Jump to content

DFI NF4 Ultra-D, kaada x'a peec 2 PCI-e sloti?


ORiONz
 Share

Recommended Posts

Guest someonesick
es taa paskatiijos un nevaru saprast' date=' kaapeec DFi NF4 Ultra-D platei vajag 2 Pci-e slotus?[/quote']

tai dual graphic atbalsts!! tu ja gribi vari iebliezt divas nVidia kartes SLI reziimaa, tikai katrs PCI -E slots nedarbosies kaa 16x bet gan kaa 8x

 

buutiiba tas ir 0.5 SLI... bet performeejot itkaa labi....

 

mani vairaak interesee vai nevar nomodeet to MB lai vinjai buutu Pilns SLI atbalsts?? jo pirmais PCI-E slots rukaa 16x bet par otro taa arii nevar saprast 8x vai 16x?????

Link to comment
Share on other sites

The DFI Ultra-D comes with 2 16x PCI-e slots because it is possible to run it in a dual graphics card mode that gives around 75% the performance of SLI and allows you to plug a few more monitors in

 

Pie tam NF4 Ultra čipu var modot par NF4 SLI

Link to comment
Share on other sites

Pilnvērtīgā SLI režīmā viens PCI-E strādā kā 8x, otrs arī kā 8x (atbalsta tikai nF4 SLI-D un SLI-DR)

 

Ja tu iespraud 2 vienādas kartes nF4 Ultra-D, viena strādā kā 16x, otra kā 2 - tu vari pieslēgt līdz pat 4 monitoriem (ja katrai videokartei ir 2xDVI, piemēram). Ja tu savieno tiltu uz čipseta, vari dabūt SLI, tikai tagad neatceros vai tas būs 8x un 8x, vai tomēr paliks 16x un 2x (un vai kaut kas arī nebija ar hakotiem draiveriem). Bet pēdējām Ultra-D versijām tas vairs neesot iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Guest intenso

Otrs PCI-E slots ir domāts nākotnei.

Ar domu, ka parādīsies citas iekārtas (bez videokartēm) uz PCI-E.

Link to comment
Share on other sites

tas ir domaats lai sajuugtu divas vienaadas video kartes kopaa...

man naaca speciaals shtekers kursh tjip augshpusee uz karteem sprauzhas lai kaukaa vinjas tur sajuugtu kopaa, bet tas laikam attiecaas tikai uz kaut kaadaam Nvidia grafiskajaam karteem!!! nu vismaz man taa ir kaukaadaa gudraa pamaaciibaa :) paraadiic

Link to comment
Share on other sites

tas ir domaats lai sajuugtu divas vienaadas video kartes kopaa...

man naaca speciaals shtekers kursh tjip augshpusee uz karteem sprauzhas lai kaukaa vinjas tur sajuugtu kopaa' date=' bet tas laikam attiecaas tikai uz kaut kaadaam Nvidia grafiskajaam karteem!!! nu vismaz man taa ir kaukaadaa gudraa pamaaciibaa :) paraadiic[/quote']tomeet tik daudz es zinu un runa iet par NF4 Ultra-D nevis SLI-D

Link to comment
Share on other sites

es taa paskatiijos un nevaru saprast' date=' kaapeec DFi NF4 Ultra-D platei vajag 2 Pci-e slotus?[/quote'] Kur tu skatiiijies ?
Link to comment
Share on other sites

es taa paskatiijos un nevaru saprast' date=' kaapeec DFi NF4 Ultra-D platei vajag 2 Pci-e slotus?[/quote'] Kur tu skatiiijies ?
www.dfi.com.tw
Link to comment
Share on other sites

es taa paskatiijos un nevaru saprast' date=' kaapeec DFi NF4 Ultra-D platei vajag 2 Pci-e slotus?[/quote']

Vispār jau tai ir 4 PCI-E sloti :D

Link to comment
Share on other sites

es taa paskatiijos un nevaru saprast' date=' kaapeec DFi NF4 Ultra-D platei vajag 2 Pci-e slotus?[/quote'] Kur tu skatiiijies ?
www.dfi.com.tw
Nu teoreetiski ja ir divi PCI-E tad itkaa jaabuut arii SLI.

EDIT: Un ja vinja tieshaam ir SLI karte tad rodas jautaajums. Ar ko vinja atshiras no LANPARTY UT nF4 SLI-D :?: :shock:

 

LANPARTY UT nF4 SLI-D

LANPARTY UT nF4 Ultra-D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...