Jump to content

Matene caput, vai nē?


Guest MASTER
 Share

Recommended Posts

Man ir aizdomas ka mana mātene(dfi ad-73 pro) pēc trīs gadu uzticīgas kalpošanas ir atstiepusies(CPU nedetektē ta kā nākas un Flopiku arī neredz).

Kādu māteni jūs man varētu ieteikt ņemt vietā, svarīgi lai mātenei varētu uzmontēt Zalman 7000 kuuleri, bez nekādām modifikācijām un procis man ir 2,4 ghz, kurš tagad tiek atpazīts kā 1,4 icon_sad.gif

Vai varbūt tomēr mātene nav atstiepusies, kā jūs domājiet?

Link to comment
Share on other sites

Pac tu esi atstiepies tev BIOS ir nometies tev laikam bachene beigusies vai pac kautkadigi to esi panacis, kuroch tev laikam viss strada uz 100Hz, vajag pacwelt Hz BIOSaaa!!!

Link to comment
Share on other sites

Man ir aizdomas ka mana mātene(dfi ad-73 pro) pēc trīs gadu uzticīgas kalpošanas ir atstiepusies(CPU nedetektē ta kā nākas un Flopiku arī neredz).

Kādu māteni jūs man varētu ieteikt ņemt vietā' date=' svarīgi lai mātenei varētu uzmontēt Zalman 7000 kuuleri, bez nekādām modifikācijām un procis man ir 2,4 ghz, kurš tagad tiek atpazīts kā 1,4 [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_sad.gif[/img]

Vai varbūt tomēr mātene nav atstiepusies, kā jūs domājiet?

Nu diez vai tev maatene atspraagusi, ja jau proci atrod kautkaadu tad jau viss iet, lien ieksh BIOS un tur meegjini ko izmainiit lai dabuutu savus 2,4 Ghz

Link to comment
Share on other sites

Mosh tomer tev ir 2400+ (2Ghz) xp nevis 2.4Ghz. Maximums shai platei ir 2600xp, pasham tada bija. Tev stabili tur 100 FSB uzlikts, vajag 133.

Link to comment
Share on other sites

Guest MASTER

Nu ja tā ir man ir 2400+ nevis reālā frekvence 2,4 ghz nu sanāk ka jabūt 2,0 ghz bet, kur tad vinji palika, uz mātenes dzjamperi ir ok, biosā arī neatradu nekādu vainu, visur ir uzlikta 266 fsb nu vai 133*2. Kur man meklēt vainu? Ieelādejoties uzrāda unknown cpu type 1.6+, kas par ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...