tiešām nav windowsa vaina. Un ar 50-60 grādiem neviena videokarte nenodegs.
Jaa bet taa jau ir 50-60 video kartes temperatuura, bet gpu ar tak ir sava temp. Man ar 68LE bija 55vga un 35gpu graadi. Mosh vinjam gpu 80 graadi :shock:
Link to comment
Share on other sites

Jaa bet taa jau ir 50-60 video kartes temperatuura, bet gpu ar tak ir sava temp. Man ar 68LE bija 55vga un 35gpu graadi. Mosh vinjam gpu 80 graadi  :shock:

 

Kas par pīļu kakām?! 50-60 ir gpu temperatūra. Man 68le ir 52° neko nedarot un kautkas virs 60° spēlējot, kas ir pilnībā normāli.

Link to comment
Share on other sites

Jaa bet taa jau ir 50-60 video kartes temperatuura, bet gpu ar tak ir sava temp. Man ar 68LE bija 55vga un 35gpu graadi. Mosh vinjam gpu 80 graadi  :shock:

 

Kas par pīļu kakām?! 50-60 ir gpu temperatūra. Man 68le ir 52° neko nedarot un kautkas virs 60° spēlējot, kas ir pilnībā normāli.

Nu es tak saku! Varbuut vinjam ir paari 80 graadiem GPU taapeec arii gljuki.
Link to comment
Share on other sites

da nez nez vai tik liela man t' no vinjas coolera tur praktiski auksts gaiss naak, dzesee vinja ok... nav kur piesieties, a tas karstais ir vinjai augshpusee kur tjip vara radiators staav(cik zinu alumiinija tik praata chakareeshanai ir vara kraasaa :x ) vot shitaadi pigori... kaa raadaas leenaam viss buus jaasaak paarcept uz cd plaacenjiem :?

un naakoshreiz nebuushu slinks un uztaisiishu divas partiicijas :oops:

Link to comment
Share on other sites

he, naaksi vien peec logu diska shovakar. tukshaas matricas ar varu kaadas desmit aizsist.

Link to comment
Share on other sites

tikko palaidu SYSTEM RESTORE> no SYSTEM TOOLS aptuveni pirms taa datuma kad defragoju, bet nepaliidzeeja :( nez DirectX noinstaleeshana un paarlikshana pa jaunu kauko paliidzeetu???

mozh kaads kas ieprieksh nevareeja iepostot ieprieksh un bii sastapies a shito, tad taat var iepostot jo paarcelts viss ir uz publisko sadalju

Link to comment
Share on other sites

Tev tas defragmentators ir sačakarējis draiverus pašā saknē, man domāt. Laikam vien būs jāpārliek sistēma, vai arī pirms tam pārliecinies, ka karte strādā drauga kastē.

 

Tev gadienaa nav kaada galvas trauma???!?!??!?!?!?

Neesi Andrisha radagabals?

Andriishpraat defrags nodzeesa nenodzeeshamos failus :))

 

Ir aciimredzami ka VGA gljuko. Kaadi tev OS gljuki?

Parasti shaadi gljuki ir no puulkstenjoshanas.

No paarpuulstenjoshanas var vainu sakat gljukot pati vga.. (rams vai CPU) vai arii saak gljukot deelj temp.

Ja nekas nav klokots, stiep mainiit.

Ja bija klokots... varbuut nojaaji. Vai mainiis peec garantijas? Nezinu.

Link to comment
Share on other sites

impulse

dafai saderam uz meerinju ka driveri njiprichom ? :>

Visdriizaak vainu pulksenjojot ir nojaats pac GPU vainu jams ir paarkarsis.

Reizeem taa pasta izkalst.. nonjem VGA raditaatoru.. notiiri visu.. ieziekjee ar svaigu pastinju.. :>

Link to comment
Share on other sites

Gint... nekas nav ticis pulkstenjots! man saak arvien negantaaka doma piezvaniit uz 79 kantori un pieteikt remontu lielo, bet shkrobs taads ko es dariishu bez kastes lttk tak neatmaksaas neizmantoto i-netaa pavadiito laiku... bet tas taa, kaa jau raxtiju- apakshpusee kur atrodas ventilators ir viss veess, bet augshpusee kur tas metaala dzelzis pieliekot roku ir juutams diezgan pasilts, vareetu teikt ka karsts...shitaa vinja izskataas>

http://www.newegg.com/Product/ShowImage.as...rd%20-%20Retail

ar to radiatorinja nojemshanu buus paliela kjeepa :) jo iipashi kad garantija tikai pusee veel!

Link to comment
Share on other sites

Guest HeUeR12

diivaini gan ar to parkarsanu, jamam izksataas tiri labs dzessekliitis virsuu. :x

Link to comment
Share on other sites

JANKS

Nu tad nejaajies.. stiep uz garantiju.

 

 

HeUeR12

Labs ventilaators un kruts radiaators tas protams ir labi... veel tikai vajag lai tas viss buutu labi pieguljosh pie GPU :))

 

Es nepasen savu kasti tiiriju.. shoto bik uzlaboju.. Man vecs shtrunta GF Ti4200

 

Es taa baigi pakustinu radiaatoru.. baig viegli kustaas...

Nonjeemu... nu tur taas zapte bija paarveertusies hvz pa ko... Visu akuraati notiiriju..ieziedu ar norm pastinju :>

Cita djeela :)

 

 

bet nu ja karte nav klokota... hmz.. un ja mees pienjemam ka ar dzesi viss ok.. Nu nav ko chakareeties.

Shitie gljkuki nav no driveriem.

 

Versija pa defragmentaatoru kursh nojaaja draiverus ir Ko4inkas cieniiga :O)))

Link to comment
Share on other sites

Visvienkāršākais variants ir uzlikt svaigu WinXP SP2, uzlikt kartes draiverus un uzinstalēt spēli, kas gļukoja, un to visu pārbaudīt - atkal tas pats vai nē. Ja atkal tas pats uz svaigas Windas, tad stiep karti uz veikalu mainīt un izbeidz spamot...

Link to comment
Share on other sites

Gint shitto toppicu vari paarcelt uz HARDWARE vai arii nolockot vai kaa, skaties un daries peec saviem ieskatiem, tikko paarliku windu un rezultaac tas pats.... jaasuuta pie dakteriem buus karte... vieniigi es peec tam varbuut vareeshu ieraxtiit kas pa vainu bij, ja man tie maasteri pateiks..... viss es esmu runaajis :?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...