Jump to content

Kur Latvijā pārdod visu antivīrusu softus?


Guest
 Share

Recommended Posts

esmu mekleejis... internet veikalos un firmu maajas lapaas ..ir tikai dazji no antiviirusu progaam..varbuut kaads zin kura firma tieshi nodarbojas ar to..vai varbuut kaads no shaas lapas apmekleetaajiem var piedaavaat ..man buutu labi uzzinaat softu un cenu 21 licenzei

 

taadiem kaa NAV;McAfee jau esmu uzzinaajis iespeejamo...gribeetu par paarejiem kaut ko

Link to comment
Share on other sites

Kashperskis ir apsoluuts suuds.

Luuk vinju gan es tev neieteiktu.

Savaa darba laikaa esmu redzeejis DOHUJA kastes un 90% notaam kuraam bija KAV nejeegaa bremzeeja.

Bremze izbeidzas kad suudu novaac.

Nav suudainaaka antivirusa pa to kashperski.

Njem makaku un baudi dziivi. Nav paarlieku rijiigs. Labi kjer.

Link to comment
Share on other sites

tur jau ta lieta ka googlee tikai to vien paraada kaa dafiga firmu ar dazjaam progaam..bet man bi visas iesniegt "priekshnieciibai" lai izveelas

 

teikshu URAAAA beidzot fima taisaas antivirusu nopirkt :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hehe a tu shefam esi mineejis taadu lietu ka ir arii bezmaksas antiviirusi ?! icon_smile.gif)

Link to comment
Share on other sites

Pekriitu :p

Teejkannas pilniigi aptrakushas :)

NAV free antivirusu komerciaaliem meerkjiem fimai.

NAV TAADA!!

Iesaku SAV Corp

Eerta menidzeeshana. Labi kjer. Maz resursu prasa.

Var kontroleet viirusu aktivitaates no servera.

nezinu ka air ar makakinu.. ganjau arii ir corp edicija.

Taaka air zinaama saistiiba ar IT untirznieciibu kaa tadu varu ar atlaidi tev sarunaat tos softus.

Link to comment
Share on other sites

Sym. AV Corp. Ed. 9.0 FOR WORKSTATIONS IN LIC+GOLD MAINT 1YR VALUE BAND A(10-24) Symantec 43.00 Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest endrju

Mūsu firma ir Norman (norvēģu antivīrusa) vienīgā izplatītāja Baltijā. Pēc pieredzes varētu teikt, ka "best", "must have". Nenoslogo kompi. Nereklamēšu, lai gan būtu ko (pēdējā laikā daudz kas interesants noticies). Ja interesē, tad izlasi http://norman.itrisinajumi.lv (to gan es neesmu taisījis, bet kolēģe). Klienti ir arī Valsts iestādēs. Ja interesē tuvāk - padod man ziņu.

Link to comment
Share on other sites

Mūsu firma ir Norman (norvēģu antivīrusa) vienīgā izplatītāja Baltijā. Pēc pieredzes varētu teikt, ka "best", "must have". Nenoslogo kompi. Nereklamēšu, lai gan būtu ko (pēdējā laikā daudz kas interesants noticies). Ja interesē, tad izlasi http://norman.itrisinajumi.lv (to gan es neesmu taisījis, bet kolēģe). Klienti ir arī Valsts iestādēs. Ja interesē tuvāk - padod man ziņu.

 

Neskaitot cenu ar ko vinsh ir labaaks pa makakas vai symantec razhojumiem?

kad runa iet pa droshiibu cena nav noteicoshais :)

Cena ir noteicoshais home userim :)

P.S Chaf endrju :O)

Link to comment
Share on other sites

Guest endrju

Kuuminsh:

 

Es teicu, ka to lapu netaisīju es. Tur info arī, manuprāt, ir pabāls. Ja Tevi interesē kas vairāk, varu privāti uzrakstīt. Paskaties www.norman.com

 

P.S. Lieka mutes virināšana nekad pie nekā laba nenoved icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kuuminsh:

 

Es teicu, ka to lapu netaisīju es. Tur info arī, manuprāt, ir pabāls. Ja Tevi interesē kas vairāk, varu privāti uzrakstīt. Paskaties www.norman.com

 

P.S. Lieka mutes virināšana nekad pie nekā laba nenoved ;-)

 

es tur jau uzreiz iestuumu snuklji :))

Link to comment
Share on other sites

skatos ka labs piedaavaajums buus AVG antiviruss..par 270 ls prieksh 21 kompi..un nevajag naakoshajaa gadaa pirkt..tikai jauno versiiju apgreideet virsuu nopirktajai...vai ir kaads labaaks piedaavaajums? icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini, man kasperskis nesagādā nekādas problēmas. Tiesa, es nelietoju un netaisos lietot 4 versijas, bet gan 3.5. Ja būs iespēja - pamēģināšu 5.

 

Nortons gan man galīgi neiepatikās - šance 2 kastām nopirka. Milzīga, klucīga bremze. Un vēl ir visādas figņas, kā tās protektētās misenes un skriptu bloķēšana, kas man nav vajadzīgas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...