Jump to content

neliela tv antena tv kartei


deff_ins
 Share

Recommended Posts

deff_ins

nu galvenais lai labi redz visu ko riigaa var redzeet. antenu istabai. (man uz loga/palodzes/jumta sho nu nekaadi :?

a tanii elektronaa viskaukas interesants atrodams :)

Link to comment
Share on other sites

Vaivars

ar vienu pa latgaliiti pastaigaajos kaut kad vinjam tv-karte maajaas dziivo pie dailes teaatra iegaadaajaas jams istabas antenu ar iebuuveetu pastiprinaataaju ar regulatoru tipa uzregulee cik stipri vajag pastiprinaat vai arii izsleedz vinju vispaar aaraa un nu kjer visus kanaalus ideaali.

Link to comment
Share on other sites

Nu kojās mēs vienkārši drāti iespraudām. Bija neliels sniedziņš, bet panorāmai bija Ok.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi ar TV karti normaali ko skatiities bez daargas un kvalitatiivas anteenas neiztik (ja godiigi TV karte bez cable TV ir nelietojama) , vieniigais ja nu ta ir kaada veca ISA TV karte kam tjuners ir ar labu juutiibu

Link to comment
Share on other sites

Guest kurkins
Ja gribi ar TV karti normaali ko skatiities bez daargas un kvalitatiivas anteenas neiztik (ja godiigi TV karte bez cable TV ir nelietojama) , vieniigais ja nu ta ir kaada veca ISA TV karte kam tjuners ir ar labu juutiibu

tas tiesa

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Nu , laba , mazkalibra antena maksā 6Ls ( Latgalītē, viena dāmīte tirgo-esmu visādiem radiem un paziņām kādas 20 jau nopircis :), jo tieši tādas pašašas Argusā tirgo pa 12Ls, ) , kaut poļu bet izdevusies manta-gan var istabā, gan uz jumta. Nu tur , iekšā stāv normāls, maztrokšņu pastiprinātājs. Atceros, kā agrāk čakarējos , lai uztāisītu kārtīgu , 15 elementu antenu, bet tagad , mazā poļu ķer labāk , nekā tas lokators. Bet ja runa iet par novietojumu-var istabā, bet ja gribi labu bildi, tomēr uz jumta (istabā ir pārāk daudz iespēju tam signālam atstaroties- tā bilde būs štruntīga). Nu dārgu (lasi sarežģitu , ar daudziem elementiem), var savajadzēties, ja dzīvo netālu no telvīzijas torņa. Varbūt tas izklausās jocīgi, bet tās ir ar izteiktu virziendarbību un neķer visādus atstarotos signālus, kas ir tām vienkāršajām (6Ls) vienīgais mīnuss

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

ko tad iisti mekleet? kaa tas razhotaajs saucas? 6ls ir itkaa baig ok.... nu sliktaakajaa gadienaa es sho vareetu kaukaa pie loga pieskruuveet :roll:

Link to comment
Share on other sites

kalnietis
Nu kojās mēs vienkārši drāti iespraudām. Bija neliels sniedziņš, bet panorāmai bija Ok.

nez kaa citiem bet man ar parastu vadu TV3 un LNT raada pat ljoti ok..

Link to comment
Share on other sites

Vecais
Ja gribi ar TV karti normaali ko skatiities bez daargas un kvalitatiivas anteenas neiztik (ja godiigi TV karte bez cable TV ir nelietojama) , vieniigais ja nu ta ir kaada veca ISA TV karte kam tjuners ir ar labu juutiibu

 

Vo, tikko gribēju šito raxtīt. Man pavisam nesen pavisam kruti sanāca. Iepirku smuku aktīvo istabas antenīti - kaut kādu turku ražojumu, kas savākts Vācijā :wink:

Peštepselēju to pie sava TV tunera un ...apkritu - jopciknazīt, metrīgos kanālus tver perfekti, LNT arī vairāk vai mazāk... bet TV3 - NEMAZ!

Nākošajā dienā aizstiepu to antenīti atpakaļ uz bodi, sataisījos jau to rūpīgi sastūķēt pārdevējas pēcpusē, bet viņa to antenīti piebikstīja pie parasta teļļuka... un re, VISI ar antenu uztveramie kanāli rāda normāli.

 

Atvilkos mikās un sāku meklēt risinājumu. Izrādijās, ka TV tunera orģinālais softs vienkārši neņem pretī TV3 frekvenci. Nemāku to paskaidrot, bet tas ir fakts.

Bet es, vienkāršs puisis būdams, atradu risinājumu... tā kā man nekādi neizdevās pierunāt TV3 vadību raidīt citā frekvencē, nācās uzinstalēt WinAmp 5 un izmantot tā TV tunera pluginu... bilde diezgan pohabnaja, toties ņem pretī visas frekvences. 8)

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

:shock:

mans tad laikam ar nenjem tv3 defaultaa :x vai tik tas nav job*** philips chips????

kaada ir tv3 frekvenze?

 

taa ir ka tv karti njem uz dullo :evil:

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Kur melēt Latgalītē? - otrā galdu rinda , starp otro un trešo rindu , tur arī tirgo . Rāžotājs?- nezinu, bet nosaukums bija , ja nemaldos DELTA 2 vai DELTA PLUS 2 (nu precīzi neatceros) . Ir arī DELTA PLUS 3 - tai ir pastiprinājuma regulators, bet cena , laikam bija kādu latu dārgāka. Palūrēju Argusā- tur arī ir palaiduši cenu uz leju -DELTA PLUS 3 maksā tikai 10 Ls (nu sanāk 3Ls dargāk, bet ja dzīvo blakus, vai vajag uz rāvienu [pēc Latgalītes darba laiku]- var arī ņemt....)

Link to comment
Share on other sites

Orion7
:shock:  

mans tad laikam ar nenjem tv3 defaultaa  :x  vai tik tas nav job*** philips chips????

kaada ir tv3 frekvenze?

taa ir ka tv karti njem uz dullo  :evil:

Nu manuprāt viena no labākajām antenām ir Argusā nopērkamā vācu/franču 36db paraboliskā Zimmer Antenne (Antenne de Chambre) iepakota tādā dzeltenā kastē ar rokturīti. Viņas ir divas - viena mazāka, otra drusku lielāka. Un signāls manuprāt ir diezgan labs. Man atkal TV3 rāda vislabāk, tad seko LNT, antenas vektors gan jāpamaina, t.i. jāmaina antenas pagriezuma leņķis un antenas novietojums. Protams metru kanālus rāda visliktāk, jo ir diezgan lieli ētera trokšņi gan no FM spektra, gan no sadzīves elektronikas. Visliktāk protams ir uztverams TV5, jo tas man liekas raida no Āgenskalna jebšu ja no Zaķusalas, tad signāls ir ļoti švaks.

Ja nerāda kādu konkrētu kanālu dēļ frekvencēm, tad vajag pamainīt frekvenču tīklu, Latvijā parasti der Poland PAL vai Czech PAL. Protams dažādos softos tie frekvenču tīklu apzīmējumi var būt dažādi. Katrā ziņā ir jāskatās, lai LNT būtu 28.kanāls un TV3 - 31.kanāls, jo gadās, ka LNT uzrādās kā 21. vai 24. kanāls un tas nozīmē, ka attiecīgais frekvenču tīkls Latvijai nav derīgs.

Frekvences:

LTV1: 77'312'500Hz (3.kanāls);

TV5: 183'312'500Hz (7.kanāls);

TV7: 207'312'500Hz (10.kanāls);

LNT: 527'312'500Hz (28.kanāls);

TV3: 551'312'500Hz (31.kanāls).

Link to comment
Share on other sites

DelNet

Peec pieredzes... alvas draate ar kalifoniju pa vidu vienk. super kjer visu! :)

Link to comment
Share on other sites

oxygen

.... ķer gan, ja pa logu redzams TV tornis (nav pa vidu kāda māja ), i tad var tā bilde dubultoties...

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

man ar to polju latgales kaku neko nekjer....

kas mums par pal variantu? vai mana aver mdia tv ir kaka? :evil: :( :cry:

zb - akal hoki neredzeeshu :(

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Nu , fiksi uzliec DSkaler un tad provē. Ja ar poļu neķer- tad istabā neķers ar neko. Varbūt esi nepareizi pieslēdzis - tur , tai antenai barošana iet pa antenas kabeli. Viens mans paziņa arī sūrojās ka neejot, bet kad palūrēju kas par vainu, izrādijās , ka centrālo vadu salaidis ar ekrānu -ne barošana ne signāls...

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

dscallers reaali labs softs - baig daudz dara... bet man ar pliku antenas kabeli kauko raada, ar pashu antenu un visu stuuzi fig...

Link to comment
Share on other sites

Nu taas polju deltas i labas vietas, kur nav cita veida raidiitaaju, jo jaareekjinaa, ka taas nav selektiivas, bet i surogaatantenas - lasi - elementi nav rezonansee un pastiprinaajumu nodroshina tranzistori. Ja ir veelme nopietni pieiet lietai, tad tomeer iteiktu kaadu logoperiodisku antenu, kuras ir nopeerkamas Argusaa. Cenas - 15 - 25 Ls.

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

logoperiodiskaas ir ar pastiprinaataaju vai bez? vai meedz buut gan gan?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...