Jump to content

Counter Strike instalaacija uz Slackware 9.1


Guest
 Share

Recommended Posts

Esmu no IT pasaules, ir divi beerni, ir linux serveris un ir beerniem skolas briivdienas, kuraas vinjiem nav ko dariit:( Vienmeer besaas aaraa, ka vinjus kiko aaraa no populaaraakajiem cs serveriem, tad nu gribu sagaadaat mazdruscinj prieka un uzlikt pasham savu cs serveri.

 

Tik nezinu kas iisti ir vajadziigs un kaadaa kaartiibaa:(

 

hlds update tool

hlds v1.1.2.0 (cs 1.6)

HLGuard 1.41

NoWON (win/linux server)

NoWON (linux HLDS 3.3.1.0 server)

StatsMe 2.7.1 scriptpack (server)

StatsMe 2.7.1 (server)

Cheating Death 2.6.0 (server)

 

Tipa kas iisti ir nepiecieshams, kaadaa kaartiibaa un varbuut var kaads apstaastiit ko katrs dara, nu peec faila nosaukuma es apmeeram nojaushu, bet tomeer ...

 

Varbuut var kaads iedod tutoriaali?! Es jau googloju, bet neko sakariigu neatradu, nepaarmest man:)

 

Ar cienju, Soyers

Link to comment
Share on other sites

Nu kaste ir publiska, protams, lai siikiem buutu interesanti, ne tikai speeleet savaa starpaa, bet arii citus salikt, buus tas pieejams daudziem:)

Link to comment
Share on other sites

ieej ieksh gamez.lv..tur counter-strike forumaa ir jaabuut paskaidrotam kas tev vajadziigs

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Nu kautko siikaak vari prasiit man, jo es jau vairaak kaa pus gadu admineeju un taisu triis CS serverus uz slackware linux icon_smile.gif.

 

Nepiecieshams (1.5):

* HLDS

* NoWon (ja tas buus vairaak nekaa LAN serveris)

* CS

* Metamod + Adminmod/AMX/CD

* hlstats/psycostats

 

Nepiecieshams (1.6):

* Arhiivs ar pilnu hlds steam versiju + cs

* Updeitot ar steam

* NoWon (sp.exe+nowon.s)

* Metamod + Adminmod/AMX/CD

* hlstats/psycostats

 

Dazhi linki:

* server.counter-strike.net

* dedicated-server.ru

* google.lv

* cs.dva.lv - mans serveris icon_smile.gif

 

 

Nu varbuut buushu kautko piemirsis, bet pamataa ir viss shis.

Link to comment
Share on other sites

jautaajums shal3r.

 

Vispirms, paldies par atsauciibu!!

Es vairaak skatos uz 1.6, ja tas izdosies, tad arii 1.5 pameegjinaashu, bet jautaat gribeeju taadu lietu, vai visu ko Tu uzskaitiiji varu atrast zem gign.lv ?! Nuu, status es atradu arii citur, bet saprotu, ka bez taa arii var palaist, ja vajag:) Ja tur kaut kas pietruukst, mosh iedod linku:)

 

Soyers

Link to comment
Share on other sites

Nepiecieshams (1.6):

* Arhiivs ar pilnu hlds steam versiju + cs

 

bet taa pilnaa jau tak neskaitaas orgjinaalaa steam versija ne?

te tak visi speelee tikai ar gign.lv velkamo

Link to comment
Share on other sites

Guest Limpy's

Nuu , latvijaa paarsvaraa speelee velkamo (no-steam) versiju , bet tu shal3r saki , ka tev Pilnaa Steam versija , un tas noziimee , ka no no-steam tev nevar piejoinot unsure_a.gif ! To domaaja blum.gif (vismaz es taa domaaju)

 

P.S - Psychostats , un HL stats nu tieshaam nev nepiecieshami icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Limpijs: var gan piesleegties. taapeec jau mineeji "sp.exe nowon.s"! Tas ir tas cracks...

Link to comment
Share on other sites

Nu kautko siikaak vari prasiit man' date=' jo es jau vairaak kaa pus gadu admineeju un taisu triis CS serverus uz slackware linux [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif[/img].

 

ē, sory ka atkal ielaužos jūsu ģeniālajā forumā, bet viens jautājums shal3r/Mārim -> Tu kaut ko pūti ka esi IT spečuks, bet izrādās uzturi CS serverus? Tas tev ir maizes darbs jeb tikai aizraušanās? Tikai interesējos icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

NOVIJ SERVER: ivirs.no-ip.com:27015

Mapi coooool:awp_map2.awp_city,fy_pool_day,fy_iceworld,aim_map_usp...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest ip

Shal3r es zinu ka tev ir 2 ljoti labi CS serveri kuros es arii dazreiz paspeleeju.UN sheit nu ir mana kaudze ar jautaajumiem ja vari luudzu ziedo paris minuutes vai kads cits kaz arii.

Kas vispar jadara lai uztaisiitu serveri ? es zinu ka agrak windowsam bija tada paka ar nosaukumu "my personal web server" kura naca pa briivu.

Vai uz windowsa arii var uztaisiit CS serveri? jo es skatos ka citiem ir uz linux un nezinu vai vinjiem ies uz Win32

Un par to kas jaieinstalee prieksh CS es jau sapratu no iepreksheejaa posta .Buutu labi ja kads paskaidrotu to pashu saakumu kaa lai uzsaaak pashu serveri taisiiit un pec tam CS . Vaidzees jau arii kaud kadas aizsardziibas systemas lai ljaundari netiek klat manam kompim tikai kadas?

Buutu labi ja shal3r vai kads cits kas zin ludzu atbildeetu uz maniem briesmiigajiem jautajumiem :D

______________________________

tnx par atsauciibu!!! :))

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r
Shal3r es zinu ka tev ir 2 ljoti labi CS serveri kuros es arii dazreiz paspeleeju.UN sheit nu ir mana kaudze ar jautaajumiem ja vari luudzu ziedo paris minuutes vai kads cits kaz arii.

Kas vispar jadara lai uztaisiitu serveri ? es zinu ka agrak windowsam bija tada paka ar nosaukumu "my personal web server" kura naca pa briivu.

Vai uz windowsa arii var uztaisiit CS serveri? jo es skatos ka citiem ir uz linux un nezinu vai vinjiem ies uz Win32

Un par to kas jaieinstalee prieksh CS es jau sapratu no iepreksheejaa posta .Buutu labi ja kads paskaidrotu to pashu saakumu kaa lai uzsaaak pashu serveri taisiiit un pec tam CS . Vaidzees jau arii kaud kadas aizsardziibas systemas lai ljaundari netiek klat manam kompim tikai kadas?

Buutu labi ja shal3r vai kads cits kas zin ludzu atbildeetu uz maniem briesmiigajiem jautajumiem :D

______________________________

tnx par atsauciibu!!! :))

 

 

Uz windowsa tas arii ir iespeejams' date=' bet perversaak.

http://server.counter-strike.net/server.ph...to&show=windows

http://www.dedicated-server.ru/modules.php...tions&s=&menu=6

google.com

Link to comment
Share on other sites

Guest ip

Par to kaa CS uztaisiit es apmeram zinu bet kam jabuut lai vispar tads serveris pastaaveetu kaut kadam windows server pacham? kads tev pasham ir?

-----------------------

tnx par atsauciibu!

Link to comment
Share on other sites

Guest ip

aaa un vel kada "paka" ir vaidziiga lai aizsargatu serveri pret laundariem(hakeriem)?

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

taadas pakas nav... ja taada ir, tad taa atrodaas starp klaviatuuru un kreeslu. Tajos linkos viss ir aprakstiits - tev vajag HLDS serveri + CSTRIKE modu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ip

Jaaa bet piemeeram tava servera addresa ir cs.dva.lv kada buus mana? kaa lai to zin? Un vai no interneta nokachats 1.5 CS mods stradas jo man ieprieksh kad es chakareejos man teica ka This CD key is not working on VALVe system . Tu no interneta nokachaji HL+CS vai pirki? Jo itkaa vaidziiga legalaa versija.

______________________

tnx par atsauciibu! : ))

Link to comment
Share on other sites

Guest ip

Es dabuuju HLDS_v1120 un uzinstaleeju tagad man ir taa ka E:/games/c-S/ man staav halflifes ar counterstriku caur kuru es eju lai speleetu ineta un uz E:/HLserver man stav hlds patch kuram nak lidz cstrike un parejie moodi es nokachaju nowon uzliku uz sortkuta "E:HLServerhlds.exe -game cstrike -port 27015 –noipx +log on +maxplayers 20 +map de_chateau" shitaa vai man tik talu viss ir pareizi? kas jadara talaak?

Link to comment
Share on other sites

Guest ip

Kaa var shito stulbumu noverst ja es esmu visu uztaisijis uz 1.5CS bet kad spiezu hlds vinsh man izmet no 1.6 steam kur man jaieraxta server name un viss pareejais kaa lai dabuj 1.5 nevis 1.5?

Link to comment
Share on other sites

Guest ip

shal3r!! tu mIRC`aa seedi?Ja sedi tad kadaa serveri un kadaa izstabaa?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...