Jump to content

Jetija s


 Share

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • deff_ins

    4

  • Jetijs

    23

  • vimba_zlobnaja

    4

  • Polarbear

    4

man patiik, bet bija kkas taads redzeets jau... ljoti interesanti izveeleets materiaals... labi izskataas...

 

btw, Fururama nereaali ruljee... :p

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
bija tāda doma, pie kam tiešām neslikta doma, tik problēma tā ka man temperatūra ūdenim tik 27-30 grādu, ar to jau neko neuzsildīsi... :(

a huljish 12V liinija no baroklja naak aaraa? piemauc sildelementu no elektriskaas teejkannas :)

Link to comment
Share on other sites

Varētu jaw, bet tādi parasti apēd daudz spēka, kas manam baroklītim nav atlikulikām, tāpēc šo domu nerealizēšu :) tas pats attiecas uz alus dzesētāju.

Link to comment
Share on other sites

Guest PARADOX

...

Te šis tas iedvesmai:

 

Crosair modinga laureāts

 

Būtībā šitas ir pīlnīgi elementāri vienkārši, jāpaņem attiecīga izmēra orgstikla vai stikla plāksnes un jāuzlīmē ar smukiem rakstiem apploterēta līmplēve, liekie gabali jānoplēš un tad viss jānomatē, vēlāk noplēšam atlikušo līmplēvi un salīmējam plāksnes kopā - gatavs...

...

 

Vienīgi izskaidro plz kā tika iegūts apgaismojums ar sejas kontūru?

Ā, un stikls, manuprāt, ir nevis aplīmēts, bet gan gravēts... but i could be wrong

Link to comment
Share on other sites

...Saakumaa kad apskatijos uz modinga pirmo bildi nodomaaju :? Jetijs izlaidies :) bet peectam :shock: :lol:

 

Pastieshaam BIG BIG repect

 

Par to barokla jaudas probleemu... tu nevari nemt to straavu pataisno no taas vietas kur pie barokla pienaak 220v vads un pielikt paarveidotaaju no 220v uz 12v ?

Link to comment
Share on other sites

Paldies :)

 

PARADOX, cik skatījos tad tur jau tas prikols, ka tā galva tur tanī stikla kastē ir iekšā un ir nedaudz apgaismota, tapēc rada tādu kā hologrāfisku ilūziju :) A tie stikli varētu būt arī apgravēti, bet tas tomēr ir pārāk necilvēcīgi ilgs darbs, jo vieglāk tiešām ir izploterēt un uzlīmēt tā ornomenta kontūras uz stikla un tad apstrādāt stiklu ar smilšu strūklu un noplēst atlikušos līmpapīrus - violā, gatavs :)

 

fIame, protams, ka tā var uzreiz no varokļa 220 ieejas iedabūt komī trūkstošo jaudu un pārveidot pēctam uz 12v priekš peltēm :) Vienkārši man slinkums to darīt :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

... Ar visu šito arī es piesaku savu kandidatūru boot.lv modding konkursam.

 

Ar visu sho tu veelies uzzinaat kur var iet sanjemt balvu par #1 :)

 

viss baigi labi ... tikai tie vadi no bloka uz keisu kaut kaadaa gofraa jaaieliek or something... - varbuut protams tas ir saimnieka gaumes jautaajums.. tachu man ne iipashi ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...