Jump to content

Esmu pilniigi meems


Guest
 Share

Recommended Posts

Nu vissaadi esmu meeginaajis atrast uz savu jautaajumu atbildi, lieta sekojoha, dators njem un kar augshaa internetu, meginjaau ar visaadiem online AV skaneet, pat antitrojaniem, visaadiem spyware utt, neko neatrod. Naakoshais varbuut konfliktee kaada programma, nu it kaa kriit aizdomas vai nu uz firewall ZA vai arii AV avast. Ir taa ka uzkaraas un tad jaapgaida kaadu laicinju un tad atkal straadaa. Draiveri gljuko - hvz? Konkreeti zb jau viss, bez maz vai gribaas ar kuvaldu uzbliezt pa to grebano keisu.

Link to comment
Share on other sites

Deguns mākoņos, ko? Sagribējās ar vienu kompi visu plašo internetu uzkārt? icon_mrgreen.gif

 

Ja problēma izpaužas, ka Tavam kompim pazūd tīkls, tad:

a) skatāmies event viewer

B) papingojam gateway

c) no ārpuses papingojam šo kompi

d) pārbaudām pie paziņām, varbūt provaiderim tāda īpašība - atslēgt tīklu uz brīdi.

e) paskatāmies kādi procesi sēž atmiņā

f) ja lieto xp, vari intereses pēc papētīt "netstat -ano".

Pēc šī visa izpildīšanas būsi skaidrībā mevis mēms. icon_wink.gif

 

P.S. Ja tik ātri uznāk ZB, varbūt pirms katra sū** instalēšanas apdomā, vai tas Tev vajadzīgs. Minēšu, ka logus arī esi tvīkojis?

P.P.S. Varbūt kompis overklokots?

Link to comment
Share on other sites

peec idejas - probleema atrodas starp klaviatuuru un kreeslu

bet nu tas taa

ko noziime - kar internetu? pastaasti siikaak. no tava - iet, iet, un tad, vot, peekshnji neiet! te neviens gudraaks nepaliek

kaadas darbiibas veic pirms un peec "neiet" faazes?

kaads provaideris? nav kaut kaads "luchij internet i free email" variants? esi vinjiem zvanijis, kaut ko prasijis, jautaajis? ZA pareizi nokonfigureets? briidii, kad neiet internets tu kaut ko (kaut vai delfi.lv) vari nopingot?

Link to comment
Share on other sites

ISP ''Livas Net'', domaaju ka shoreiz vinjiem tur viss ir kaartiibaa.

Seezhu DC++, vel valjaa operaaa vienlaiciigi, viss notiek normaali, DC failnji chaapo uz hdd, skatos info ieksh neta, un te peeksnji operaa augshaa paliek balts kavdraats [uzkaraas] ar task end aizveert nevar, bet var vieniigi minimizeet un gaidiit vai aizveersies tas operas logs vai nee, un ieksh DC liidziigi velkas, velkas viss un peeksnji aatrums skaa kristies un var seedeet un tik noskatiities, kas notiks, uzkaarsies vai ne, principaa es meegjinu iazveert un atveert pa jaunam DC, bet kad spiezhu veert ciet, tad uzkaraas. Aptuveni taada taa situaacija.

Link to comment
Share on other sites

Guest EsPac
peec idejas - probleema atrodas starp klaviatuuru un kreeslu

 

tipa vinjam probleemas ar peecpusi vai kuli? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Vobshem es atradu doku ar iztirzaatiem XP procesiem / kurus disableet un etc / nu izdariju ka tur bija teikts - pectam nets negaja. Nacas orientejoshi enablot jamos..

 

Tas gan nav par sho teemu, bet..

Link to comment
Share on other sites

Guest EsPac

nu tad man liekas ka problzas buus ar kaadu softu, ja vienmeer pirmaa ir opera tad vaac vinju nost, meigjini paexperimenteet ar softu, kas karaas, kaa karaas kad karaas, kas ar ko kopaa darbojas, kas ar ko nedarbojaas utm.

Link to comment
Share on other sites

Guest EsPac
Vobshem es atradu doku ar iztirzaatiem XP procesiem / kurus disableet un etc / nu izdariju ka tur bija teikts - pectam nets negaja. Nacas orientejoshi enablot jamos..

 

Tas gan nav par sho teemu' date=' bet..[/quote']

 

to doku atsuutiisi? es tev privaatajaa savu meilu iedoshu.

Link to comment
Share on other sites

Nu vissaadi esmu meeginaajis atrast uz savu jautaajumu atbildi' date=' lieta sekojoha, dators njem un kar augshaa internetu, meginjaau ar visaadiem online AV skaneet, pat antitrojaniem, visaadiem spyware utt, neko neatrod. Naakoshais varbuut konfliktee kaada programma, nu it kaa kriit aizdomas vai nu uz firewall ZA vai arii AV avast. Ir taa ka uzkaraas un tad jaapgaida kaadu laicinju un tad atkal straadaa. Draiveri gljuko - hvz? Konkreeti zb jau viss, bez maz vai gribaas ar kuvaldu uzbliezt pa to grebano keisu.[/quote']

Ja tev ir windows Xp vai windows 2000 tad paluuri savam local area connection statusu kaa ir ar SENT un RECEIVED packets jo man bija taa kad man arii zuda nets ik peec ~ stundas un tad bij jaarestartee kompis un pamaniiju ka man sent packets baigi intensiivi tiek suutiitas un izraadijaas ka bija kaut kas ieperinaajies (Antiviiruss neko neuzraadija) kas suutiija mailus... vienu peec otra... nu un tad tiko no vinja valjaa un bija viss chiibaa icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kompis nav klokots, task manager - smss.exe, csrss.exe, CTSVCCDA.EXE, vsmon.exe paareejie taa kaa zinaami. Man tur raada aptuveni 81 000 sent packets un received ap 66 000

Link to comment
Share on other sites

a) skatāmies event viewer

B) papingojam gateway

c) no ārpuses papingojam šo kompi

f) ja lieto xp' date=' vari intereses pēc papētīt "netstat -ano".

[/quote'] Kur to event viewer skatiit, kaa tas ir papingot getaway, ko noziimee pingot un uz ko tieshi man tajaa netstat -ano jaasktaas, dah*** skaitlju?

Link to comment
Share on other sites

Kompis nav klokots' date=' task manager - smss.exe, csrss.exe, CTSVCCDA.EXE, vsmon.exe paareejie taa kaa zinaami. Man tur raada aptuveni 81 000 sent packets un received ap 66 000[/quote']

izdari taa restartee kompi un paskaties vai neko nedarot (protams nedriikt buut palaistaam nekaadaam progaam kas lieto netu) vienk. skaties vai suutaas paketes ja nesuutaas vai arii suutaas bet reti un pa 1 paketei tad viss ok bet ja lielos daudzumos tad saac domaat kur ir probleema un kas pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

Paskatiijos local area connection un tur pie >> Advanced ---> ''Internet Connection Sharing'' ir atkjekseets Allow other network users to control or disable shared internet connection, tas nevareetu buut par iemeslu?

Link to comment
Share on other sites

(protams nedriikt buut palaistaam nekaadaam progaam kas lieto netu)

Zone Alarm un AV astleegt?
Link to comment
Share on other sites

atkjekseets Allow other network users to control or disable shared internet connection

 

shis ir viens no latv. val. fenomeniem.

 

labaak pasaki taa - iekjekseets vai izkjekseets? ja iekjekseets, un ja tavs kompis nepilda ruutera vai dajebkaa taada funkcijas, tad labaak izkjeksee un paskaties, kas buus. kaut gan es nespeeju iedomaaties, kaa tas vareetu trauceet, bet nu neko noderiigu arii shamais nedara...

 

veel - atinstalee ZA nafig un paskaties, kas tad notiekaas. paskaties, vai tiiklene un vads kaartiigi iesprausts. varbuut tev ir ierubiita win xp defaultaa ugunssiena? ja ir, tad diseiblo arii to nafig...

 

Kur to event viewer skatiit, kaa tas ir papingot getaway, ko noziimee pingot un uz ko tieshi man tajaa netstat -ano jaasktaas, dah*** skaitlju?

 

start -> run -> cmd -> ping www.adrese.lv

orienteejies peec packet loss procenta

 

prasti sakot, gateway ir kompis, caur kuru tavs kompis tiek pie interneta.

kad pazuud internets, un ja tu nevari nopingot nedz delfi.lv, nedz ko citu, pameegjini isp maajaslapu, ftp serveri vai kas nu vinjiem tur ir. ja netiec pat tik taalu. tad diezgan droshi, ka probleema tavaa galaa.

Link to comment
Share on other sites

jaa, ibio, a pingot noziimee paarbaudiit, vai kompis/serveris ir tiiklaa

 

tiesa, ja tu pingo delfi.lv un shamais neatsaucas, tad tas driizaak noziimee nevis to, ka delfi.lv ir apgaazies, bet gan to, ka tu pats netiec internetaa icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

EsPac - nu es neatceros linku / pamegini keywordus salikt un iemest www.ya.ru / www.google.lv - nodisablejot procesus vinji solija atrdarbibas pieaugumu. icon_smile.gif Laikam kads vajadzigs process bija iesprucis nevajadzigo starpaa.

Link to comment
Share on other sites

veel - atinstalee ZA nafig un paskaties' date=' kas tad notiekaas. paskaties, vai tiiklene un vads kaartiigi iesprausts. varbuut tev ir ierubiita win xp defaultaa ugunssiena? ja ir, tad diseiblo arii to nafig...

 

start -> run -> cmd -> ping www.adrese.lv

orienteejies peec packet loss procenta

[/quote']

XP firewall nav iesleegts, nez ZA jau lietoju ~5 meeneshus, nekaadu probleemu nav radushaas. Par to ping caur cmd, tjipa ja paraada sent un recevied packets, tas noziimee ka nets iet? Un ja lost ir 0%, tad ir labi, taa sanaak ja?

Link to comment
Share on other sites

Man arii bija stipri liidziiga probleema. Tachu nesen es paarliku windows un liekas, ka shii probleema ir pazudusi

Link to comment
Share on other sites

a) skatāmies event viewer

B) papingojam gateway

c) no ārpuses papingojam šo kompi

f) ja lieto xp' date=' vari intereses pēc papētīt "netstat -ano".

[/quote'] Kur to event viewer skatiit, kaa tas ir papingot getaway, ko noziimee pingot un uz ko tieshi man tajaa netstat -ano jaasktaas, dah*** skaitlju?

a) event viewer >> control panel/admin tools/comp management

b.1) ipconfig >>iegūstam gateway adresi (vistuvākais kompis, caur kuru lien tīklā)

b.2) ping -t [gateway ip adrese] >>atbilde, vai redzi tīklu.

c) netstat -ano>> jāskatās ir uz visu. Vari atmest iekšējās procesu komunikācijas rindas (no/uz localhost), bet pārējās jāpēta. Ja kāds vīruss darbojas, tad viņš te tiks uzrādīts. Beidzot vari justies kā kūlhaka, bet savu laiku tas paņems. Ja visi procesi ir derīgi, tad "aktīva" vīrusa nav.

 

ISP ''Livas Net''' date=' domaaju ka shoreiz vinjiem tur viss ir kaartiibaa. [/quote']

Ahā, vēl viens. Es arī sēžu uz livas un esmu ievērojis, ka ir pa ~10min viņiem uz 10-15 sek ir tīkla pārtraukums. Webu browsēt tas netraucē, bet vardēs zolītei reizēm nobirst konekts. Brīvā brīdī domāju pavākt statistiku un uzjautāt provaiderim, vai tā ir tehnoloģiska īpatnība vai vabole.

Link to comment
Share on other sites

Vobshem es atradu doku ar iztirzaatiem XP procesiem / kurus disableet un etc / nu izdariju ka tur bija teikts - pectam nets negaja. Nacas orientejoshi enablot jamos..

 

Tas gan nav par sho teemu' date=' bet..[/quote']

 

to doku atsuutiisi? es tev privaatajaa savu meilu iedoshu.

 

 

 

ieks google meklee windows xp services... bet ja jau slinkums tad http://www.blackviper.com

tikai nebreeciet maitas ka tur nebija teikts kas var notikt ja to un to ne taa un taa izdara... a to man tas neiet man tas neiet .... ja zin ko ar to manuaali dariit tad xp reaali ielaadeejas (winxp melnaa loga liiidz desktopam) reizes 3 -4 aatraak... bet ar nosaciijumu ka nekas cits naf samests virsuuu... (ja sainstalee visaadus meeslus naf briinums ka pat p4 3,4GHz bremzee)

Link to comment
Share on other sites

aaa un veel tur so to atradiiis ne tikai winxp bet arii win2k lietotaaji... cilveeeks tiesaam ver redzeet ir zinaajis ko rakstiit un saciit savaa lapinjaa... icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

a) event viewer >> control panel/admin tools/comp management

b.1) ipconfig >>iegūstam gateway adresi (vistuvākais kompis' date=' caur kuru lien tīklā)

b.2) ping -t [gateway ip adrese'] >>atbilde, vai redzi tīklu.

c) netstat -ano>> jāskatās ir uz visu. Vari atmest iekšējās procesu komunikācijas rindas (no/uz localhost), bet pārējās jāpēta. Ja kāds vīruss darbojas, tad viņš te tiks uzrādīts. Beidzot vari justies kā kūlhaka, bet savu laiku tas paņems. Ja visi procesi ir derīgi, tad "aktīva" vīrusa nav.

Tev tikai internets pazuud, vai arii tev dators pie reizes nokaraas? Es tik tikko biju iesleedzis datoru, un nepagaaja burtiksi minuutes 15, kad es vairaak neko nevareeju izdariit, pilniigi viss paralizeets, tikai peles kursoru pa desktopu vareeju paarvietot. Neko atveert, absoluuti nekaa, tikai atlika restarteet. Taa kaa man nav nemaz iespeejas pingot, jo viss uzkaraas. Tagad atkal skaneeju ar avast, nu nez, varbuut kaut ko uzraadiis, bez ceriibas mazas.

a) Ieksh Event Viewer situaacija ir sekojosha: Ativirus Log 64,0KB Custom Log Error Records

Application Log 512,KB Application Error Records

Security Log 64,KB Security Audit Records

System Log 512,0KB System Error Records

Un ja skataas iekshaa event viewer, tur ljoti daudziem ir error un warning.

 

b.1) caur run >> ipconfig tas logs aatri atveraas un tikpat aatri aizveraas ciet, system32 folderii tas pats, iegaaju pie local area connection un tur pie status>>support bija redzama default getaway, taa ir taa pati? vismaz cmd uzraada to pashu ko pie local area connection

 

b.2) Connection-specific DNS Suffix . :

IP Address. . . . . . . . . . . . : 81.198.170.150

Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.254.0

Default Gateway . . . . . . . . . : 81.198.170.1

 

 

 

Pinging 81.198.170.1 with 32 bytes of data:

 

Reply from 81.198.170.1: bytes=32 time=28ms TTL=29

Reply from 81.198.170.1: bytes=32 time=26ms TTL=29

Reply from 81.198.170.1: bytes=32 time=22ms TTL=29

utt ...

 

c)Active Connections

 

Proto Local Address Foreign Address State PID

TCP 0.0.0.0:135 0.0.0.0:0 LISTENING 880

TCP 0.0.0.0:445 0.0.0.0:0 LISTENING 4

TCP 0.0.0.0:1025 0.0.0.0:0 LISTENING 936

TCP 0.0.0.0:1026 0.0.0.0:0 LISTENING 1484

TCP 0.0.0.0:1027 0.0.0.0:0 LISTENING 4

TCP 0.0.0.0:1277 0.0.0.0:0 LISTENING 2780

TCP 0.0.0.0:5000 0.0.0.0:0 LISTENING 1072

TCP 81.198.170.150:139 0.0.0.0:0 LISTENING 4

TCP 81.198.170.150:1277 159.148.95.32:80 FIN_WAIT_2 2780

TCP 127.0.0.1:25 0.0.0.0:0 LISTENING 272

TCP 127.0.0.1:110 0.0.0.0:0 LISTENING 272

TCP 127.0.0.1:143 0.0.0.0:0 LISTENING 272

TCP 127.0.0.1:1026 127.0.0.1:1285 TIME_WAIT 0

TCP 127.0.0.1:1026 127.0.0.1:1286 TIME_WAIT 0

TCP 127.0.0.1:1026 127.0.0.1:1296 TIME_WAIT 0

UDP 0.0.0.0:445 *:* 4

UDP 0.0.0.0:500 *:* 684

UDP 0.0.0.0:1041 *:* 1044

UDP 0.0.0.0:1042 *:* 1044

UDP 0.0.0.0:1051 *:* 1044

UDP 0.0.0.0:1052 *:* 1044

UDP 0.0.0.0:1053 *:* 1044

UDP 0.0.0.0:1054 *:* 1044

UDP 0.0.0.0:1055 *:* 1044

UDP 0.0.0.0:1056 *:* 1044

UDP 0.0.0.0:1057 *:* 1044

UDP 0.0.0.0:1058 *:* 1044

UDP 81.198.170.150:123 *:* 936

UDP 81.198.170.150:137 *:* 4

UDP 81.198.170.150:138 *:* 4

UDP 81.198.170.150:1900 *:* 1072

UDP 127.0.0.1:123 *:* 936

UDP 127.0.0.1:1900 *:* 1072

Link to comment
Share on other sites

1) Nē, kompis man nekaras. Tikai pingam nav atbildes.

2) Nav labi, ka event viewerī ir daudz kļūdu. Nepieciešams atrast cēloni un novērst.

3) Protams Run/ipconfig "ātri aizvērsies". Tādēļ izmantojam run/cmd/ipconfig

4) Lai jautrāk pingot, komandpromptā uzraksti šo:

ping -t 81.198.170.1 >>c:pinga_logs.txt

Tas pingos un rakstīs iekšā teksta failā. Pārtraukt var ar Ctrl+C.

5) netstat'a pēdējais skaitlis ir procesa ID (salīdzini ar task menedžeri). Šis gan Tev pašam būs jāpēta.

6) Pēc minētā parauga vari laiku pa laikam iemest failā netstata rezultātu un pameklēt atšķirības. Ja neesi programmas laidis, bet sāk rādīties dīvaini procesi...

Link to comment
Share on other sites

2) Nav labi' date=' ka event viewerī ir daudz kļūdu. Nepieciešams atrast cēloni un

ping -t 81.198.170.1 >>c:pinga_logs.txt

[/quote']

Izskaneeju ar avast thorough rezhiimaa, nez kaapeec vinsh baigi ilgi skaneeja, tas ir ap 3h, visilgaak vinsh skaneeja video failus, taa jau tas process buutu krietni aatraak. Atrada WIN32:Kuang2 un WIN95:Matyas viirusus, tos izdzeesa. Bet man skjiet ka tajaa event viewer pie Antivirus kljuudas ir taapeec ka kaut kas nav kaartiibaa ar avast AV, jo izmeta pazinojumu lai salaboju to, iespeejams ka vajadzees uzlik citu versiju un tad taas kljudas vismaz dazhas pazudiis.

Nesapratu kas iisti te man jaaraksta c:pinga_logs???

Link to comment
Share on other sites

Tiko ieskatiijos avast maajaslapaa, izraadas tieshaam tai versijai kura man ir baigi daudz bugi, kaa arii leenaa skaneeshana un dazhaam mashiinaam. Varbuut avast lietotaaji vareetu pateikt kuras versijas lieto, un uz kuraam nav noveeroti gljuki?

Link to comment
Share on other sites

Guest laktis
Nesapratu kas iisti te man jaaraksta c:pinga_logs???

Nevis c:pinga_logs???, bet c:pinga_logs.txt Vari iedod arī citu nosaukumu un atrašanās vietu, piem., "c:mydocu~1pinga_rez.txt" (u.c.). *.txt nozīmē, ka fails atvērsies (visdrīzāk) ar notepad. Ja gribi ar wordu, liec doc, utt.

Šajā failā ierakstīsies ping -t ... darbības rezultāts (output's).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...