Jump to content

Kaa caur internetu apvienot 2 PC vienaa darba grupaa?


Tilo
 Share

Recommended Posts

Ar dzheku sarunaajam uzspeeleet veco labo RA2, bet kaa izraadaas jamo divata var speeleet vainu tikai LAN vai konekteejot klaat oficiaalajam servakam.

Ir nepiecieshams uztaisiit feiku LAN konekciju pa internetu starp kompjiem kas atrodas labi taalu viens no otra. [dazhaadi riigas rajoni]

Jautaajums - vai tas maz ir iespeejams, mana dumaa galva saka ka ir jaabuut tam iespeejamam tik vai kaads kko tamliidziigu kaadreiz ir dariijis...

 

Vobshem gribu dzirdeet te idejas, kaa to realizeet. Nekaada tcp/ip konekcija neiet cauri - taadas vienkaarshi nav. Automaatiksi tiek detekteeti PC, kas ir LANaa un ir iegaajushu Network gaamee...

Link to comment
Share on other sites

alooo! lietprateeji.. kas tas par topica nosaukumu? :)

topicu nedzeeshu/nelokoju ar ceriibu ka salabosi :O)

Link to comment
Share on other sites

šitas mani vienbrīd ar nomocīja. to domu biju atmetis, līdz neizlasīju topika nosaukumu. tātad... ar ko jāsāk?

gadījumā, ja kas sanāk padodat ziņu. man ar` būs jāievērtē (feiks lans).

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

tuneli uztaisiit var. piemeeram, uz routeriem abu tiiklu galos.

Link to comment
Share on other sites

Pats labākais variants ir taisīt VPN, jo tas ir pilnvērtīgs LAN tikai ar i-net pieslēgumu starpā.

Link to comment
Share on other sites

alooo! lietprateeji.. kas tas par topica nosaukumu? :)

topicu nedzeeshu/nelokoju ar ceriibu ka salabosi :o)

Hallo, kaada vaina nosaukumam? Nu sorry, nemaaceeja tajaa briidi savaadaak to noformuleet. Ar tiikliem esmu njeemies vairaak, cik LAN licis :D Man vajadzeeja rakstiit - Viltots LAN? Manupraat visi ljoti labi saprata un nekaadas probleemas no taa nevienam nav radishaas. Janu vieniigi kaadam, kas veeleejaas piesiesties pie vaardiem!!

Man vajadzeeja kaut ko, kas viltotu LANprieksh speeles - attieicigi arii uzrakstiiju ((:

Vari dzeest topiku, ja ljoti veelies. Mana probleema ir atrisinaata...

Link to comment
Share on other sites

Kaa caur internetu apvienot 2 PC vienaa darba grupaa?

 

Baigi sarezgjiiti? :O)))

Link to comment
Share on other sites

Tilo

Spaardi vinju kamer pamostaas :O)))

mhh

 

Es jau neko :O))

Es tik taa.. aiz nav ko dariit :O)))

Postu skaitu audzeeju :O)) mhhh

Link to comment
Share on other sites

Starp citu manupraat nav logjiski izklaastiit visu probleemu nosaukumaa.

Nosaukumaa izklaasti probleemu un tad zinjas tekstaa raksti: "Njus? kaads kaut ko nezin?"

Link to comment
Share on other sites

topica nosaukums un posts var buut vienaadi :O)

ctrl+c/v :O))

Toties kad skataas.. aatri un vienkaarshi var atrast..

Vai arii ir tachu cilveeki kuri vienkaarshi tapataas palasa foorumu..

Nu skaidrs ka vinsh visdriizaak lasiis tos topicus kuriem ir sakariigi nosaukumi.. nevis HEEELP :O)

 

P.S Vakar likvideeju ~300 topicus no windows sadaljas. :)

Nejeedziigs topica nosaukums.. (vai vecs un neaktuaals.. piem XP SP2 aaaa!!!) del :O)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
taadiem meerkiem iesaku izmantot Hamachi  (bezmaksas softs)

http://www.hamachi.cc/

.

bezmaksas? mhmmm

labdari atradusjies....

incanti, cik jauku trojiesju tu esi uzinstaleejis kopaa ar bezmaksu...

Link to comment
Share on other sites

XP tak ir iebuuveets kautkaads VPN fiichas.. es gan neesmu meigjinaajis :O)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 7 months later...

Uz šo jautājumu vienozīmīgi nevar atbildēt, jo nezinot apstākļus konkrētu variantu nevar ieteikt.

Bet, pieņemot, ka abiem datoriem ir reāla ip - un OS ir winxp, tad:

Open Network Connections. 
Under Network Tasks, click Create a new connection, and then click Next. 
Click Connect to the network at my workplace, and then click Next. 
Click Virtual Private Network connection, click Next, and then follow the instructions in the wizard. 

Link to comment
Share on other sites

kaa uztaisit pasu vpn serveri pie kura otrak nonekteties

Labots:

VPN serveri uztaisiju neviens nevar piekonekteties :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

nu protams taa jau 21gadsimtaa lielaakaa probleema ka cilveeki nav vairs speejiigi domaa bez citu paliidziibas , idini

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Neks

Hamachi ljoti labs risinaajums.. var sasleegties vairaaki cilveeki, nav jaaveic daudzas dazaadas konfiguraacijas... vakar rubijaam ra2, sodien proveesim zoro hour :)

Link to comment
Share on other sites

Nju ar hamachi jau pat mana ome tiktu galaa, nu tur nav nekas sarežģīts, tik ko neiebraucu, kā lai nor';ada atsevišķu šāri Hamačhi Lanaa!?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Imispe

Eu veči... tas viss itkā būtu forši, progas rullē, bet ko man darīt ka no datora A uz datoru B tieku bez problēmām, bet no B uz A nu nekādi... tb prasa paroli, kuru protams neatceros, par cik instalēju jau diezgan sen datoru, tādēļ no galvas ir izskrējusi.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

prasa paroli, kuru protams neatceros, par cik instalēju jau diezgan sen datoru, tādēļ no galvas ir izskrējusi.

mja....

nomet to passu ar kautvai erd commander un uzliec taadu, kuru atcereesies

piemeeram "password", mhhhh

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest JoystixLV

Pazuda Angļu valodā pamācība, tādēļ mēģināšu uz savu galvu sarakstīt Latvisko :)

1. Atslēdz visus firewallus

2. Ej uz Network Connections

3. Spiet uz sava pc internet connection (tā kurš sniegs neto otram pc) ar labo peles taustiņu un Properties, tad ej uz Advenced, pie Internet Connection Sharing ieliec abus ķeksīšus mazajos kvadrātiņos un spied ok.

4. Ej uz otra pc internet connection (caur savu pc), uzspied labo peles taustiņu un properties, ej uz Internet Protocol (TCP/IP) un zemāk nospied properties, atverās logs.

5. Ieliec rinķī pie Use following IP adress... Pie IP adress ieraksti 192.168.0.1, pie Subnet mask uzraksti 255.255.255.0 (pārējo var nerakstīt) un spied ok, atkal spied ok.

6. Tagad ej pie otrā pc un ej uz viņa internet connection, ar labo peles taustiņu un spied properties, atverās logs, uzspied uz Internet Protocol (TCP/IP) un uz properties, atverās logs.

7. Augšējo riņķi ieliec pie Obtain an IP adress automatically un lejā pie Obtain DNS server adress automatically un nospied ok, vēlreiz nospied ok...

Viss! Tagad visam būtu jāiet!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

1. Jautājiens tika uzdots - Jun 8 2005, abi kompji jau būs pīšļos sabirzuši.

2. Atbilde nav pareiza - kompji atrodas dažādos rajonos un ir vajadzība lokālo tīklu izveidot.

3. Atbilde (pareizā) jau tika sniegta - VPN.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mjā, varu teikt, ka pagaidām esmu sastapies tikai ar vienu risinājumu - Ethernet over IP no MikroTika... rūteri nav dārgi, bet tur reāli tu dabū ethernetu.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Labais topiks - nez kuro reizi jau šo paceļ no miroņiem :grin: .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...