Jump to content

GeCube R 9550 uzdzīšana


Jonix
 Share

Recommended Posts

tā, man čalīc nopirka šo vidiokarti un nu domā par tās uzdzīšanu!

Domāju, ka vairākiem ir šāda videokarte un arī pieredze tās virstaktēšanā utt.

 

Varbūt kāds padalīsies :D

 

kas man likās dīvaini:

* reāli tā karte ir speedy edition, bet veikalā teikts, ka tā esot XT. . .

* kompis viņu atpazīst kā 9600XT - kā ar to tikt galā???

 

+ kādas viņai ir frekvences???

 

Uhh, baigi murgaini sanāca!!! Bet ceru ka sapratāt un palīdzēsiet!!!

 

Jau iepriekš paldies!!

Link to comment
Share on other sites

1) - ir taa XT versija, pats vienam taadu pashu esmu iepircis

2) - tas, ka atpaziist kaa 9600XT - nekaadu probleemu, reaali tas arii ir 9600XT chips, tikai mazliet apgraiziits

3) - 400/500 (CPU/memory)

 

Manupraat, labaakais tuulis overklokoshanai ir AtiTool, atrast vari sheit

 

Man pasham ir Gecube 9550 GT, kurai frekvences ir 400/400, uzdzinis [max, bez artefaktiem] esmu liidz 520/450, bet speelees turu uz 490/440. Katrai kartei var gadiities savs overklokoshanas maximums

(+) cena

(+) labs eksemplaars gadiijaas

(-) nav taada dzeseeshana kaa 9550XT, tikai viens kuuleriitis uz proci, papildus dzeseeju ar 120 mm ventilatoru :)

Link to comment
Share on other sites

Guest GIGGS

Nezinu, Dzy , kur tu izravi, ka ta karte ir kkada XT vai vel kkas un kapec tadas frekvences??? Tas ir parasts GeCube Radeons 9550, un defaultas frekvences ir 250/400, ka lielakajai daljai sho radeonu! varbut tev ir veca draiveru versija, kas neatpazist! Liec jaunakos, Catalyst 5.4 vai 5.5! Es pat uzliekot savai videnei 5.4, palielinaaju 3Dmark scori :lol:

Runajot par clokoshanu - jaa, shi karte ljoti labi klokojas pat ar defaulto coleri. Gadijas pasham tikt pie Sapphire Radeon 9550, OC frekvences vairs neatceros, bet skiet, ka tas bija ~ 315/500.. Katra zinja 3Dmark03 no 2150 dabuju ~3000..iespaidigi! Kurai veel kartei ar defaulto dzesi var dabut tik lielu klokoshanas ipatsvaru??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

To, ka taa ir XT, izraavu no bildes :) un no modelja numura: Model : GC-R9550GU-C3. Ja bilde ir pareiza (un domaaju, ka ir pareiza, jo vinsh piemin arii speedy edition).

Ir vairaakas 9550 versijas. Ja veel nebiji lasiijis, tad ieskaties te: http://www.boot.lv/index.php?pg=202&news_id=731 Parasto 9550 pirkt nav paaraak izdeviigi, bet XT vai GT gan, jo ir palielinaatas frekvences. Pats es jau 4us 9550 XT (GT) esmu iepircis sev un pazinjaam. Netaa pilns ar shiis videokartes aprakstiem. Viss, es braucu maajaas 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest GIGGS

nja...hvz...

tad japrasa jonixins ,pa cik tu to videni nopirki? Ja virs 60, tad ta ir XT, ja virs 40, tad parasts 9550! 8)

 

P.S. := jaa Dzy , tev taisniba! :wink:

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary
tā, man čalīc nopirka šo vidiokarti un nu domā par tās uzdzīšanu!

Domāju, ka vairākiem ir šāda videokarte un arī pieredze tās virstaktēšanā utt.

 

Varbūt kāds padalīsies :D

 

kas man likās dīvaini:

* reāli tā karte ir speedy edition, bet veikalā teikts, ka tā esot XT. . .

* kompis viņu atpazīst kā 9600XT - kā ar to tikt galā???

 

+ kādas viņai ir frekvences???

 

Uhh, baigi murgaini sanāca!!! Bet ceru ka sapratāt un palīdzēsiet!!!

 

Jau iepriekš paldies!!

 

Da cik var mulljaat sho teemu jau n taas riezes tika par sho videni runaats. :twisted: .....GeCube 9550 daljai karshu ir chips RV360 kursh tiek likts 9600XT karteem taapeec arii kompis taas atpaziist peec chipa kaa 9600XT....bet parastajaam 9550 ir chips RV350....var teikt ka GeCube ir uztaisiijis sava veida hibriidu...kursh veiktspeejas zinjaa neklokots tomeer atpaliek no standarta 9600XT videneem.....

Link to comment
Share on other sites

GIGGS: karti pats nepirku, bet čoms, bija kaut kas ap 60LVL

 

Ok, skaidrs, tātad ATITool un frekvences. . .

 

Bet esmu lasījis, ka daudzi visādas savas kartes uzlabo par labākām, piem pārflashojot bios utt. kādas ar to ir iespējas šai kartei???

 

Paldies par korektajām atbildēm :D

Link to comment
Share on other sites

GIGGS: karti pats nepirku, bet čoms, bija kaut kas ap 60LVL

 

Ok, skaidrs, tātad ATITool un frekvences. . .

 

Bet esmu lasījis, ka daudzi visādas savas kartes uzlabo par labākām, piem pārflashojot bios utt. kādas ar to ir iespējas šai kartei???

 

Paldies par korektajām atbildēm :D

Hmm, kāds??
Link to comment
Share on other sites

Guest DungBear

A tā karte kas te citā topikā aprakstīta.

 

GC R9550 extreme ultra 65.ls

500/625

 

Es grasos viņu pirkt. Cik ar w/c coolingu varētu uzdzīt?

Vienīgi aizdomas rada tas ka tik spēcīga pa 65ls

Link to comment
Share on other sites

Marekso

A uz cik es varu dziit savu R 9550XT Droshi ? AR to ATITool!? Man

tagad ir uzlikts

Core 447.00

Memory 274.00!!

Link to comment
Share on other sites

A cik es varu udziit, man 64Mb Radeons kaa vinju var uzdziit?

a nenodegs?

man teica, ka vajag dzeseeshanu, nu man jau tur datora aizmuguree staav propelleris :roll:

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

impulse

Nu blj, takš ņemat un dzenāt, katrai kartei tas ir savādāks, dažai labāks kristāls, dažai sliktāks, uzbliežat vēl vModu!

Link to comment
Share on other sites

Nu blj, takš ņemat un dzenāt, katrai kartei tas ir savādāks, dažai labāks kristāls, dažai sliktāks, uzbliežat vēl vModu!

Hmm, me domāja vairāk par to biosu flašošanu un tml. vai 9550XT ar 360 čipu var uzlabot pārflashojot video bios??? Un, ja var, tad uz kādu???

Link to comment
Share on other sites

Guest GIGGS
Nu blj, takš ņemat un dzenāt, katrai kartei tas ir savādāks, dažai labāks kristāls, dažai sliktāks, uzbliežat vēl vModu!

Hmm, me domāja vairāk par to biosu flašošanu un tml. vai 9550XT ar 360 čipu var uzlabot pārflashojot video bios??? Un, ja var, tad uz kādu???

 

Nepateiksu uz kadu! Es dariju ta! Iemetu flopikaa FLASHROM un attiecigo bin failu. Kad palaidu FLASHROM, obligati jasaglaba vecais bioss. Tad uzflesho jauno! Sita vienreiz negaaja - raibs ekraans. Tad uz tausti, velreiz saraxtiju tas pashas rindinjas dosa un parfelshoju uz veco! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...