Jump to content

worda lielie dokumenti


Guest Kertais909
 Share

Recommended Posts

Guest Kertais909

veidoju vienu darbu ar visiem headingiem un header footer ..., bet shis biezhi nokaraas ..., ljoti trauce darbu, bet skatos dokumnets ar 31 lpp aiznjem 17 MB , tas tachu nava normali, izmantoju word 2000, kas varetu par vainu, kuru settingu vajadzeetu atsleegt , paldies jau ieprieksh ...

Link to comment
Share on other sites

headingi un footeri neaizņem daudz vairāk par parastu txt...

Kā Tu šo dokumentu saglabā? - ja esi izvēlējies to 95-2000 (nu ideja skaidra) compatability mode pie saglabāšanas, tad šādi joki ir iespējami...

Vai gadienā nēsi ar Bildēm pārcenties? Bildi pirms likt dokumentā vaijadzētu apstrādāt (lasi optimizēt) ...

Link to comment
Share on other sites

Mana pieredze ar maģistra darbu rāda, ka ar *.PNG vēl ir Ok, bet tiklīdz sāc likt visio objektus, tā pie trešā inserta, words sāk raustīties... Interesanti, ka OpenOffice ar šādiem apstākļiem tiek lieliski galā...

 

Headingi jebšu stili ir svētīga lieta, un tos vajag izmantot.

Galvenes un kājenes tiek definētas katrai sekcijai atsevišķi un parasti galvassāpes nesagādā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kertais909

ne nu es parkopeja visu (ctrl + a) uz jaunu dokumentu un viss iet ka pa sviestu, tagad tas fails neaiznjem vairaak par 500 kb...., bet bildes un nekas tads liels taja ieprieksheja dokumenta vispar nebija ..., tas jau pats divainaakais ,, taka vot nezinu, laika kads siks siikums nogljuchijis kopejot ar disketem ...., thx, par atsauciibu ...., bet shoreiz vor nodereja parkopeet jauna dokumentaa, vispar tas diezgan biezhi paliidz ...

Link to comment
Share on other sites

Galvenes un kājenes tiek definētas katrai sekcijai atsevišķi un parasti galvassāpes nesagādā.

A kas notiek kad vajag iespraust starpenē?! :D

 

Runājot par OpenOffice. Ja M$ publiskotu savu dokumentu struktūru tad būtu vispār dievīgi. - Tagad lietoju 2.0 BETA,(ar uzsvaru uz beta) Un manjau patīk krietni labāk nekā Stabilais Office (xp, 2003 utt).

Sieva man a mīl nokarināt vordu pie lapām ~80 --- tagad pabeidz savus studiju darbus un nosolijās ka nākamos rakstīs uz linuxa ar OpenOffice(mazāk nervus bendē) :D-- Šī ir iedresēta pat konsolē ielogoties un palaist "startx" :D

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Pareizi, kad maneeejaa rakstiija bakalaura darbu, tad arii kaaraas nost, briizjiem bljaustiijaas, ka nevar piesveiot dokumentu, jo neesmot vietas, kaut gan briivi 3Gb :x Naacaas izliidzeeties seivojot RTF formaataa, tas gan kurlutraali seivojaas, vieniigi izmeers gan bija floppynetam manaami nedraudziigs un pahsa straadaashana buutu deeveejama ar vaardu "ruchnjiks".

Link to comment
Share on other sites

Guest vējš

Man arī OpenOffice nešķiet ideāls, kaut arī pamatā tā iespējas ir labas.

Man ir jocīga pieredze - WinXP vidē ar OpenOffice nevaru atvērt vairākus agrāk ar MS Word citā kompī Win98 vidē veidotus dokumentus, saka ka tāds fails nav.

Tos tad bez problēmām veru vaļā ar 602Text vai AbiWord.

Savukārt, ar 602Text dažkārt ir ievērojamas kļūdas failā, kad atveru lielāka izmēra MS Word dokumentus (piemēram, kaut kādu 80 lpp. vietā uztaisa >400 lpp).

Žonglējot ar visām trim bezmaksas programmām - OpenOffice, 602Text un AbiWord, kopumā varu jau visus savus vecos failus korekti atvērt.

Link to comment
Share on other sites

Man ir jocīga pieredze - WinXP vidē ar OpenOffice nevaru atvērt vairākus agrāk ar MS Word citā kompī Win98 vidē veidotus dokumentus, saka ka tāds fails nav.

 

Šādu problēmu esmu novērojis arī winXP vidē ar Delphi2005.

Risinājums:

1) Atveram OO

2) File/Open --> norādām failu

 

P.S. Pašsaprotami, ka ceļš satur tikai angļu burtus.

Link to comment
Share on other sites

ne nu es parkopeja visu (ctrl + a) uz jaunu dokumentu un viss iet ka pa sviestu, tagad tas fails neaiznjem vairaak par 500 kb...., bet bildes un nekas tads liels taja ieprieksheja dokumenta vispar nebija ..., tas jau pats divainaakais ,, taka vot nezinu, laika kads siks siikums nogljuchijis kopejot ar disketem ...., thx, par atsauciibu ...., bet shoreiz vor nodereja parkopeet jauna dokumentaa, vispar tas diezgan biezhi paliidz ...

 

vai tik "burvīgais" word neseivoja kaut kādu variantu, kad seivo izmaiņu vēsturi? Un vai tādā gadījumā neliels, bet lēni, gari, taisīts dokuments nevar izaugt par mozillu, tfu... godzillu?

Link to comment
Share on other sites

Lai MS office nekaartos ir

1) jaauzliek visi office SP un updeiti.

2) Biezhi kaarshanos izsauc TBR. taadeelj vainu velams no shamaa atbriivoties. (biezhi vien nemaz netiek izmanta vaardniica un gramatikjis) var arii jaauzliek jaunaakaa ver sija ar SP.

 

Uzkaarienu skaits strauji saruuk.

Cita lieta ka reizeem kautkas nokaraas pashaa dokumentaa... tad palidiz paarsevoshanas caur OO utml.

tachu vispirms vajag salikt visas SP.. un tad jau domaat taalaak :>

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...