Jump to content

Akcijas "Maxima" veikalos


Guest Udzzis
 Share

Recommended Posts

Šodien iegāju kādā no "Maxima" veikaliem ar domu nopirkt pudeli vīna vakariņām un biju priecīgi pārsteigts, ka tik daudz produktiem ir "akcijas" cenas, ar ko es saprotu: akcija, tātad atlaide.

Kā izrādās, "Maxima" veikalos "akcija" ne vienmēr nozīmē "atlaide"!

511727661930.jpg

Esmu pieredzējis dažādus cilvēku čakarēšanas variantus, bet nu šis varētu iegūt kādu balvu par nekaunību.

Link to comment
Share on other sites

Guest Udzzis
labi, ka apsargs nepiekāva par fotogrāfēšanu iekš maximas :D :D

Man tas aparāts tāds neliels, un protams pavēroju lai mani neviens neredz. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest exsesiwe
Šodien iegāju kādā no "Maxima" veikaliem ar domu nopirkt pudeli vīna vakariņām un biju priecīgi pārsteigts, ka tik daudz produktiem ir "akcijas" cenas, ar ko es saprotu: akcija, tātad atlaide.

Kā izrādās, "Maxima" veikalos "akcija" ne vienmēr nozīmē "atlaide"!

Esmu pieredzējis dažādus cilvēku čakarēšanas variantus, bet nu šis varētu iegūt kādu balvu par nekaunību.

 

smuki....dodu 10 balles !!!

 

es pārdaugavā biju redzējis riekstu paciņu kurai apakšā rakstīts

"Pist.rieksts"! Ko viņi ar to bija domājuši? nezinu.....

 

Moš to bildīti vajadzētu aizsūtīt uz bez tabu :wink: labs džouks sanāktu..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
jopciks

nopirku mašīnu, pie saulessarga piestiprināts gaisa atsvaidzinātājs. Nu bij' tāds tīri neko, pēc ziepēm smaržoja, bet tas nosaukums... HUI fresh....

Link to comment
Share on other sites

ezis666

it kā nezinātu, ka VP MARKET akcijas ir papildus peļņas iegūšanai.Nevar nokāst ražotāju, kāsīs pircējus :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest EsPats

Tas tieshaam nav paarpratums, pat tajaas lapelees ko met ieksh patkasteem

parasti ir taadas pashas akcijas cenas,....... nu un veel daudz un dazhaadi prikoli tur atrodami :D

Link to comment
Share on other sites

PēterisI
nopirku mašīnu' date=' pie saulessarga piestiprināts gaisa atsvaidzinātājs. Nu bij' tāds tīri neko, pēc ziepēm smaržoja, bet tas nosaukums... HUI fresh....[/quote']

Vai šito izlasīju un pa zemi :lol::lol:

 

Tāpēc jau veikalu sauc maxima visu vajag uz max arī cenas :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja gadās ka džeks bišku iedzēris ierauga šitu un padomā ka pa daudz iedzēris un aiziet nenopircis!

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
varbūt vienkārši kļūda ? neredz no maximas puses motivāciju tā rīkoties.

 

Nedomāju gan, ka kļūda. Ievērtē, arī cena par litru ir atbilstoša t.s. "akcijas" cenai (pieņemot, ka 1 vīna pudelē ir 0.75 l) ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest exsesiwe

Nu tā padomājot sanāk tā ka.....akcija nenozīmē to pašu ko atlaide....

es tikpat labi varu pārdot spičkastīti pa 0.10sant un saukt to par akciju..

...bet piemēam par 0.01 tad tā jau būtu atlaide.....

..nu kautkā tā.......mūsdienu banānu republikas cilvēciņiem tas vien ir vajadzīgs kā acīs spīdoš uzraksts ar izceltu cenu sarkanā krāsā....un tava psihe ir iedragāta..un tu protams ar augstu paceltu galvu kā drošsirdīgais patērētājs iebāz savā kulē izdaudzināto preci......un pašam tāds prieks......

....tu pie kases samaksā naudiņu un padusē pasitis savu guvumu cēli izsoļo no bodes...nemaz neapjaušot ka esi piečakarēts....

 

Protams ka ne jau visi ir tādi kas grābj neskatoties un nedomājot.....

Bet redzot kā tas notika stokmanā....tad kad bija tās tipa trakās atlaides....

spriediet paši.......

Link to comment
Share on other sites

Guest exsesiwe
a kas bija stokmanā?

 

kautkādas trakās dienas...nu karoč tur jau pie veikala tauta 6os no rīta drūzmējās.....un kad desmitos slēdza vaļā tad visi kā mežoņi iegāzās iekšā un sāka grābt ko tik katrs var, jo pilnīgi visām precēm bija akcijas cena....

Link to comment
Share on other sites

da labi - tas jau nieks! :!: :!: :!:

bija pa LNT reklaama Maximas... :lol::lol::lol:

tur veel labaak bija kljuudijushies... vecaa cena par paaris Ls bija zemaaka...

taa sakot super akcijas... a vispaar shitaadus prikolus biezhi noveeroju maxima veikalos, tas jau veel nieks, bet ir arii taadas akcijas, kad uzrakstiits, ka ir atlaide, bet pie kases chekaa ieraugu, ka nav iedota atlaide, bet veel bonusaa pacelta cena....

 

MAXIMA veikali ir alternatiiva Latgaliites tirgum - ja maak iepirkties, tad var nopirkt leetaak - taa kaa ja ir akcijas uz lielaam summam, tad iesaku labaak aizchaapot liidz prechu skanerim un paarbaudiit cenas... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

zinu zinu :) stockmana trakajās dienās ir labas cenas. ja vēl piepluso personāla atlaidi, tad reāla limonāde :)

Link to comment
Share on other sites

kalnietis
varbūt vienkārši kļūda ? neredz no maximas puses motivāciju tā rīkoties.

es ar nedomaa ka kljuuda.. gan jau diezgan daudzi panjem to preci... nesleepshu, pats biezhi panjemu kaut ko tikai taapeec ka akcija cenu iisti nepapeetot...

Link to comment
Share on other sites

Secinājums: Pirms pērc AKCIJAS preci ieskaties cenā (iedziļinies akcijā)!

Link to comment
Share on other sites

Starp citu - man arii regulaari sanaak iepirkties Maximaa (netaalu no maajaam), taapeec intereseeja - vai kaadam ir taa vinju Klienta Karte? Ar to itkaa ir atlaides visaadas vairaak (nu, minimaali gan, bet tomeer), tachu ir arii viens aakjis, kaapeec neesmu veel iegaadaajies: Pieteikuma anketaa ar maziem burtinjiem ir raxtiic, ka ar savu paraxtu Tu apliecini, ka esi ar mieru, ka uz augshupmineeto telefonu/pastu/e-pastu tiek suutiitas reklaamas... Protams, 3. personaam shie dati netiekot doti... itkaa... :D

 

Taatad - vai kaadam ir jau shaada Maximas klienta karte & cik daudz spama no vinjas patiesi celjas?

Link to comment
Share on other sites

Nja' date=' man ari bilde ir, bet drusku savadaka;) Man no RIMI (sasodiitie kanibaalji;)) Cena ar uzrakstu "Sieviešu ādas cimdi". :) Paostiju, izradijas parasts dermantins par laimi;)[/quote'] :lol:
Link to comment
Share on other sites

tas kas tur tiek pardots ir laža..

 

bieži vien skatos uz viskijiem, kas naak teixim 1 litrs ar atlaidi un cena galā 8 Ls. bija tur Teacher's - kas ir videjs visishu slanis.. panema man viens onka taadu, blaa un sudigs bija - krutka! :twisted:

ir ari redzeti Grants 1 l pa 8 Ls.. it kaa prece nornala, visis ok, tacu risket neriskēju ņemt - uz jautajumu dzekam kraavejam - pardevejam - konsultantam, kas ņemas ap alko nodaļu : vai jus varat garantet ka viskija izcelsme ir ista un originala un vai man no vinja nebus sudidigi" - " dzex pasmaidija un atbildeja, ka visam pec idejas ir jabutt istajam" :) tobiš - gribi perc gribi neperc, iegrabsies pac vainigs

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Starp citu - man arii regulaari sanaak iepirkties Maximaa (netaalu no maajaam)' date=' taapeec intereseeja - vai kaadam ir taa vinju Klienta Karte? Ar to itkaa ir atlaides visaadas vairaak (nu, minimaali gan, bet tomeer), tachu ir arii viens aakjis, kaapeec neesmu veel iegaadaajies: Pieteikuma anketaa ar maziem burtinjiem ir raxtiic, ka ar savu paraxtu Tu apliecini, ka esi ar mieru, ka uz augshupmineeto telefonu/pastu/e-pastu tiek suutiitas reklaamas... Protams, 3. personaam shie dati netiekot doti... itkaa... :D

 

Taatad - vai kaadam ir jau shaada Maximas klienta karte & cik daudz spama no vinjas patiesi celjas?[/quote']

 

Nekāds spams, tikai jēga no viņas ir nulle.

Jā, atceros, vienreiz tualetes papīram dabūju 11 santīmu atlaidi... Vot tev maksimas klientu karte pa 2 LS.

A tā punktu krāšana gan ir kaut kāds fufelis. Ja katru dienu iepirksies pa 30 LS, varbūt kaut kādam palielākam pistāciju maisam gada laikā punkti sakrāsies.

Link to comment
Share on other sites

pa gadu tika sakraati 7 Ls, kuri tika veixmigi izterēti paikai. marketinga triks..iedomajaties, cik cilveku samaksaaja 2 ls par kartes iegaadi.. un cik no vinjiem reali ieperkas un kraaj un VEEL tic, ka iegūs sev bonusus.

Link to comment
Share on other sites

man ar MAXIMAS karti sanāk diezgan ietaupīt.

iepērkos tur gandrīz katru dineu, jo tas ir vienīgais normāls veikals manā apkaimē.

uz Jauno gadu vien sapirkos Tullamore Dew 1L pa Ls 8.50, kuriem normāla cena ir ~Ls16

par spamu - nejūtu, ka manā pastkastītē tā kļuva vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

kaa jau tika domaats - gadu vecu liikji izraka muderators Zandis Muraans...

haleluja!

Link to comment
Share on other sites

Vai Jūs zinājāt, ka MAXIMA piedāvā "Nākotnes produkts..jo nesen tika izgudrota "LAIKA MAŠĪNA" un beidzot ir nākušas klajā pirmās preces, kas radītās izmantojot jauno tehnoloģiju!!!!

 

1140295121.jpg

 

Biju diezgan izbrīnīts, kad mana roka tiecās pēc garšīgā hotdoga ar lasi.. bet termiņs norādīts no 19.02 - 20.02!

 

jautāts pārdevējai :

= kāds ir šodien datums??? jo skatos, ka hotdogs ar garnelem ir derigs lidz 18.02, bet ar lasi lidz 20.02

+ emm, es nezinu, laikam 19 februaris.

= ja 19, tad dalja hotdogu ar iztecējušu realizācijas termiņu..

+ pārdevēja pārbauda datumu un saka, ka ir 18 feb..

= ja 18, tad kā var būt uz lašmaizes iepakošanas datums : 19 feb???

 

"emmm, aaaaaa, saakaa nervozēt, rokas trīc!! es izlabošu!!! laikam pardeveja, kas bija pirms manis, maiņā līdz plkst 4 nepareizi izdrukāja, sajauca"

 

= tas ir labi, ka nomainīsiet un pārlīmēsiet cedeles, paldies..

 

nesen bija raksts tvnetā par veikalu sistēmu un arīdzan apzināto derīguma termiņu labošanu/pārtaisīšanu utt.. vienkārsi man būtu nepatīkami apēst tādu produktu, kurš var man izraīsīt *****$$# nezin kādu saindēsanos, tikai tāpec, ka kāds kļūdijās ar datumu drukāšanu.

 

punkts :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...