Jump to content

Creative Audigy 2 ZS - atsauksmes


Guest No-man
 Share

Recommended Posts

Tātad tā ir vajadzīga skaņas kartes!

Kas man ir vajadzīgs

 

laba 5.1 skaņa

labs line-in

 

Par itkā 5.1 skanējumu viss būtu vairāk vai mazāk skaidrs, tad par line-in pilnīga neziņa!

P.S. Nedaudz lielākam FPS spēlēs arī taču būtu jābūt ?

Es tagad lietoju onbordēto Soundmax :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
P.S. Nedaudz lielākam FPS spēlēs arī taču būtu jābūt ?

Muhamuha.

 

Gadijiena sita skanas karte nebija vienaa boot.lv zurnala testeta?

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man
P.S. Nedaudz lielākam FPS spēlēs arī taču būtu jābūt ?

Muhamuha.

 

Gadijiena sita skanas karte nebija vienaa boot.lv zurnala testeta?

 

Bet redzi, Soundmaxs lieto procesora resursus, bet Audigy 2 savu chipu! 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivchikx

Palasi tak pats kas tai kartei ir...

 

* 24-bit Digital-to-Analog conversion during playback with sampling rates of 8, 11.025, 16, 22.05, 24, 32, 44.1, 48 and 96kHz in 7.1 mode and up to 192kHz in stereo mode

* 24-bit Analog-to-Digital conversion during recording in 8, 16 or 24-bit at sampling rates of 8, 11.025, 16, 22.05, 24, 32, 44.1, 48 and 96kHz

* SPDIF (Sony/Philips Digital Interface) input at up to 24-bit/96kHz quality

* SPDIF output up to 24-bit at 48 or 96kHz

* ASIO drivers for low latency(≤2ms) multi-track playback and recording at 16-bit/48kHz (Latency performance may vary based on system configuration)

 

Sound Blaster® Audigy™ 2 ZS On-Board Connectors

 

* Line level out (Front / Rear / Center / Subwoofer / Rear Center)

* Digital Out for 5.1 support(6-channel SPDIF output to Creative digital speakers

* Line in

* Microphone in

* FireWire® (IEEE® 1394)

* Telephone Answering Device in

* Analog / Digital CD Audio in

* 15-pin MIDI / Joystick port extension header

* Internal IEEE® 1394 header to Sound Blaster Audigy 2 ZS Internal Drive (Upgrade Option)

* AD_EXT extension header to the Sound Blaster Audigy 2 ZS Internal Drive (Upgrade Option)

 

 

Bez tam ar šito FPS (Frame Per Second) neuzdzīsi, tad pērc video karti (VGA), nevis skaņas karti. Ar šo tikai iegūsi kvalitatīvāku, labāku skaņu!

 

PS. Ja taisam izvirtības, tad paskaties šo te. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivchikx

Nu cik tad tur tas ieguvums... :p Diezi vai kāds vispār pamanīs!...

 

Ja runā par spraužšanu, tad spraud pēc iespējas tālāk no jebkuras plates. Tas novērsīs lieku šņācienu (kaut gan tik un tā tu to nemanīsi, jo šitās kartes praktiski nešņāc, ar studijas ausīm gan var dzirdēt atšķirību kur esi iespraudis! ;) )

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man

A vot vēl viens jautājums - Iekš Jet'a skatos ir Audigy 2 ZS OEM par 45 LS! Tajā komplektācijā nav tikai spēļu vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivchikx
A vot vēl viens jautājums - Iekš Jet'a skatos ir Audigy 2 ZS OEM par 45 LS! Tajā komplektācijā nav tikai spēļu vai ne?

 

OEM - Tikai pērkot kopā ar jauniem dzelžiem, tāpēc parasti lētāks! Principā jābūt precīzi tam pašam.

Link to comment
Share on other sites

Karte ļoti laba, tikai draiveri šad tad gļuko, tāpēc vajag update uztaisit laiku pa laikam un nevis uz beta, bet final relīzi. Protams var mēģināt arī lietot 3rd party draiverus.

Link to comment
Share on other sites

A vot vēl viens jautājums - Iekš Jet'a skatos ir Audigy 2 ZS OEM par 45 LS! Tajā komplektācijā nav tikai spēļu vai ne?

 

man taada viena "lieka" garazhaa kastee ir, panjeemu karti jo vajadzeeja FW, bet tad naaca deelis ar integreeto FW un Audigy peec nepilna meenesha ir atvaljinaajumaa :)

 

par 40Ls taa ir tava ar viesiem diskiem, uzliimeem u.t.t. garantija vareetu buut veel kaadi 20 meeneshi IMHO

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...