Jump to content

AMD Athlon64 procesoru uzdzīšana uz dažādām m.platēm


Guest Stranger
 Share

Recommended Posts

Kādu laiku mokos neziņā - uz kāda MoBo sēdināt virsū Athlon64 3000+, lai iegūtu labākus MHz, tāpēc nolēmu uztaisīt nelielu statistiku par mobo brandiem, balstoties uz www.overclockers.ru datiem.

Atlases krietērijs - Athlon64 Winchester core ar def. 1800MHz (3000+).

 

Rezultāti - grafikā. Es biju visai pārsteigts, jo nebiju gaidījis šādus Epoxa sasniegumus. Domāju, ka sekos līdzīgi grafiki arī par citām frekvencēm...

 

amd3000oc.JPG

 

amd3000oc2.JPG

 

amd3000oc3.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger

Ja godīgi - es arī nezinu - KUR IR DFI??? Laikam Krievijā DFI nav modē overclockeru rindās... :(

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Bet nu piekrītiet - 61% ir impresīvi (Epox EP-9NDA3+ ar Zalman7000B-Cu):

 

http://www.overclockers.ru/images/database/13051.gif

http://www.overclockers.ru/cpubase/?action=details&id=9931

Tas po kaads deelis reaali, ka tik var OC veikt, ar DFI nF4 deeli var to veesi un veel varaak, ja kodols ljauj, te visu nosaka veiksmiiga CPU iegaade un tas arii viss! 8)

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr esmu fanojis par epox, pat tad, kad nelietoju 8) Labas plates!

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

Nav ne vainas ;)

 

Njaa, ja buutu iekljauta DFI.. mok speciaali atstaaja aartpus rindaam , lai varetu vairaak epox`us paardot :roll:

Link to comment
Share on other sites

ezis666

Būs jāpamēģina, amn kā reize epox ir un arī tieši tads pats amd klucis

Link to comment
Share on other sites

bl tas ka 1 epox uzraada labus rezultaatus tas NEKO nenoziimee tak... forumos es tikai redzu dfi nf4... kaa saciit highly recomended

paskatiet te http://www.xtremesystems.org/forums/showth...ead.php?t=55368 neviena epoxa

da peerc to epox ja tik ljoti gribi atshkjirties...

Heh, bieži cilvēki ņem DFI ietekmējoties no citiem, arī pārējās plates labi dzenās, vienkārši DFI nedaudz varbūt labāk + tai ir 4V VDDR, ko lielai daļai nemaz nevajag, bet ja nu tomēr ievajagās- pērkam DFI... Lai nu kā, vai kāds ir salīdzinājis kā vienas un tās pašas detaļas virstaktējas uz DFI, EPoX Abit, Asus utt.? --- NOP! Tādēļ, ka paraksti nopērk ietekmējoties no tādiem forumiem, kur kāds pasviedis reklāmu, kāds neko citu vispār kā DFI nav lietojis, kāds pārsēdies no PII uz DFI... Bet protams, ja plates maksā vienādi- jāņem to kurai var viskaut ko izmainīt, iespraust spīdīgus kabelīšus, un tādu, kauru ir lietojis arī pasaules rekordists, apliedams to ar interesantām dārgām vielām... :lol: Protmans varbūt ar DFI var virstaktēt pāris % augstāk, bet tas mani neatturēs nākošreiz, kad pirkšu kādu citu PC, bāzēt to uz EPoX, jo man ļoti patīk zaļā krāsa, bet dzeltenā izraisa vemšanu (Lai arī pašlaik stāv kastē!) :( Platei nav nozīmes- visu izšķir krāsa :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger

Ļoti laba doma. VEČI (DĀMAS) - sametamies testiem! Jeb varbūt tomēr varētu pielauzt dzelžu bodes veikt objektīvu testu? Kaut gan - viņi tam nepiekrītīs, jo tad 'zaudētājus' būs grūti pārdot...

8) So, taisam BOOTER'S LAB? 8)

 

Lai nu kā' date=' vai kāds ir salīdzinājis kā vienas un tās pašas detaļas virstaktējas uz DFI, EPoX Abit, Asus utt.? --- NOP![/quote']
Link to comment
Share on other sites

Ļoti laba doma. VEČI (DĀMAS) - sametamies testiem! Jeb varbūt tomēr varētu pielauzt dzelžu bodes veikt objektīvu testu? Kaut gan - viņi tam nepiekrītīs' date=' jo tad 'zaudētājus' būs grūti pārdot...

8) [b']So, taisam BOOTER'S LAB?[/b] 8)

 

Lai nu kā' date=' vai kāds ir salīdzinājis kā vienas un tās pašas detaļas virstaktējas uz DFI, EPoX Abit, Asus utt.? --- NOP![/quote']

Nav jau BOOTeriem ko testēt, jo visi lieto DFI...

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger
Nav jau BOOTeriem ko testēt' date=' jo visi lieto DFI...[/quote']

 

Nav taisnība! Man ir MSI, Fatal1ty arī drīz varēsim sarunāt, pa drupačām jau salasīsim!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nav jau BOOTeriem ko testēt' date=' jo visi lieto DFI...[/quote']

 

Nav taisnība! Man ir MSI, Fatal1ty arī drīz varēsim sarunāt, pa drupačām jau salasīsim!!! ;)

Bet tev ir Intel...

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger
Bet tev ir Intel...

Testēsim Inteli arī! Mož beigās PIV reāli saspārdīs Venici? :lol:

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Varu piedāvāt savu ABIT ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu ko tad visi iznjem savus mobozus un iet pie viena kam ir liels psu rams un cpu w/c :D

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Diez ar kaadu atminju vinsh dabuuja 323 HTT :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger

Nee, labāk taisam BigTestPARTY '05! Lietderīgu tusiņu tā teikt! :)

 

Nu ko tad visi iznjem savus mobozus un iet pie viena kam ir liels psu rams un cpu w/c :D
Link to comment
Share on other sites

Guest ANDZ
Nee' date=' labāk taisam BigTestPARTY '05! Lietderīgu tusiņu tā teikt! :)

 

Nu ko tad visi iznjem savus mobozus un iet pie viena kam ir liels psu rams un cpu w/c :D

 

Ja kas man gigabyte

Link to comment
Share on other sites

Heh, nedjeelji, DFi aizmirsushi ;]

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger

Nav aizmirsuši. Vienkārši tajā forumā neviens A64 3000+ overclockeris nav iepostējies. Latvijas DFI fani var mesties glābt situāciju! :D

Heh' date=' nedjeelji, DFi aizmirsushi ;']
Link to comment
Share on other sites

DFI ir klokeriem (vismaz pēdējie modeļi - agrāk tie bija sūds cik dzirdēts)

Epox pamatā ir kvalitāte. un tas ka ļau vel labi klokot piedod savu "+" :)

 

PS: me ir epox useris :)

Link to comment
Share on other sites

DFI ir klokeriem (vismaz pēdējie modeļi - agrāk tie bija sūds cik dzirdēts)

Epox pamatā ir kvalitāte. un tas ka ļau vel labi klokot piedod savu "+" :)

 

PS: me ir epox useris :)

 

Epox mobo havo dafiga gljukus bet pamataa nav slikts mobo ar normaalaam o/c iespeejaam un labu cenu.

Link to comment
Share on other sites

DFI ir klokeriem (vismaz pēdējie modeļi - agrāk tie bija sūds cik dzirdēts)

Epox pamatā ir kvalitāte. un tas ka ļau vel labi klokot piedod savu "+" :)

 

PS: me ir epox useris :)

 

Epox mobo havo dafiga gljukus bet pamataa nav slikts mobo ar normaalaam o/c iespeejaam un labu cenu.

 

man nav neviens gljuks

Link to comment
Share on other sites

Epox mobo havo dafiga gljukus bet pamataa nav slikts mobo ar normaalaam o/c iespeejaam un labu cenu.

Es gan tā neteiktu, man pēdējie dēļi tieši ir bijuši Epox, Epox, DFI, Epox un atkal DFI, un kopumā ar Epox problēmu bija mazāk.

Link to comment
Share on other sites

DFI ir klokeriem (vismaz pēdējie modeļi - agrāk tie bija sūds cik dzirdēts)

Epox pamatā ir kvalitāte. un tas ka ļau vel labi klokot piedod savu "+" :)

 

PS: me ir epox useris :)

 

Epox mobo havo dafiga gljukus bet pamataa nav slikts mobo ar normaalaam o/c iespeejaam un labu cenu.

 

man nav neviens gljuks

 

Viss atkariigs ko to izspied no mobo aaraa. Par cik es neesmu defaults lietotaajs liidz ar to veerteeju no citas puses. Kopumaa Epox deeljiem nav ne vainas bet ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...