Jump to content

problema ar matuhu,


Guest misha
 Share

Recommended Posts

Ar vienu MB CT-7AIVL- CHAINTECH ir tada problema ka kompis sledzas lauka.

 

1. mekleju vados vainu, neka neatradu nepareizu

2. skatijos proci, procis uz citas mb iet

3. ramu ari mainiju

4. esmu sasutis! icon_confused.gif

 

Tad vel vienu laiku bija tada situacija ka biosa paradijas visadi glukaini simboli, mosh tas kaut kads cernobilveidigas viruss, vai kaut kas tamlidzigs? Maybe var izglabt ar biosa parsusanu?

 

Vardu sakot help!

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Man bija taadas probleemas, kad man kompii blaser worm viiruss bija ieperinaajies. Kompis pats sleedzaas bez briidinaajuma aaraa. Updeito savu antivirusu un novelc ielaapu un noskenee ar fixblast - man liidzeeja - izmeta to paraziitu no sisteemas....

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

Bet viens bet, kompis jau tika formats uztaisits, bet neka, ta ka sitads parasts mirstigais viruss nevaretu ieperinaties!

Link to comment
Share on other sites

Nu...bija taads Cjernobiljas viiruss, par kuru baumoja, ka shamais speejot BIOSaa ieperinaaties...

 

Bet kuraa briidii Tev sleedzas aaraa? Kaadu biirid peec darbiibas, vai taa uzreiz - iesleedzas-izsleedzas?

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

blaviens, nav tur parasts sudigs viruss, tur dazreiz tas kompis sledzoties ieksa melnu bildi rada

 

p.s.

un vel tas, ka kad kompis ne pa temu izruijas viss darbojas tikai melna bilde uz ekrana un hdd indekators deg cik jaudas

Link to comment
Share on other sites

nu jums tad slēdzās ārā, bet man ir gadījies, ka dators pats ieslēdzās neno šā neno tā.

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

sini gadijuma ari tas pats, ne no sa ne no ta, bez jebkadiem bridinajumiem!

Link to comment
Share on other sites

Iesleegshanos iekontrolee BIOSaa pie Power Settingiem ;D

 

A vot par random izlseegshanos... OK, izskataas, ka tur ir hardware vaina. Taa kaa uz manu jautaajumu neatbildeeji icon_sad.gif , tad meegjinaasho sho to taapat nosaukt:

 

* ir gadiijies, ka RAMs ir pie vainas. Konkreetaak - nForce2 chipsetam gribas, lai RAMa CL (Cas-Latency) buutu ne augstaak par 2.5, labaak pat 2. Pameegjini to BIOSaa nomainiit.

 

* Varbuut ar ventilatoru kaukas nav riktiigi. Paskaties, vai pareizaa vietaa esi iespraudis, vai normaali griezjas. Paskaties BIOSaa procja temperatuuru un taas izmainjas laikaa.

 

* Baroklja probleemas arii vareetu buut, kaut arii maz ticams.

 

* Visas kartes labi saspraustas?

 

* Ir bijushi atgadiijumi ar gljukainaam/iespruuduhsaam reset pogaam. Paskaties, kaa ir ar to. Varbuut kaads liikrociigi uz MB reset pogas vietaa HDD ledu piespraudis? ;D

 

* Jautaajums - vai karas visu laiku, vai tikai Windozee? Iebuuto DOSaa no disketiites. Ja tad iet labi, tad visticamaak softa probleemas. Kaut arii - tas RAMs uz nForce2 arii tikai Windozee kaaraas....

 

OK, buutu labi, ja vareetu preciizaak pastaastiit, tieshi kad vinjsh izsleedzas.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties videokarti, vai griežas ventilators.

Tāds joks bija redzēts vienam kompim, kur bija pussvilusi GeoForce.

Kondiķi bija uzpūtušies un BIOSĀ rādija ķeburus...

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

Ta nu centisos sikak:

1.Izslegsanas ir tiesam uz randoma, citreiz iespejams pastradat windowsa kadas 3 stundas , dazreiz tikai 3 minutes

2.Biezi vien lai ieietu biosa vins itka tulit paradis biosu , bet tad melna bilde atkal uzmetas

3.Raman ari biju pieversis uzmanibu, bet nepalidz

4.Loti biezi sitas slegsanas lauka noverojamas uz W2k un winxp

5.Uz 9x restarti nav tik biezi

6.Temperatura procim nekap augstak par 40 gradiem C

7.Forsets nekas netika

 

...... nu nezinu maybe kaut ko izlaidu bet skiet ka ne

 

 

p.s. ge force man nav ieksa! icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja BIOSa ejot parsvara radas gljuki, tas vien jau ir pietiekoshi slikti. Saac ar to, ka updeito to. Aizej uz razjotaaja lapu, gan jau buus kaukas. Ja veel ir... nezinu... kaukaada hardware gljuko. Paleegjini visu izraut, ko vari, un pa vienam liec atpakalj iekshaa, liidz gljuki atgriezjas. Btw - a mosh kaada perifeerija taisa jokus? Printeri/skeneri/utml?

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

To izrausanu un liksanu vienu ieksa esmu izmeginajis jau pasa sakuma

 

Par to updeitosanu biju jau no sakuma domajis tikai ta majas lapas vairak nav icon_cry.gif biju ka ari gooogle tur ari neko updetosanai neatradu, tikai manualus .... icon_sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Aizej uz www.wimsbios.com. Tur ir viskas. Briidinaajums par flashoshanu - iespeejams, ka pats jaunaakais flasheris neies nemaz tik labi, tad pameegjini vecaaku versiju. Un OBLIGAATI uztaisi vecaa BIOSa backupu!

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

Nja, bet kur lai to linux cd dabuj, mosh taja tradicionalaja dc++? Kads vispar vinam nosaukums?

 

p.s.

biju jau meginajis dazadus hdd slegt klat, bet efekts jau uz visiem vienads, sledzas lauka

Link to comment
Share on other sites

Damn small linux ir mazākais no šiem trijiem, bet DC++ nez vai atradīsi...

ja ir starptautiskais, tad tur ir daudz vietas, kur novilkt...

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

man ir latviesu, arzemju trafiks man ir pa mb, ta ka labak butu no dc un lv trafika

Link to comment
Share on other sites

Šeit ir vainīga videokarte, 100%. Iznem viņu, notīri kontaktus ar spirtu un tad normāli ieliec atpakaļ. tikai stingri, lai tā nebūtu sašķobījusies.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Muhahahaha :lol:

 

Kaa man patiik shie 100% - tiigie pashpaarliecinaatie ljautinji! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

a sorry ka aizmirsu patiekt' date=' bet video ir integreta![/quote']

Nu tad pamēģini ielikt kādu citu videokarti (atslēdzot biosā integrēto).

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

tiko izmeginaju, ari efekta nav........ icon_sad.gif

 

p.s. izmeginaju voodoo 3 uz pci

Link to comment
Share on other sites

Eh, zjeel... icon_sad.gif Vaardu sakot - visu noraujamo esi paarbaudiijis, bet citur iet labi, pie Tevis ne, taa?

 

Btw - a barokli paarbaudiiji? Mosh tas ir vainiix...

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

icon_sad.gif tur jau ta lieta, ka citur manas detalas iet ideali, a blin mana mb kaut ka sak reali glucit icon_confused.gif

 

Nezinu pat ko darit, vest uz kadu srotu, vai ari kaut kur vest taisit, nezinu, jaunu mb negribas pirkt, bet ari ta dzivot nevarr icon_sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja videokarte nav pie vainas, tad gluki ar simboliem biosaa velk uz biosu vai pashu maateni...meegini paarshuut taadu pashu biosu, kaads tev patreiz, ja tad veel gluki, nu tad maateni uz shrotu...

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

nu bet nevaru jau dabut tadu versiju biosam, kada tagad ir, nav kur, razotaju lapa kaput, google ari kluss, nav fanatu ari kas tadas lietas turetu ilgu gadus.... un pieejamus citiem icon_rolleyes.gif

 

A bet nav nekur Rigas apkaime kantora kas reali noceko kompi un pasaka pus lidz pareizi kas ir par vainu, un varbut spej noverst?AI, bet galu gal nafig, janoperk jauna mb un viss, kaut to pasu epox mb, kuru ieksh m79 piedavaja pa 35 ls....

 

maybe kads redz citu iespeju icon_question.gificon_question.gificon_question.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja taa maatene patiesi ir tik veca, ka pat vairs BIOSa upgreidu pie razjotaaja nevar dabuut, nu tad patiesi varbuut vinja vienkaarshi mirst nost dabiigaa naavee. icon_sad.gif Anyhow, labot diezi vai kaukur varees. Droshi vien buus jaapeerk cita. Varbuut Doskaa vai MA-1 var dabuut kaadu lietotu. icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Mjaa, laba doma. Man ar reiz nostraadaaja. Tiesa gan, es veelaak atradu vainiigo "kjeksi", kam bija crazy blakusefekts, bet tas arii var paliidzeet.

 

No otras puses - es saprotu, ka cilveekam ilgu laiku viss gaaja OK, un tikai nesen saakaas probleemas, kaut arii nekas mainiits nebija, ne taa?

Link to comment
Share on other sites

gaja ilgu laiku ok!Tiesam sudzibas nebija!

Mainijis ari neko neesmu!To restauresanu uz defolto izmeginaju ari viena no pirmaja gluka uzmesanas reizem! nja esmu sasutis, sita mani atstaja mana mila mb, nu isteniba nav labuma bez launuma, bus japerk jauna icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

gaja ilgu laiku ok!Tiesam sudzibas nebija!

Mainijis ari neko neesmu!To restauresanu uz defolto izmeginaju ari viena no pirmaja gluka uzmesanas reizem! nja esmu sasutis, sita mani atstaja mana mila mb, nu isteniba nav labuma bez launuma, bus japerk jauna

 

 

p.s. sorry ka neielogojos icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

gaja ilgu laiku ok!Tiesam sudzibas nebija!

Mainijis ari neko neesmu!To restauresanu uz defolto izmeginaju ari viena no pirmaja gluka uzmesanas reizem! nja esmu sasutis' date=' sita mani atstaja mana mila mb, nu isteniba nav labuma bez launuma, bus japerk jauna

 

 

p.s. sorry ka neielogojos [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_rolleyes.gif[/img]

nejau mb tevi atstaaj bet baroklis iet chupaa, apmeegjini atsleegt kaadu cd-rom un tad pastraadaa redzeesi viss iet

Link to comment
Share on other sites

nejau mb tevi atstaaj bet baroklis iet chupaa, apmeegjini atsleegt kaadu cd-rom un tad pastraadaa redzeesi viss iet

 

Ta arī var būt, ir redzēts kompis, kur bojāts FDD sēdināja barokli icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...