Jump to content

korpus ar 2 vietaam barokljiem


deff_ins
 Share

Recommended Posts

Motorcraft

Nezinu par daargajiem risinaajumiem, bet visletak varetu buut sadabuut lietotu Bigtower ATX keisu kuram augshpusee pietiek vietas iebaazt 3 standartizmera baroshanas blokus. Vieniigais naaksies izgriezt caurumu tam papildus baroklim keisa aizmugureejaa sienaa un ieurbt 4 caurumus prieksh skruuveem.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
kaads redzeejis? kaa saucas ko mekleet?

Uz IT&T biji???? un EET stendu redzeeji??? nju tas lielais Sudraba Chiftec case??? jamam augshaa bija vieta prieksh w/c radiatora... nju tur arii vareetu to lietu iepihnjiit..... tik man liekas tu aizej galeejiibaas :D

Link to comment
Share on other sites

kaapeec galeejiibaas? 2 400w baroklji ir leetaak nekaa 1 600w :p

 

U vsjo rabotajet :!: Ir likti servakos 2 x 550 W anteki :D

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
kaapeec galeejiibaas? 2 400w baroklji ir leetaak nekaa 1 600w :p

 

U vsjo rabotajet :!: Ir likti servakos 2 x 550 W anteki :D

es ticu! ir jau dzirdeets un redzeets... bet tas ir servaks... nedomaaju ka Deff, Tu vareesi noslogot 2x400W lai jamie tieshaam tiktu nokauti... tikai papildus w eeshana un troksnis... par to ka leetak peikriitu, bet vai tev ar saviem 550W nepietiek? tev pat tak nava SLI... :?: zinu ka pie OC tas aatri tiek atsveerts, bet taapec jau ir domatas piemeeram PCI videokartes, lai tava x800 lieki neestu vajadziigos A un V...

Link to comment
Share on other sites

kaapeec galeejiibaas? 2 400w baroklji ir leetaak nekaa 1 600w :p

 

U vsjo rabotajet :!: Ir likti servakos 2 x 550 W anteki :D

es ticu! ir jau dzirdeets un redzeets... bet tas ir servaks... nedomaaju ka Deff, Tu vareesi noslogot 2x400W lai jamie tieshaam tiktu nokauti... tikai papildus w eeshana un troksnis... par to ka leetak peikriitu, bet vai tev ar saviem 550W nepietiek? tev pat tak nava SLI... :?: zinu ka pie OC tas aatri tiek atsveerts, bet taapec jau ir domatas piemeeram PCI videokartes, lai tava x800 lieki neestu vajadziigos A un V...

 

No 2x400W jegas nav nekaadas 18A+18A=36A :D bet Antec 2x550W tas ir speeks 36A+36A=72A :shock:

 

P.S Bernibas bildi esi ielicis :D no serijas "gruutaa berniiba" :roll:

Link to comment
Share on other sites

kaapeec galeejiibaas? 2 400w baroklji ir leetaak nekaa 1 600w :p

Ja tos vel pareizi apvienot, tad var dabut Ļooti stabilu un jaudigu PSU ;)

Kura nebuus sprieguma krissanas, pat pie lielas slodzes.

Bet to jau bus diezgan ilgi un gruuti (vismaz ar manam izpratnem elektriiba ) jataisa :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
No 2x400W jegas nav nekaadas 18A+18A=36A  :D bet Antec 2x550W tas ir speeks 36A+36A=72A  :shock:  

 

P.S Bernibas bildi esi ielicis  :D no serijas "gruutaa berniiba" :roll:

par tiem 2x Antec TP550 piekriitu! bliezamais! bet/vai Deffs vinjus noslogos?

nu vieniigi saprastu to ka atskaitot OC tev ir 8x200Gb cietnji ar filmu.muuzikas u.c. lietu kraajumiem un SLI ar divaa 6800Ultraam vai kautkas tikpat rijiigs... tad jaa... bet tikai prieksh OC? nju dotajaa briidi ja nebaro pelteri no PSU tad domaju ka vajadzeetu pietikt ar 36A (30A Deff-ins gadijumaa)

 

par bildi.. jaa ''bilji i mochilji'' taada taa beerniiba... :lol:

Link to comment
Share on other sites

neiet jau runa par straavas truukumu - runa iet par leetu un ljoti efektiivu risinaajumu stabilam spriegumam...

es reekjinu taa: ja es paardodu antecu pa 70 tad jaapiemet veel 60ls kaukaadam daudz maz 600w

a pa 60 es nopeerku kaukaadu 24 pin barokli deelim un anteks man baro paareejo... nedod dievs saaksu speeleeties ar peltieriem... akal spaardiishos kas shvaks baroklis...

taapeec jaapaskataas kaads ljoti stabils bet nepaaraak jaudiigs/daargs baroklis :roll:

Link to comment
Share on other sites

te tup viens 94 gada montrs:

 

2x700w iekšā

2x30A uz 12v

~2x90A uz 5v

 

parastais ūberaugstais atx keiss salikts, bet 2x platāks

 

iekšā tam 2x200 inteļi

 

4x128 rami ( 16 vietas )

 

3 vai 4 scsi kontrolieri uz mb, tikpar uz pci kontroliera

 

6as hotswap vietiņas ...

 

94'to gadu sapnis

 

 

tagad uz tā stāv nolikts a3 printers un jams vienkārši put ...

ir idejas tajā salikt 2 pc un dzesēt visu ar ūdeni ... vieta tam būs ... vot tik atrast laiku pieķerties ...

Link to comment
Share on other sites

deff_ins - samontē divus keisus kopā. nu kaut vai parastos mazos. sadali smuki un saskrūvē kopā. pofig, ka būs 2x platāks, bet toties varēs maukt visādus mēslus cik vien uziet :)

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
deff_ins - samontē divus keisus kopā. nu kaut vai parastos mazos. sadali smuki un saskrūvē kopā. pofig, ka būs 2x platāks, bet toties varēs maukt visādus mēslus cik vien uziet :)

domaaju ja pacenstos vareetu vinsh savaa arii iestuteet veelvienu PSU... tik pareizi viss jaapardoma...

Link to comment
Share on other sites

deff_ins - samontē divus keisus kopā. nu kaut vai parastos mazos. sadali smuki un saskrūvē kopā. pofig, ka būs 2x platāks, bet toties varēs maukt visādus mēslus cik vien uziet :)

domaaju ja pacenstos vareetu vinsh savaa arii iestuteet veelvienu PSU... tik pareizi viss jaapardoma...

vienkārši:

metam uz keisa augšā barokli

vadus metam iekšā

liekos apsienam ap malām

to ko vajg nobarojam

 

tālāk viss ir detaļas ...

protams mīnuss ir tas ka keisu aizvērt nevar un vadi pa labi pa keisi ...

Link to comment
Share on other sites

njaa... man jau radaas taada fetisha doma ka vareetu sametinaat 2 mazinjus barokljus  :oops:

vo vajg parādīt kāds ir tas milzenis bildēs, tur idejas ko smelties ir fantastika ...

žēl ka nav digitālās kameras :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...