Jump to content

neatrod caur bluetooth


Recommended Posts

k-kas laikam ir sagaalijs deeli ar manu smartu, jo pirms tam, viss bija ok, vareeja i sanjemt datus i suutiit datus caur bluetooth, bet tagad mans SX1 vairs nevar atrast nevienu bluetooth device'i, bet mani atrast var un man atsuutiit var.Nu, piemeeram, shodien klasee meegjinaaju draugam uz vinja S65 aizsuutiit bildiites, bet es vinju nevaru atrast(mekleejot jaunas ieriices), kaugan abiem telefoniem( SX1 unS65) ir aktivizeets ka "raadiit visiem".

 

varbuut kaads zin kas pa probleemu. !!!???

Link to comment
Share on other sites

Vecais

Nu iesākumā veic kaut vai to pašu triviālo smartfona pārstartēšanu! Man parasti tas ir palīdzējis nedabīgu un neloģisku gļuku gadījumā.

 

Padomā pats - tas nagaba smartfoniņš taču ir mazmazītiņš kompītis kas ticis nagos vienam maniakālam rīkļurāvējam/nagumaucējam, kurš 20 stundas dienā cenšas no viņa izkratīt ārā pēdējās dzīvības sulas... nu kā tu neuzkārsies un nesagļukosi!? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nu iesākumā veic kaut vai to pašu triviālo smartfona pārstartēšanu! Man parasti tas ir palīdzējis nedabīgu un neloģisku gļuku gadījumā.

 

Padomā pats - tas nagaba smartfoniņš taču ir mazmazītiņš kompītis kas ticis nagos vienam maniakālam rīkļurāvējam/nagumaucējam, kurš 20 stundas dienā cenšas no viņa izkratīt ārā pēdējās dzīvības sulas... nu kā tu neuzkārsies un nesagļukosi!?  :wink:

nu jaa, tev taisniiba, es jau vinu vienu reizi biju nokaavis, dabuju resetot firmvari. mosh jaapameegina veelreiz "paarinstaleet" to trubu ja riit nekas nesanaaks !!

Link to comment
Share on other sites

Vecais
nu jaa, tev taisniiba, es jau vinu vienu reizi biju nokaavis, dabuju resetot firmvari. mosh jaapameegina veelreiz "paarinstaleet" to trubu ja riit nekas nesanaaks !!

 

ĀRPRĀC!!! :shock:

Es savā vientiesībā biju domājis vienkārši to smartfonu izslēgt un ieslēgt... Nu es parasti iztieku tikai ar to...

 

Kaut kas traks!!! :shock:

Varbūt Tev labāk vajadzēja ņemt vienkārši krutu mobilo telefonu, nevis smartfonu...

Link to comment
Share on other sites

nu jaa, tev taisniiba, es jau vinu vienu reizi biju nokaavis, dabuju resetot firmvari. mosh jaapameegina veelreiz "paarinstaleet" to trubu ja riit nekas nesanaaks !!

 

ĀRPRĀC!!! :shock:

Es savā vientiesībā biju domājis vienkārši to smartfonu izslēgt un ieslēgt... Nu es parasti iztieku tikai ar to...

 

Kaut kas traks!!! :shock:

Varbūt Tev labāk vajadzēja ņemt vienkārši krutu mobilo telefonu, nevis smartfonu...

nu reku http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=19084 tu vari izlasiit manu garadarbu.

 

p.s. shoreiz pietika tikai ar restartu un bluetooth aizgaaja !!

Link to comment
Share on other sites

beerniem liidz 21 gadu vecumam vajadzeetu aizliegt lietot smartphones :-)

Link to comment
Share on other sites

Vecais
beerniem liidz 21 gadu vecumam vajadzeetu ailiegt lietot smatphones :-)

 

Vo, zelta vārdi!!!

Točna - bērniem, kas jaunāki par 21 gadu, smartfons ir vajadzīgs tikai pirkstiņi atlocīšanai...

 

m/ 8) m/

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

beerniem liidz 21 gadu vecumam vajadzeetu aizliegt lietot smartphones :-)

Bet ja clveeks pats sakraaj tos 230 LS prikehs taa Smarta( kaa to izdariiju es, un es sevi vairs par beernu neuzskatu) un nopeerk lai vareetu vinju 24/7 moociit, ko tad lai dara ???

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...