Jump to content

Par Bite Latvija, trešo GSM operatoru


Guest yoji
 Share

Recommended Posts

Sen jau ir.... klusiņām bliež augšā vienu UMTS bāzeni pēc otras... Būs iemesls atkal dārgos mobžus pirkt....

Link to comment
Share on other sites

Tie jokdari pamanās audzēt sev kapitālu par uz tādu sīkumu rēķina.

 

BITEI tika izdalīti 200 000 numuru.

Paši stāsta, ka tiek lietoti 35 000 numuru.

Neizmantoti ir 165 000 numuru.

----

Secinājums: bitei trūkst numuru. :D

 

Es gan skatos uz to savādāk: straujš klientu pieaugums. Kā īslaicīgi apturēt pieaugumu, neaizbaidot cilvēkus? - pareizi, paziņot, ka nav numuru. :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

atbildeeja nepareizi. pashi neizprot, ko atbild. pajautaa veelreiz. tagad topaa ir cita numura saglabaashana. jaabuut uzmaniigiem :)

 

un kaa man tracina -

- ka viss (par mobilo sakaru teemu) BEZ JEEGAS tiek linkots no KRIEVU teksta. kaapeec?

es pieemeeram sanjeemu 3 sms no letas par katru no shiem + 1 jaunumu. tuulinj ielinkoshu (kas lasa laiciigi, lasa bez maksas, tagad nez).

 

 

http://www.leta.lv/latvian/zinas/newsitem....0D31D4D3C8D4DF6 - Nesaņemot jaunus numurus, "Bite" apturēs darbību

http://www.leta.lv/news.asp?NewsID=2005112...1428C0B3ED480B4 - "Telia MultiCom" maina nosaukumu un sāks piedāvāt mobilos pakalpojumus

http://www.leta.lv/latvian/zinas/newsitem.asp? - Mobilo sakaru operatori vēl šogad iegūs 400 000 numuruNewsID=200511221537140365B2C53E57E4BF97

 

-- reku veel tikko atradu sho to interesantu:

http://www.leta.lv/latvian/zinas/newsitem....12B5F33B58D8B02 - Regulatoram šim gadam pieprasīti 540 000 mobilo telefonu numuru

http://www.leta.lv/latvian/zinas/newsitem....834CC5E8484E26C - "Triatel" noslēdz līgumu ar operatoru numuru saglabāšanas datubāzi

Link to comment
Share on other sites

figņa tā ir. Pārsimts tūkstoši nevarēja tik lēti beigties, pat ja uz katru aktīvo lietotāju ir pa vienai kartei veikalā.

Link to comment
Share on other sites

Iisteniibaa peec visiem shiem un citiem notikumiem par Biti ir izveidojies jau nelaags priekshstats...

Link to comment
Share on other sites

Iisteniibaa peec visiem shiem un citiem notikumiem par Biti ir izveidojies jau nelaags priekshstats...

 

Lai nu kā, tomēr Bite ir devusi cerību, ka beidzot mobilo sakaru tarifi mūsu MegaBiznesa Lielvalstī kļūs kaut nedaudz, tomēr zemāki... :!:

Link to comment
Share on other sites

Citi operatori tās ietekmē arī cenas nolaiž.

 

Par sho arii priecaajos... :))) bet nu par BITE`s klientu vismaz tuvaakaa laikaa pagaidaam neplaanoju kljuut...

Link to comment
Share on other sites

...

katraa rakstaa ir dalja taisniibas... diezin kaapeec tad LMT taa neriikojas??? Vo nedos numurus, aptureesim darbiibu... psc...

 

Tāpēc, ka par LMT nav TIK lielas intereses, kā par Biti, šobrīd.

Turklāt Bite sola, ka toxic kartes numurs būs derīgs veselu gadu. Tas nozīmē, ka viņi rēķinās ar ļoti daudzām "mirušajām" dvēselēm.

Link to comment
Share on other sites

Zināmus nosacījumus uzliek licences nosacījumi, kuros ir fiksēts, kas un kādos termiņos operatoram ir jāizdara.

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
Bite online 1. lapā noķēru paziņojumu:

 

Atvainojiet, pašlaik nav pieejami neizmantoti tālruņa numuri. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz pēc 30 minūtēm. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

 

Taču pēc kāda laika atkal bija iespējams izvēlēties jaunos numurus.

 

Mans viedoklis: uzrakstu parāda gadījuma režīmā, jo ja numuru būtu izbeigušies, no kurienes lai tie rodas pēc mirkļa?

nu normaali. ja jau rakstiits - meegjiniet peec 30 minuuteem, tad meegjini ar!

visdriizaak vai nu tehniska kjibele, vai nu lokalajaa datubaazee numuri izbeidzaas un bija jaagaida, kameer cronjobs pados jaunus no lielaa bites DB servera.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tele,LMT,Bite tur nav pie vainas. Drīzāk jau būs UK operatora ekonomiskie apsvērumi, laižot zvanu pa tiem vai citiem interneta kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

Vienā spama listē redzēju šādu ziņu:

 

Ericsson snaps up BITE contract

12 December 2005

Baltic mobile operator BITE Group today announced it has contracted Swedish vendor Ericsson to deliver GSM and UMTS mobile infrastructure in Lithuania and Latvia until 2008. The contract extends the existing business partnership between Ericsson and BITE for GSM and EDGE in Lithuania and for UMTS in Latvia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Hmmmz ko var teikt ...

patreiz ir tikai viena mistiska probleema ar BITE ...

N6600 negrib uzraadiit operatora logo (uzraada tikai zonas "stabus")

piekam ieliekot toxic logucis ir  

bet ieliekot piesleeguma SIM logucha kaa naf taa naf (Netmonitors gan uzraada LV 05) ...

 

itkaa jau siikums bet nepierasti - piekam pashaa BITEs centraa cilveeki nespeeja pateikt kas iisti ir par vainu - laikam jau pie vainas buus aparaats kaa taads  ...

 

Zini, mans SX-s arī ar Biteonline SIM-iņu rādā kaut kādu nebaudāmu ciparu kombināciju. Domāju, ka vienkārši symbiānī nav attiecīga logo pretī bites kodam. Kaut gan, piemēram, vecais Siemens M55 visu uzrāda kā nākas...

Link to comment
Share on other sites

Jūs tikai par logo, bet man 7110 vispār nešeptēja ar BITEs karti. Domāju, ka šiem ķibele ar pieslēgšanu, bet vēlāk atklājās, ka krāsainie telefoni māk strādāt; arī 6310i darbojās normāli.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kaapeec no BITEs nepienjem nekur nevienu balsojumu ko Lattelekom organizee uz visadiem shoviem un citiem pasakumiem no visaam Latvijas TV ???

Vel laikam ir probleemas ka nepienaak arii iszinjas no Hansabankas internetbankas par naudas parskaitiijumiem !

Kads ir saskaries ar shim probleemaam ???

Link to comment
Share on other sites

Vai uz Toxic kartēm var zvanīt citu tīklu lietotāji?

Šeit: http://www.toxic.lv/index.php/lv/pagalba/172/ rakstīts, ka varēšot no oktobra, tikai pagāšgada vai šāgada?

JAUTĀJUMI un ATBILDES

 

• Kāpēc citu mobilo tīklu abonenti nevar man pazvanīt? Kad viņi varēs mani sazvanīt?

 

Drīzumā gan LMT, gan Tele2 klienti varēs tev piezvanīt. Tam ir jānotiek jau š.g. oktobrī. Taču tu jau tagad vari zvanīt visiem.

 

• Kāpēc es nevaru saņemt un nosūtīt SMS īsziņas uz citiem tīkliem?

 

Drīzumā gan LMT, gan Tele2 klienti varēs sūtīt un saņemt no tevis īsziņas. Tam ir jānotiek jau š.g. oktobrī. No savas puses mēs esam gatavi nodrošināt to jau tagad.

Link to comment
Share on other sites

Nopirku priekšapmaksas karti - toxic. Ar pakalpojumiem un cenām esmu apmierinināts. Vienīgā problēma ir tāda - pilsētā, kur es dzīvoju (Dobelē) ir tikai dažas vietas, kur ir zona :roll: . Patīkami - numuru ir diezgan grūti pazaudēt, jo nopērkot atjaunošanas karti par 1 Ls., var runāt 3 mēnešus, bet saņemt zvanus vēl 9. (Labojiet, ja kļudos)

 

 

www.toxic.lv

 

P.S Atkal sāku lietot Zelta Zivtiņu :oops:

Link to comment
Share on other sites

Kaads te laikam no ziemas miega pamodies... gan piesleegumiem, gan TOXIC kartei sen jau ir iespeeja pienjemt un zvaniit uz jebkuru operatoru...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
B&B: Bite потерял 4 миллиона

 

Оператор мобильной связи Bite Latvija за восемь месяцев своего существования на латвийском рынке потерпел убытки в размере 4,003 млн. латов. А нетто-оборот нового игрока составил лишь 550,2 тысячи латов. Предприятие приступило к работе в сентябре прошлого года, после того как весной материнская фирма Bite на аукционе купила лицензию мобильной связи GSM/UMTS. К концу 2005-го у Bite Latvija было 55 тысяч клиентов, покрытие сети было доступно в 16 городах Латвии.

 

Отдел рынков и компаний

 

 

 

B&B

 

22.03.2006

 

Avots: http://www.nozare.lv/inf/_telecom/item.asp...126B0DBB478659E

Link to comment
Share on other sites

ja jau taa runaajam tad kaapeec nav zinju par LMT statu samazinaashanu ?

ar tak "kantoriits put aaraa" ...

 

Publiski pieejamā informācija neliecina, ka LMT putētu ārā.

 

papildināta - LMT peļņa pērn augusi par 3,3%, bet apgrozījums - par 12,8%

 

(Papildināts virsraksts un viss teksts saskaņā ar LMT sniegto informāciju.)

 

Rīga, 10.febr., LETA. Mobilo sakaru operatora SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) peļņa pērn pieaugusi par 3,3%, sasniedzot 56,4 miljonus latu pēc nodokļu nomaksas, savukārt apgrozījums pieaudzis par 12,8%, sasniedzot 168,4 miljonus latu, liecina provizoriskie finanšu rezultāti.

 

Pagājušajā gadā LMT kapitālieguldījumi sasniedza 23,65 miljonus latu, kas ir par 31% vairāk nekā 2004.gadā. Kopējie LMT kapitālieguldījumi kopš 1992.gada sasnieguši 200,3 miljonus latu, aģentūru LETA informēja LMT prezidents Juris Binde.

 

Viņš piebilda, ka operators pagājušajā gadā sasniedzis visus izvirzītos mērķus - uzņēmuma klientu skaits ir būtiski palielinājies, pārsniedzot 850 000 un 37% valsts iedzīvotāju.

 

Nodokļos LMT samaksājis 32,7 miljonus latu, atkārtoti kļūstot par vienu no lielākajiem nodokļu maksātājiem valstī.  

 

Elizabete Rutule

LETA

 

10.02.2006

Copyright LETA-EPI

 

Avots: http://www.nozare.lv/inf/_telecom/arhitem....B-62CF558080FD}

Link to comment
Share on other sites

jums kaads ir zvanijis no Bite? man kaimiņam piezvanija, piedavaja bite online karti ar 5 Ls kreditu par brivu, atveda uz majam, piegadaja.

 

tikko zvanija un prasija kaadu phoni lietoju, staastija, kaadi aparati pieejami pa 1 Ls + ligums uz 24 menešiem - es teicu, ka mani tadi aparati neapmierina :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Jā, pareizais jautājums ir, kā viņi ieguva numuru, uz kuru zvanīt?

 

Es esmu saņēmis vienu zvanu uz savu BITE Private numuru. Atļauju zvanam biju devis. Uz citiem numuriem zvanīts nav.

Link to comment
Share on other sites

Man viņi neko nepiedāvāja, pajautāja vienīgi, kādēļ es izvēlējos BITEs tīklu (pieslēdzos, tiklīdz Elkor centrā bites punkts parādījās).

Link to comment
Share on other sites

kaimiņam bija Zelta Zivs.. tad sākās jautajumi par to, kādu karti lietojat utt.

man - arī jautāja, ko es lietoju un vai piekriitu atbildet uz mazu aptauju. tacu man krit aizdomas, ka kautkas nav riktigi, jo man tas numurs tikko uzpixtinaja :mrgreen:

 

ja buss vel taadi pigori, sutishu mailu bitei un jautāsu vai taads numurs ir vinju telemarketinga meitenem..

 

Bet neprasīju, no kurienes numurs iegūts, taču meitene visu labi saprata, jautāja kāds pieslēgums.. vai tur vietējais, vai piezvani man utt..

 

numuri tad sanāk uz labu laimi griezti.. kas ta man.. man patik parunaties :p

Link to comment
Share on other sites

Man arii neviens nezvana.. iznjeemums vienreiz Hansabanka par pensiju 2.liimeni zvanija... pieklaajiigi atshuvu jamos :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jaa.. taa reklaama ir labaa.. un paareejaas arii taadas tipa tie, kam ir citi operatori, ne Tele2 ir peertikji u.c. smagi gadiijumi... + no biteem neko nevar zinaat....

Link to comment
Share on other sites

"ar bitēm neko nevar zināt" ir klasika.

Var jau to uztvert kā uzbraucienu, bet tad es labprāt dzirdētu, ko jūs domājat par jūrmalgeitu... 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...