Jump to content

Kā paplašināt esošo LAN ar WLAN?


ru
 Share

Recommended Posts

Ir tīkls ar vairākiem kompjiem kas caur routeru/swichu tiek pie interneta.

Gribētu pielikt kādu beztīklu access pointu - lai varētu pa visu māju ar laptopu staigāt utt. (Protams domāju par 54 Mbps with 802.11g)

Risinājumi:

 

1. nomainīt esošo Routeru - slinkums, labs routers no Linksys BEFSR41 - tas tad jāpārdod utt., vietā varētu pirkt šito: http://www.itshop.lv/product.asp?id=12097

 

1B. pikt gatavu access pointu kas barojas caur parasto LANu - dārgi

 

2. pikt kaut kādu PCI vai USB 802.11g karti un sparust kādā no ejošajiem kompjiem - problēma: kompji tiek slēgti iekšā ārā - nav visu laiku ieslēgti + noslogo kompi

 

3. būvēt access pointu pašam :) Doma tāda: ņemu http://www.sa.lv/e/veikals/printer_p_spec.php?p=7393

to lieku kaut kādā vecā kompī (P1 utt) un taisu to kā tādu routeru - kas dod tikai WLAN.

 

Ko sakiet?

Link to comment
Share on other sites

peec manaam domaam, 1. variants. pie tam tas ruuters ir diezgan labs un vinju var moddeet, piemest klaat SD un peetiit logus vai par serveri izmantot. vinjam btw iekshaa ir linux :D es domaaju buutu laba manta!

Link to comment
Share on other sites

SD - secure digital. tak atminjas tips, kaa fotoaparaatiem tie drankji, ko sprauzh iekshaa un kur glabaa bildes :D

Link to comment
Share on other sites

Bāc - jātirgo nost routers :( Baigi negribas.

Link to comment
Share on other sites

taas ir tiiri manas domas, es labpraat paspeeleetos ar to linksys wireless ruuteri, bet taa kaa man pashlaik nav vajadziibas, tad es to nedariishu, protams vari arii uztaisiit 3. variantu, bet vai range buus labs? 40 metru tikai! es domaaju labaak tad 1. variantu!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...