Jump to content

Iebūvētā e-mail klienta izmantošana ar OKarti


Recommended Posts

Esmu noknibinājies līks, cenšoties palaist iebūvēto e-mail klientu iekš sava Siemens M55, kurš nu ir nodots sievas saudzīgajās un maigajās rokās.

 

Uzreiz steidzos Siemens nievātājiem pavēstīt, ka savulaik es pats visai aktīvi izmantoju M55-ā iebūvēto e-mail klientu un VISS rukāja perfekti, tiesa man pašam ir pastāvīgais LMT pieslēgums. Toreiz arī bija jātrisina daži visai viltīgi rēbusi, tomēr tos pārvarējis baudīju visas M55@LMT sniegtās ērtības.

 

Šobrīd cenšos iebūvēto e-klientu iekustināt izmantojot OKarti... :roll:

 

WAP-s iet svilpdams, MMS-i joņo kā zvēri, turpu šurpu... bet iebūvētais e-mail klients ir kluss un nerunīgs - tipa "nevar pieslēgties pie konta!" :cry:

 

Davai veči, atsaucas kurš vēl uz pilnu klapi izmanto GPRS@OKartes fīčas, vēlams ar Siemens aparātiem, un padalās pieredzē! :)

Link to comment
Share on other sites

Vecais
atziistos nikad muuzaa neesmu lietojis okarti  

nikad neesmu pac lietojis ziimensinju

 

taa teikt necital no mnjenije imeju

 

man domaat kautkas liiks pastakastaes setingos ...

piekluves punktu definee un izejoshais serveris com.lmt.lv

 

man domaat vaina tur ...

 

tomēr nav - esmu izmēģinājis visvisādākos variantus :?

Link to comment
Share on other sites

ja jau nevar pieslēgties pie konta, tad varbūt tiešām nevar pieslēgties pie konta?

Nomaini nosaukumus ar ip adresēm, varbūt palīdz?

 

P.S. Vīri Tev napalīdzēs. Īsti vīri sīmeņus nelieto. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Vecais

Viss tēmu var slēgt - viss aizgāja! Experimentējot biju izlaidis vienu vienīgo APN un username&password kombināciju.

 

Nu tad tā:

 

Vismaz manam Siemens iebūvētā e-mail klienta M55@OKarte settingi ir sekojoši (norādīšu ceļu uz vajadzīgo vietu):

 

Izvēlne>Iestatījumi>Savienojumi>Datu pakalpojumi>Pasts, Java>izveidojam jaunu kontu un nosaucam, piemēram, par hvz>mainam konta iestatījumus>CSD iestat. atstājam bez izmaiņām; GPRS iestat. rakstam sekojošo: APN: okarte.lmt.lv, Pieteikš. vārds: wap, Parole: wap, IP: 000.000.000.000

 

Nu šobrīd man tā štelle rukā... tfu, tfu, tfu! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Vecais

P.S. Vīri Tev napalīdzēs. Īsti vīri sīmeņus nelieto.  :lol:

 

Ka reiz ĪSTI vīri lieto ĪSTO vīru tehniku - SIEMENS!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Ka reiz ĪSTI vīri lieto ĪSTO vīru tehniku - SIEMENS!!!  :p

 

Par tējkannām un veļasmašīnām piekrītu.

 

P.S. Manuprāt, lietotāja vārdam un parolei nav nozīmes. Sīmeņiem ir niķis tos prasīt, bet var rakstīt arī username="nokia" password="rullz". Tāpat strādās.

Link to comment
Share on other sites

Vecais

P.S. Manuprāt, lietotāja vārdam un parolei nav nozīmes. Sīmeņiem ir niķis tos prasīt, bet var rakstīt arī username="nokia" password="rullz". Tāpat strādās.

 

Da ne jau no telefona ražotājfirmas ir atkarīgs prasa paroli vai nē, piemēram, man ar LMT pastāvīgo pieslēgumu nekad nav bijis vajadzības izmantot userneimus&paroles... un Tu labi zini, ka es neko citu kā Siemens nelietoju... :wink: Domāju, ka šoreiz kaut kāds knifs ir OKartē.

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

apn - okarte.lmt.lv

login - wap

parole - wap

tie ir jaaraksta, jo man nets negaaja uz cx65, ja nebija shitie sarakstiiti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...