Jump to content

Jetija s


 Share

Recommended Posts

Guest jenots

Manupraat Mr. Jetijs paar saadiem izgaajienim vajadzeetui pieskirt moodera statusu ieks PC mooding :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • deff_ins

    4

  • Jetijs

    23

  • vimba_zlobnaja

    4

  • Polarbear

    4

deff_ins

phe... domaa moderators tas ir kruta? moderators tas nav nekas vairaak kaa pienaakums un atbildiiba veel bonusaa... ko tu domaa shiem te modereet ir baigs kaifs? tas ir tas pats kas policists kjip dziivee - nee labaak politikjis :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

Kārtējo reizi tiek jautāts cik tas viss izmaksāja, nu tad ņemšu un beigu beigās saskaitīšu:

 

Patreizējā konfigurācija:

 

1. Sūknis no Vācijas ar visām papildu izmaksām - 50 lati

2. Visas ūdensgalvu izmaksas - 10 lati

3. Materiāli barokļa kastiņai - uz 20 latiem

4. Materiāli radiatoram - uz 30 latiem

5. LCD monis ~150 lati + ap 5 lati materiāli.

 

Tātad 265 laši. Šī protams ir tagadējā konfigurācija bez peltēm, 6 gab mau iepriekšējo radijatoru, 2x arctic cooling freezer dzesekļiem un 2x 120mm x 38mm ventilatoriem no USA. Ja saskaita šitos hlamus tad sanāk kautkādi 200 lati vēl klāt, tad kopā ir 465 laši, bet tas viss pus gada garumā :p

 

Iespējams kautko esmu piemirsis, bet negribās domāt - nāk miegs 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest jenots
phe... domaa moderators tas ir kruta? moderators tas nav nekas vairaak kaa pienaakums un atbildiiba veel bonusaa... ko tu domaa shiem te modereet ir baigs kaifs? tas ir tas pats kas policists kjip dziivee - nee labaak politikjis :lol:

Es vienkaarsi domaaju ka so statusu dod atbilstosaas sadaljas lietprateejiem, un Jetijs jau itkaa ir kkas uz to pusi...bet nu taa jau bija tikai taada doma... :wink:

Link to comment
Share on other sites

impulse

Moderu jamam - nafig?!

 

Labāk iebliezt jamam ranku - Modding Guru

Link to comment
Share on other sites

eu grandiozi nostradats darbs!man sakauz! tu varetu vien par ideju labu naudinju iegut!

Link to comment
Share on other sites

Jetijs
Ledus taisāmo mašīnu negribi iebūvēt' date=' lai aliņu atdzesētu?[/quote']

 

Ē a šito varētu, tipa no peltēm alus dzesekli pagatavot :mrgreen:

 

Hmm, laikam jau tomēr nesanāks ar peltēm alu dzesēt, jo baigi negribās papildu barokli likt, jo bija doma izmatot 2xpeltes a tas uzreiz klāt 160w, mans noname baroklz nozprāgs :(

Link to comment
Share on other sites

Guest jenots

Baa teu tak vairs tur nav ko pielikt....tik jauki (apstiijos fuul skriin)... mosh veel izdomaasi kaa priteri vai skaneri nolikt kaadaa galaa 8)

Njaa nebuutu jau nemaz nekaads lielais briinums...no tevis visu var sagaidiit :p

uuuu jau otraa lapa :roll:

Link to comment
Share on other sites

Instigater
Kārtējo reizi tiek jautāts cik tas viss izmaksāja' date=' nu tad ņemšu un beigu beigās saskaitīšu:

 

Patreizējā konfigurācija:

 

1. Sūknis no Vācijas ar visām papildu izmaksām - 50 lati

2. Visas ūdensgalvu izmaksas - 10 lati

3. Materiāli barokļa kastiņai - uz 20 latiem

4. Materiāli radiatoram - uz 30 latiem

5. LCD monis ~150 lati + ap 5 lati materiāli.

 

Tātad 265 laši. Šī protams ir tagadējā konfigurācija bez peltēm, 6 gab mau iepriekšējo radijatoru, 2x arctic cooling freezer dzesekļiem un 2x 120mm x 38mm ventilatoriem no USA. Ja saskaita šitos hlamus tad sanāk kautkādi 200 lati vēl klāt, tad kopā ir 465 laši, bet tas viss pus gada garumā :p

 

Iespējams kautko esmu piemirsis, bet negribās domāt - nāk miegs 8)[/quote']

 

Tu ir dulls, taada nauda, kaut gan juutu, ka man nebuus labaak, pashlaik ir sanaacis izteereet 25ls un tas ir tikai pats saakums. Bljins, ku gruuti modingot, kad veeders kurkst. :evil:

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Tu ir dulls' date=' taada nauda, kaut gan juutu, ka man nebuus labaak, pashlaik ir sanaacis izteereet 25ls un tas ir tikai pats saakums. Bljins, ku gruuti modingot, kad veeders kurkst. :evil:[/quote']

He he 25Ls. Bootmark kastes normāli sākas no 1000Ls. Ja par normālu modingu ir jāizdod līdz 100Ls tad tas ir verygood, precīzāk verycheep :)

Link to comment
Share on other sites

Jetijs
Tu ir dulls, taada nauda, kaut gan juutu, ka man nebuus labaak, pashlaik ir sanaacis izteereet 25ls un tas ir tikai pats saakums. Bljins, ku gruuti modingot, kad veeders kurkst.

 

Nu beidz, tikko paskatījos cik maksā tāda grafkarte kā mūsu top pulksteņotājiem, rokas nolaidās, puse no visa šitā ko es iztērēju un tā ir tikai grafgarte... tā ka moddings ir ievērojami lētāka padarīšana par pūlksteņošanu...

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

nu nava jau 1000

lai pameeriitos pietiek:

dfi nf4 ultra ~100

a64 3200+ ~100

video kaukaada tur pcie ~40

rams taads kaa man ~180

cietnis kaukaads tur 40-80 ~40

baroklis antec ~100

kastes, gaisa dzese ~50

+ veel laika apstaaklji auksts un saus gaiss :lol:

 

kopaa ~600ls - bet nu taada kaste???? jociigi :?

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

kopaa ~600ls - bet nu taada kaste???? jociigi :?

Tas ir tikai priekš bootmarka, bet ja gribās arī spēlītes uzraut? Video vajag vismaz uz 100-150. Vēl ūdeni aizmirsi (100 - 150), moni aizmirsi (puslīdz normals LCD 250Ls), pele (kaut vai mx510 - 30Ls) utt salasās...

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

kopaa ~600ls - bet nu taada kaste???? jociigi :?

Tas ir tikai priekš bootmarka' date=' bet ja gribās arī spēlītes uzraut? Video vajag vismaz uz 100-150. Vēl ūdeni aizmirsi (100 - 150), moni aizmirsi (puslīdz normals LCD 250Ls), pele (kaut vai mx510 - 30Ls) utt salasās...[/quote']

njuu te daziem labim piemeeram:

DFI MB ~100Ls

Ram ~180

3200+ A64 ~ 130

x850XT ~340

Antec PSU ~ 100

Hdd Raid 2*80 ~90Ls + 120Gb ~50Ls

W/C ~150-180Ls

Case+Mod =~70Ls

mx 518 ~35Ls

Monitors ~200Ls...

+5.1 skanja arii biku piemet naudeenu...

kopaa neskaitiishu...

un tas veel ir maz ja saak paluureet ciutu cileeku kastes... piem Angelz, Relax, Palma (it iipashi vinja 4000+ SanDiego :shock: ) te visi slimi... :shock: :shock: :shock:

 

/edited/ un veel meetajas plauktaa x800Pro VIVO ~200Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest amdown

Ja shis tieshaam piedalaas moding konkursaa, tad cittiem piedaliities vairs nav veerts, jo taadaa gadiijumaa uzvareetaajs jau ir noteikts... :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

poller
Vispār uz doto brīdi aptrūkušās idejas. Mož kāds var ko pasviest :)

Custom CASE :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

Bij man kautkur pavīdējusi doma salodēt keisu pilnīgi no vara caurulēm. Tipa sienas no daudzām, savstarpēji savienotām, paralēlām trubām, kas vielaicīgi darbotos gan kā keisa sienas gan kā pasīvais w/c radiators...

Link to comment
Share on other sites

CyberGhost
Bij man kautkur pavīdējusi doma salodēt keisu pilnīgi no vara caurulēm. Tipa sienas no daudzām' date=' savstarpēji savienotām, paralēlām trubām, kas vielaicīgi darbotos gan kā keisa sienas gan kā pasīvais w/c radiators...[/quote']

Uz priekšu! Tu to vari!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

UUUIII... Tu tak esi viens māsters!!! :p :P :p :P :p :P :p :P :p

 

Skatos uz tavu profilu Jetij, un brīnos, kā tev vēl nav pišķirts MODDING GURU tituls!

 

Un vēl, kas man liels gods, ka pieminēji arī mani savā topikā! icon_redface.gificon_cool.gif

 

Njā vēl tik atliek iebūvēt mazos skaļrunīšus un tad tiešām vari doties kur gribi ar savu PC! :p

 

Tā turpināt! Lai Tev veica! :)

Link to comment
Share on other sites

Varonis

hohooo:))) - nu tieshaam skaisti:) - kraasainas, kustiigas bildes, koshas dzidras kraasas, nu papirmo:)

 

1. kaads tev bij lcd monikjis - vinjam bij priekshaa aizsargstikls? jo gadienaa lai ar kaaju neispaarda bukti matricaa, tas nodereetu:) - nu bet, taa jau protams piesieshanaas:) - vienk vienaa interneta cafee maniiju taadu lcd nieku, kuram priekshaa ciets stikls - ti - spiezhot ar pirkstu - nevar ieguut varaviiksnes uz ekraana:)

 

2. njemot veeraa ka tavs kompis jau ir pilniibaa kluss - vinju droshi vareetu glabaat pat uz galda, buutu kaa taads desktop kompiits ar visu monitoru, jeb monitoraa iebuuveets kompiits kaa bija I-mac:) - nu tipa taads jokains paskats buutu, un funkcionaali interesanti... savukaart veco monikji kas bij uz galda - to nolikt kur citur un uz taa raada vizualizaacijas, vai bilzhu slaidus, vai filmas, nu tipa - dekoratiivaa funkcija:)) jo pats princips - monitors ar kompiiti vienaa kastee - jau ir prikola veerts ti, kruta padariishana, ko var visaadi apspeeleet:)

tad buutu ieguuts taads diivaina paskata kantains liels monitors, tipa kaa taads 60 gadu kosmosa inzhenierijas produkts, augstaakais sasniegums, - PLAKANAIS skidro kristaalu EKRAANS, kas "driiz izkonkurees parastos, ieliektos ekraanus..."

 

ehjaa, nu baigais manijaks tu esi, - met tik ogles latvijas modinga padariishanaa:))

Link to comment
Share on other sites

ēēē... monis man bija Samsung 510N, laikam biku atšķirīgs modelīts no tavējā, bet nu iekš tomshardware rakstīts ka jamam arī labi nāk nost tā krāsu matrica :) Un aizsargstikla nava, var ar pirkstu bakstīt un skatīties cik skaisti plūst šķidrie kristāli :mrgreen: bet nu esmu to kasti diezgan staipījis tipa tā ka keisa sāns ar monitoru balstās pret vēderu i pagaidām nekas slikts nav noticis... tpu tpu tpu .....

Man jams stāv uz galda, taču LCD pilda tikai papildus moņa funkcijas, jo ja viņš tiek izmantots kā galvenais, tad rodas problēmas ar pareizu skatīšanās leņķa pieregulēšanu. Visādi citādi esmu apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

Varonis
ēēē... monis man bija Samsung 510N' date=' laikam biku atšķirīgs modelīts no tavējā, bet nu iekš tomshardware rakstīts ka jamam arī labi nāk nost tā krāsu matrica :) Un aizsargstikla nava, var ar pirkstu bakstīt un skatīties cik skaisti plūst šķidrie kristāli :mrgreen: bet nu esmu to kasti diezgan staipījis tipa tā ka keisa sāns ar monitoru balstās pret vēderu i pagaidām nekas slikts nav noticis... tpu tpu tpu .....

Man jams stāv uz galda, taču LCD pilda tikai papildus moņa funkcijas, jo ja viņš tiek izmantots kā galvenais, tad rodas problēmas ar pareizu skatīšanās leņķa pieregulēšanu. Visādi citādi esmu apmierināts.[/quote']

 

haha:) - nee nu ir jau labi, tik skaties ka uz veedera nav kaada asa poga vai taml, viens pazinja sabojaaja savu lcd paarneesajot netiishaam iebelzhot pa ekraanu ar rokas pulksteni, un rezultaataa taada shviika, kraasaina raadaas. eniivei, nejau biedeet gribeeju:)

 

a ka spar skatiishanaas lenkji? tos var kautkaa reguleet? a vispaar uzinstaleeji to monitora draiveri, kur soliitas dabiskaas kraasas un taml labumi, kaa ir - bij jeega no tiem? jo es saveejaa draiverus neuzliku, kautkaa jau liidz aknaam taa instaleeshana...

Link to comment
Share on other sites

ēēē... monis man bija Samsung 510N' date=' laikam biku atšķirīgs modelīts no tavējā, bet nu iekš tomshardware rakstīts ka jamam arī labi nāk nost tā krāsu matrica :) Un aizsargstikla nava, var ar pirkstu bakstīt un skatīties cik skaisti plūst šķidrie kristāli :mrgreen: bet nu esmu to kasti diezgan staipījis tipa tā ka keisa sāns ar monitoru balstās pret vēderu i pagaidām nekas slikts nav noticis... tpu tpu tpu .....

Man jams stāv uz galda, taču LCD pilda tikai papildus moņa funkcijas, jo ja viņš tiek izmantots kā galvenais, tad rodas problēmas ar pareizu skatīšanās leņķa pieregulēšanu. Visādi citādi esmu apmierināts.[/quote']

 

haha:) - nee nu ir jau labi, tik skaties ka uz veedera nav kaada asa poga vai taml, viens pazinja sabojaaja savu lcd paarneesajot netiishaam iebelzhot pa ekraanu ar rokas pulksteni, un rezultaataa taada shviika, kraasaina raadaas. eniivei, nejau biedeet gribeeju:)

 

a ka spar skatiishanaas lenkji? tos var kautkaa reguleet? a vispaar uzinstaleeji to monitora draiveri, kur soliitas dabiskaas kraasas un taml labumi, kaa ir - bij jeega no tiem? jo es saveejaa draiverus neuzliku, kautkaa jau liidz aknaam taa instaleeshana...

 

Nu vienīgais ko iesaku jums uzlikt, kas nāk līdzi Samsung moņiem ir Natural Colors, tas tiešām dod LABU efektu!!!!

Link to comment
Share on other sites

hmm, nekādu draiveri neliku, to disku kas līdzi nāca uzreiz iemetu kastē pie pārējiem diskiem no kuriem vēlāk var pagatavot mākslu. Man jau grafikas kartes draiveri piedāvā pietiekamas regulēšanas īespējas i dažādus efektus, kas man simtu gadu nav vajadzīgi. A prikola pēc mož jāpaskatās kas taj diskā ir.

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

Vispaar topika nosaukums ir lol - Jetija caurums... :D:D:D

Tikai plz neruuc :p

Link to comment
Share on other sites

Vispaar topika nosaukums ir lol - Jetija caurums... :D:D:D

Tikai plz neruuc :p

 

Vaj, sasmējos :D Vispār ja padomā nedaudz divdomīgā rakursā, tad tiešām smieklīgi :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Jetijs tev vaig kkaadus kjengursitamos apkaart keisam, nejaushi veel kaads aplauziis radiatorus un barokli.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Gribi ideju - saņem.

a)Paņem parasto monitoru un iebūvē TUR absolūti klusu kompi.

Tipa kā iMac, tikai bez skaņas (melns smukāks);

b)parasts galds. Tu pieej klāt, hop! un puse no galda virsmas atveras un pārvēršas par monitoru + muguru (sienu). =>L

Pats arī taisīšu (mēģināšu), tikai nepielec vēl ar tām eļļām un laika galīgi nav. :(

Pati ideja ar LCD ir Revolucionāra! Tagad paveras tāāādas iespējas...

Link to comment
Share on other sites

He he, idejas labas, tik man jau tas stulbais princips gaļvā ka jābūt tai uzpariktei puslīdz mobilai, nejau galdu iebāzīsi mašīnā :) Bet par to moni doma ir ok, tik tad jātaisa kautkāda speciāla kaste utt, un rezultāts vienbalga būs līdzīgs manam patreizējam. Vajag ko absolūti revolucionāru un nebijušu, ko neviens vēl nav uzdrīkstējies. Jo redzi visi moddingi ir vairāk vai mazāk kautkur nošpikoti. Pie tam tam revolucionārismam jāizpaužas funkcionāli, piemēram piepīpētājs un alus turētājs kompī - praktiski, nevis tikai kautko pārveidot lai savādāk izskatās, nu kautkā tā. murgojums sanāca - saelpojos dihloretānu :mrgreen: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ivchikx
He he' date=' idejas labas, tik man jau tas stulbais princips gaļvā ka jābūt tai uzpariktei puslīdz mobilai, nejau galdu iebāzīsi mašīnā :) Bet par to moni doma ir ok, tik tad jātaisa kautkāda speciāla kaste utt, un rezultāts vienbalga būs līdzīgs manam patreizējam. Vajag ko absolūti revolucionāru un nebijušu, ko neviens vēl nav uzdrīkstējies. Jo redzi visi moddingi ir vairāk vai mazāk kautkur nošpikoti. Pie tam tam revolucionārismam jāizpaužas funkcionāli, piemēram piepīpētājs un alus turētājs kompī - praktiski, nevis tikai kautko pārveidot lai savādāk izskatās, nu kautkā tā. murgojums sanāca - saelpojos dihloretānu :mrgreen: :oops:[/quote']

 

Piepīpētājs?... Alus turētājs?... Nu nez, nez... Tas jau iet ārpus saprāta robežas... Var jau piemontēt kaut vai kafijas automātu, bet tad tas vairs nebūs ar PC saistīts un varētu teikt bezjēdzīgs... Nez... :roll:

 

Bet par tiem modingiem RESPECT!! :D

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

Jetij, cik tev gadu? shmurgulis tachu neesi, domaju,ka paari 16 ir, ne? :D

Link to comment
Share on other sites

Piepīpētājs?... Alus turētājs?... Nu nez, nez... Tas jau iet ārpus saprāta robežas...

 

Tur jau tā lieta - ārpus saprāta robežām, ko tādu arī man vajag, vai ta kāds varēja iedomāties LCD korpusa sienā? Pirms tam tas bija ārpus saprāta robežām. Tagad vajak ko jaunu :mrgreen:

 

P.S. AigarI pačeko PM

Link to comment
Share on other sites

vari iemontēt izbīdāmu kafijas/tējas/whatever uzsildītāju, kurš stāvēs CDROM slotā, vai arī uz kastes, ja iekšā būs problēma, bet nez kā būs ar barokļa pavilci.

Link to comment
Share on other sites

bija tāda doma, pie kam tiešām neslikta doma, tik problēma tā ka man temperatūra ūdenim tik 27-30 grādu, ar to jau neko neuzsildīsi... :(

 

Te šis tas iedvesmai:

 

Crosair modinga laureāts

 

Būtībā šitas ir pīlnīgi elementāri vienkārši, jāpaņem attiecīga izmēra orgstikla vai stikla plāksnes un jāuzlīmē ar smukiem rakstiem apploterēta līmplēve, liekie gabali jānoplēš un tad viss jānomatē, vēlāk noplēšam atlikušo līmplēvi un salīmējam plāksnes kopā - gatavs...

 

Bet nu te gan nāktos pasvīst, tiešām skaisti :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...