Jump to content

HP LaserJet5L velk vairaakas lappas...


Guest LaDuster
 Share

Recommended Posts

Guest LaDuster

Labas dienas. Probleema sekojoshaa - vec un iespeejams labs printeris HP LaserJet5L jau labu laiku rij pa vairaakaam lappaam - ko dariit? Kas ir pie vainas? Ja kaadam ir pieredze sekojoshajaa lietaa - dariet man zinaamu. PAldies jau ieprieksh.

Link to comment
Share on other sites

Padiņš gan jau ka sakaltis! Vajag jaunu! tas tev ap 20Ls varētu izgriezties. Detaļa + darbs. Ievilcējruļļus arī pie viena derētu nomainīt...

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

parasta vecuma kaite šitam modelim - gumija kas atbild par papīra atdalīšanu, palikusi cieta un nepilda savas funkcijas, remonts uz apmēram 25 latiem

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
Ievilcējruļļus arī pie viena derētu nomainīt...

tas nu gan ir lieki, ja vien nav briesmīgi saplaisājis vai sacietējis, pilnīgi pietiek nomazgāt ar gumijas tīrāmo šķidrumu

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka pie šāda vecuma - tas būtu tieši laikā + ka pie vienām remonta izmaksām. Tie ruļļi jau nemaz tik daudz nemaksā. Za to par darbu var sanakt maksāt 2x!

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
Tie ruļļi jau nemaz tik daudz nemaksā.

nezinu, man piemēram 8 lati nav maz, ja tas ir personīgais printeris, un atkārtoju vēlreiz, tie ruļļi ir ārkārtīgi reti tik bēdīgā stāvoklī lai nepietiktu ar vienkāršu nomazgāšanu

Link to comment
Share on other sites

atkārtoju vēlreiz, tie ruļļi ir ārkārtīgi reti tik bēdīgā stāvoklī lai nepietiktu ar vienkāršu nomazgāšanu

Var jau gadīties, ka ruļļi vēl ir ciešamā stāvoklī, bet ja printeris ir vecs un noteikti ka apkopes nav redzējis gadus 4, ja vispār ir redzējis - tad rekomendēju nomainīt arī ruļļus, lai pēc 2 mēnešiem nesanāk skriet atkal...

Pēc šā cilvēka izteikumiem es spriežu, ka viņsm vispār nav ne jausmas, ka printerim vismas 2x gadā ir nepieciešama profilaktiska tīrīšana/apkope.

Pie tam - JAU LABU LAIKU rij pa vairākām lapām - par ko tas tev liecina?? Esmu ar šitādiem, laikā, kad strādāju par biroja tehnikas servisa inženieri, saskāries neskaitāmas reizes.

Link to comment
Share on other sites

Guest dux

Darbā tādu problēmu risinu vienkārši - saucu meistaru, lai maina gumijas.....

Mājas gadījumā tas būs dārgi............

Vari arī pats iepirkt ģumijas un nomainīt.......

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

sorī par aiziešanu bišķi oftopikā

Var jau gadīties, ka ruļļi vēl ir ciešamā stāvoklī, bet ja printeris ir vecs un noteikti ka apkopes nav redzējis gadus 4, ja vispār ir redzējis - tad rekomendēju nomainīt arī ruļļus, lai pēc 2 mēnešiem nesanāk skriet atkal...

nu tas tā ir, ja tu remontē juridiskai personai, kurai tie daži lati vairāk vai mazāk nav īpaši būtiski, un var uzvārīties papildus uz rezerves daļām, nevis normālam klientam vai privātpersonai, kurai vairāk jāskaita katrs latiņš, un pie tam es drīzāk ieteiktu mainīt tos divus mazos sub-padus, kas arī piedalās papīra atdalīšanā, nevis rullīti (vismaz es parasti tos mainu, un rullīti tikai ekstrēmos gadījumos, ja nenormāli nodilis vai ieplaisājis protektors, un zini reklamāciju nav bijis)

Pēc šā cilvēka izteikumiem es spriežu, ka viņsm vispār nav ne jausmas, ka printerim vismas 2x gadā ir nepieciešama profilaktiska tīrīšana/apkope.

nu te jau tevī ierunājās pārdevējs :) - tas ir patiesi tikai tad, ja printeris strādā noliktavā vai citā telpā ar paaugstinātu putekļu līmeni, nevis normālā ofisā, kuru apkopēja tīra katru dienu, jo kā zināms tad nospiedošais vairums mūsdienu printeru pēc izstrādātāja ir bezservisa - maini tikai kārtridžus vai lieljaudas aparātiem pēc lielāka noskrējiena maintenance kit, ko būtībā attapīgāks lietotājs var nomainīt pats, reālāk tā apkope vajadzīga reizi 1 - 2 gados, kad sākās papīra padeves vai bildes problēmas

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Varonis

katrā gadienā, vispirms var ieprovēt notīrīt to gumiju, man bij līdzīgi, tiesagan printerīts nepaspēja pat gadu nokalpot:) - sāku pētīt kas par lietu - a tur pilns ar visādām cepumu drupačām, putekļiem, un taml :)! kad tos iztīriju, un gumijas rituļus un visas tās daļas smuki notīriju ar tīrāmo mitro daotrsalveti, tad tagadiņa kalpo atkal kā jauns:) (HP 1220c)

Link to comment
Share on other sites

Tie ruļļi jau nemaz tik daudz nemaksā.

nezinu' date=' man piemēram 8 lati nav maz, ja tas ir personīgais printeris, un atkārtoju vēlreiz, tie ruļļi ir ārkārtīgi reti tik bēdīgā stāvoklī lai nepietiktu ar vienkāršu nomazgāšanu[/quote']

 

Cik man ir nakushi peedeejaa laikaa LJ5/6 L , visem jamina bij ruli un rula piespiedeejs :D ruli jau veseli bet bukses ir taa sadilusas ka ar piespiedeeja nomainu vien nepietiek . Taka jamaina vien ir , ja negrib nohaltuureet :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...