Jump to content

2 datorinji ar vienu netu - un darbiibas starp tiem


Guest
 Share

Recommended Posts

abi datori pilniigi jauni - shodien nopirku (meistara nav, neesmu Riigaa)man ir dators. jauki! ar tagad 2 tiikleneem vienaa vads no ips otraa vads kuram otrs gals iet otra datora tiiklenee

tas tagad arii piesleegts pie neta

luudzu paliidziet

kaa var uztaisiit saareeshanu

tjip kaadu folderiiti no otraa datora hdd nosaaroju un kaa es vinjam tagad varu piekljuut no otra datora - kas jaaraksta?

 

veel kaa ir ar dazaadaam speeleem? kaa taas mees varam speeleet?

+ kaados tiiklos tiekam, jo uzraada tach vienaadu ip

kaa ir ar chatiem utt??

kaa ir ar speeleem kas nu ljoti interesee

liells visiem paldies

snabis gan iet uz beigaam ( jaaiet veel peec 0.3) icon_smile.gif

mosh kaauds 5 gramus virtuaali visiem paliidzeetaajiem iedoshu

Link to comment
Share on other sites

abi datori pilniigi jauni - shodien nopirku (meistara nav' date=' neesmu Riigaa)man ir dators. jauki! ar tagad 2 tiikleneem vienaa vads no ips otraa vads kuram otrs gals iet otra datora tiiklenee

tas tagad arii piesleegts pie neta

luudzu paliidziet

kaa var uztaisiit saareeshanu

tjip kaadu folderiiti no otraa datora hdd nosaaroju un kaa es vinjam tagad varu piekljuut no otra datora - kas jaaraksta?

 

veel kaa ir ar dazaadaam speeleem? kaa taas mees varam speeleet?

+ kaados tiiklos tiekam, jo uzraada tach vienaadu ip

kaa ir ar chatiem utt??

kaa ir ar speeleem kas nu ljoti interesee

liells visiem paldies

snabis gan iet uz beigaam ( jaaiet veel peec 0.3) [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

mosh kaauds 5 gramus virtuaali visiem paliidzeetaajiem iedoshu

nu taa shaareeshanu var taisiit ar kaut kaadu iebuuveeto windows xp shaareetaaju un ar progaam ja nemaldos tad winroute saucaas viena no vinjaam...

nu folderiiti shaaree taa tipa blakus peles tausinsh uz foldera tad liec sharing un tur noraadi visu un spied ok... apskatiities no cita pc vari ieejot network neiberhood un atrodi tur otru kompi un tur buus tas folderiits

nu dc++ vareesi lietot bet netiksi dazos hubos kur ir aizliegts seedeet daudiem uz vienas IP

chats ies norm.

speeles ies...

vieniigi buus taa ja tevi nobano no viena pc tad netiksi iekshaa arii no otra pc... tas taa aatros veeja braucienos izstaastiits grin.gif

Link to comment
Share on other sites

abi datori pilniigi jauni - shodien nopirku (meistara nav' date=' neesmu Riigaa)man ir dators. jauki! ar tagad 2 tiikleneem vienaa vads no ips otraa vads kuram otrs gals iet otra datora tiiklenee

tas tagad arii piesleegts pie neta

luudzu paliidziet

kaa var uztaisiit saareeshanu

tjip kaadu folderiiti no otraa datora hdd nosaaroju un kaa es vinjam tagad varu piekljuut no otra datora - kas jaaraksta?

 

veel kaa ir ar dazaadaam speeleem? kaa taas mees varam speeleet?

+ kaados tiiklos tiekam, jo uzraada tach vienaadu ip

kaa ir ar chatiem utt??

kaa ir ar speeleem kas nu ljoti interesee

liells visiem paldies

snabis gan iet uz beigaam ( jaaiet veel peec 0.3) [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img]

mosh kaauds 5 gramus virtuaali visiem paliidzeetaajiem iedoshu

 

njaa, ar 5 gramiem pat kaklu neizskalosi icon_sad.gif

 

2 tiikleneem kas savaa starpaa sajuugtas:

-> kompim (kam i inets) liekam ip "192.168.0.1",

labaa poga uz my network places - uz taa conectiona kursh iet uz inet, iekekseejam "share my inet connection"

-> otram kompim (kam naf neta) ip "192.168.0.2", pie DNS uzraxti visas fignjas no pirma kompa, pie default gataway jaauzraada "192.168.0.1"

 

i vjo maucam ...

tas viss pie nosacijuma ja tev i win2K, pie XP analogiski ...

Link to comment
Share on other sites

bled

tas ir kaput.

NAV 2vu suuda dienu kad kaads iiblis neieliistu forumaa r sho debilo jautaajumu.

Vai tieshaam padebiilie boot.lv admini nespeej salikt pirmajaa lapaa vismaz DAZHUS linkus kuros buutu atbildes uz top jautaajumiem???

bled nu cik var?

Piestāstih pusforumu ar jautaajumiem kaa noshaareet suuda netu.

Link to comment
Share on other sites

Njaa, driiz jau buus vesala kaudze ar vienu un to pashu jautaajumu icon_confused.gif Pirms Taisi jaunu topiku, buutu labi ja pamekleetu vecajos postos, par laimi tev tak ir taada lieta kaa Meklēt icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...