Jump to content

Velos iegadaties routeri. Kadu razotaju/modeli izveleties?


Guest Praktiskais
 Share

Recommended Posts

Guest Praktiskais

Velejos iegadaties jaunu routeri.

Orientejosa cena 30-45Ls.

Pec foruma lasitajiem ieteikumiem ir jalieto Linksys produkcija.

 

1)Kadu routeri ieteiktu, un vai tiesam razotaju Linksys?

2)Vai saja cenas kategorija var iegadaties bezvadu modeli? Vai atbilstosais bezvadu modelis stradas stabili (nebus ik pa laikam japarstarte)?

3)Ja es velos, lai aiz routera iekseja LAN stavetu web/DNS/DHCP serveri, vai labak izveleties modeli ar kadam specialam drosibas f-jam?

5)Varbut jums ir zinami vel kadi ieteikumi, nianses kas jaievero, iegadajaties routeri...

 

P.S.- ta ka routeri ir planots atstat majas, tad saja gadijuma nevelos tam rezervet atsevisku datoru un likt virsu ko linuxveidigu...

Link to comment
Share on other sites

D-Link DI-604

nekaada vaina.saakumaa bija probleemas ,bet tad labs cilveeks pateica priekshaa ka vinjsh vareetu paarkarst.taa arii bija.kad noliku taa lai veedinaas normaali ,esmu par vinju jau aizmirsis.

INFO.

Link to comment
Share on other sites

D-Link neiesaku. Bija pieredze ar diviem tādiem. nu baiss draņķis.

Ņem Linksys. Te gudri cilvēki vēl ieteica linksysam uzlikt crackotu firmware un tad vispār megarulzīgas opcijas esot :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais
D-Link neiesaku. Bija pieredze ar diviem tādiem. nu baiss draņķis.

Ņem Linksys. Te gudri cilvēki vēl ieteica linksysam uzlikt crackotu firmware un tad vispār megarulzīgas opcijas esot :)

ok, bet vai zini ka ir ar siem jautajumiem:

1)Kadu routeri ieteiktu, un vai tiesam razotaju Linksys?

2)Vai saja cenas kategorija var iegadaties bezvadu modeli? Vai atbilstosais bezvadu modelis stradas stabili (nebus ik pa laikam japarstarte)?

3)Ja es velos, lai aiz routera iekseja LAN stavetu web/DNS/DHCP serveri, vai labak izveleties modeli ar kadam specialam drosibas f-jam?

5)Varbut jums ir zinami vel kadi ieteikumi, nianses kas jaievero, iegadajaties routeri...

Link to comment
Share on other sites

kaulainais

Nu skaties - BEFW11S4 - izskataas ok. Linksys maajas lapaa ir visu modelju user_guide - lasi un skaties. Shitas konkreetais atbalsta DHCP, 4 porti, wireless (802.11b - 11 Mbps - reaali noteikti mazaak, daudz mazaak). Cena m79 - kautkaadi 39 ls. Man pasham ir wrt54gs (uzlabots /speed +30%/ wrt54g). Paaraak nesen man vinjsh ir lai es vareetu dot baigo padomu, bet taa kaa shis pikjo ap 64 Ls (wrt54g ap 50) un vinjam ir 802.11g standarts - tipa 54 Mbps, tad taa ir arii nedaudz cita kategorija.

vieniigi jaaskataas cik tev daudz sienas pa vidu buus. It kaa viss straadaa cauri 2 sienaam bez probleemaam, bet raada (paarsvaraa), ka signaals ir low. Briizhiem good, bet excellent principaa neparaadaas. Ja nenjem veeraa to, ka sienas pa vidu, tad attaalums no AP liidz kompim ir ~ 10-12 m. Protams, ja nav sienu, tad attaalums palielinaas manaami (man USB antenna staav pie loga un signaals no cita tiikla naak visticamaak no blakus maajas vai no manas 5staavenes otra gala).

 

kas ir manupraat svariigi - droshiibai - mac adreshu filtrs. Uzliec to, uzliec wep vai wpa shifreeshanu un vari buut drosh, ka neviens netiks klaat (relatiivi, protams, bet tomeer)

 

katraa gadiijumaa, ja esi noleemis njemt apmeeram ap 40 ls, tad njem shito, jo bezvadu iespeeja tuvaakaa vai taalaakaa naakotnee var nodereet.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais

Kaulainais, citi linksys zinataji:)

 

Esmu dzirdejis, ka citi lietotaji sudzas, ka ik pa laikam sie platjoslas (ari Linksys) ruterisi ir japarstarte, jo pazud pieeja interneta pieslegumam.

 

Vai jus zinat kapec ta ir, kadi ir risinajumi un ja tas ir normali, tad cik reizes nedelja/menesi nepieciesams tadu parstartet?

Link to comment
Share on other sites

Vecais
D-Link neiesaku. Bija pieredze ar diviem tādiem. nu baiss draņķis.

Ņem Linksys. Te gudri cilvēki vēl ieteica linksysam uzlikt crackotu firmware un tad vispār megarulzīgas opcijas esot :)

 

Hmm, kas tieši par draņķībām bija novērojamas? Raugi, es darbojos ar 704. modeli.

Link to comment
Share on other sites

kaulainais
Kaulainais' date=' citi linksys zinataji:)

 

Esmu dzirdejis, ka citi lietotaji sudzas, ka ik pa laikam sie platjoslas (ari Linksys) ruterisi ir japarstarte, jo pazud pieeja interneta pieslegumam.

 

Vai jus zinat kapec ta ir, kadi ir risinajumi un ja tas ir normali, tad cik reizes nedelja/menesi nepieciesams tadu parstartet?[/quote']

 

varbūt tāpēc, ka uzliek crack'otās firmwares?! ;) Nē, nu es jau teicu - man pārāk nesen ir tas router, lai atbildētu uz šo jautājumu...

jebkurā gadījumā pārstartēšana var aizņemt max 10 sekundes - izrauj adapteri un iespraud - linksys piemiedz tev ar lampinju dazhas reizes un aiziet... :D

kas reālāk notiek - uz dažām sekundēm tīkls var pazust un arī pazūd reizēm. Man personīgi tā galīgi nav nekāda problēma, bet tāda pastāv.

Link to comment
Share on other sites

ar d-linku problēmas sekojošas bija:

* dhcp taisīja konfilktus. resp - lika vienādas IP diviem datoriem

* internets gāja pa pusei - neprasīt kā tas izpaudās :D

* raustījās bezvadu pieslēgums

 

ar vienu repotec tagad ir problēmas - reizēm pazūd izeja uz ārpasauli. un ar parastu rebūtu nepietiek (agrāk pietika). pilnībā noresetoju, neiet. sāku likt parametrus atpakaļ - neiet. un vienā brīdī pēkšņi sāk strādāt. sviests.

domāju, ka pārkarsējies bija un nākamoreizi kad tas notika atliku šamo atdzesēties. nepalīdzēja. tā arī joprojām nesaprotu kas pa vainu šim.

Link to comment
Share on other sites

Vecais
ar d-linku problēmas sekojošas bija:

* dhcp taisīja konfilktus. resp - lika vienādas IP diviem datoriem

* internets gāja pa pusei - neprasīt kā tas izpaudās :D

* raustījās bezvadu pieslēgums

 

ar vienu repotec tagad ir problēmas - reizēm pazūd izeja uz ārpasauli. un ar parastu rebūtu nepietiek (agrāk pietika). pilnībā noresetoju' date=' neiet. sāku likt parametrus atpakaļ - neiet. un vienā brīdī pēkšņi sāk strādāt. sviests.

domāju, ka pārkarsējies bija un nākamoreizi kad tas notika atliku šamo atdzesēties. nepalīdzēja. tā arī joprojām nesaprotu kas pa vainu šim.[/quote']

 

Par to pārkaršanu es jau saausījos, bet par dhcp es neuztraucos, man ir fixētās IP adreses. 8)

Link to comment
Share on other sites

 

Par to pārkaršanu es jau saausījos' date=' bet par dhcp es neuztraucos, man ir fixētās IP adreses. 8)[/quote']

 

par pārkaršanu neko nez. tas man ar repotec tādi gļuki. bet tie d-linki tika ātri nomainīti uz linksys.

 

bet zin kā - esmu no tiem cilvēkiem, kuriem ir svarīgs arī vizuālais un kopējais tēls un piedod atvaino, bet ja ražotājs rūtera konfigurācijas lapā ieliek jpg bildi kas kompresēta ar kvalitāti tuvu nullei, tad nu nez... :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais
ar d-linku problēmas sekojošas bija:

* dhcp taisīja konfilktus. resp - lika vienādas IP diviem datoriem

* internets gāja pa pusei - neprasīt kā tas izpaudās :D

* raustījās bezvadu pieslēgums

 

ar vienu repotec tagad ir problēmas - reizēm pazūd izeja uz ārpasauli. un ar parastu rebūtu nepietiek (agrāk pietika). pilnībā noresetoju' date=' neiet. sāku likt parametrus atpakaļ - neiet. un vienā brīdī pēkšņi sāk strādāt. sviests.

domāju, ka pārkarsējies bija un nākamoreizi kad tas notika atliku šamo atdzesēties. nepalīdzēja. tā arī joprojām nesaprotu kas pa vainu šim.[/quote']

-nu var jau piesaistit pie mac adreses...

-bet ja internets gaja pa pusei, tad varbut vajag zinat vai tas bija del adresu sadalisanas problemas, vai delj ta, ka ruteris uzkaras...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...