Jump to content

Motorola E398. Vai esmu piekrapts?


Guest Yarex
 Share

Recommended Posts

Sodien iegadajos ar Tele2 pieslegumu Motorola E398. Tikko skatos neta, lidzi janak austinam un atminas kartei. Jutos parsteigts: Man nekas tads nav dots, ko man tagad darit. Vai tiesam jados sis mantas lidz ar telefonu?

Link to comment
Share on other sites

Paņem kastīti, izvelc grāmatiņu un izlasi, kas nāk līdzi konkrētajam aparātam.

Link to comment
Share on other sites

Parastim jau veikalos ir jaaapjautaajas, kas naak liidzi. Ir veikali, kur dod veselu kaudzi, un ir BODES, kur dod telefonu ieksh kastiites un pamaaciibu (labi ka taa veel latviski) :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Instrukcija nav nekas rakstits, bet luk adrese:http://www.balttels.lv/?page=showphone&creator=motorola&model=e398&l=lv

Iesaku palasit komentarus :)

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

izskatās pēc normāla pārmetēju kantora (nemaz neapspriežot to, kāpēc būtu jāizvēlas E sērijas motorolas :shock: )

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
Instrukcija nav nekas rakstits, bet luk adrese:http://www.balttels.lv/?page=showphone&creator=motorola&model=e398&l=lv

Iesaku palasit komentarus :)

Teksti vien jau daudz ko izsaka!

 

Pāris citāti no tās lapas:

- Melodije redaktors

- 2 iebūvēti dinamiki ar 3D

- FM-redio: aksesuars

- Mp3 un MPEG4 uzrurešana

- 5Mb iebūvēta + 64Mb kate komplektā

 

un galvenais ka ir Mobilais internēts

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nu, nez. Es savu Motorolu E398 pirku iekš www.24.lv (piegādāja no noliktavas Matīsa ielā 32, aizmirsu tikai, kā to firmu sauca). Saņēmu pilnu komplektu - telefonu, akumulatoru (860 mAh nevis 700 mAh kā standartā), TransFlash 64 Mb karti, TF->SD kartes adapteri, USB datu kabeli, stereo austiņas ar mikrofonu (neērtas, taču ļoti laba kvalitāte skaņai), lietotāja pamācību (tiesa gan, angļu val. un visai nepraktisku), MobilePhoneTools v3.19 instalācijas CD un vēl vienu CD ar softu (MAGIX mp3 Maker SE). Viss strādā perfekti, izņemot MMS ziņas (jāiet uz LMT servisa centru - pirksti līki, nemāku pareizi nokonfigurēt). Tā kā esi, puis, laikam pamatīgi apdalīts. Un par cik lētāk tad nopirki kā citur (es savu par 177 Ls ar atlaidēm)?

 

Vienīgi ir atsevišķas firmas, kas standata komlektāciju pamatīgi apgraiza, lai preci varētu pārdot lētāk. Tu pirktu oriģinālo USB datu kabeli un stereo austiņas par 25 Ls katru atsevišķi, ja telefons maksātu par 20 Ls lētāk kā citur?

Link to comment
Share on other sites

kaapeec tik daargi?
Tāpēc, ka pirkts tika februāra sākumā, kad jamais vēl maksāja 185 - 190 Ls. Ar laiku viss kļūst lētāks ... un vecāks.
Link to comment
Share on other sites

Man arī ir tas aparāts.

Tam komplektā nāk gan Hands free, gan atmiņas karte.

 

Taču daži čomi ir pirkuši dotētos no Tele2 un tierm tiešām nenāca līdzi nekādi aksesuāri.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...