Jump to content

baroklis 550/600 hi-ends - par ko tauta sapnjo?


deff_ins
 Share

Recommended Posts

es fanoju par sho 8)

http://www.ocztechnology.com/products/powe...am_power_supply

vajag:

-cable managments (ka var atraut visu lieko)

-24pin + viss kas naaktonee (tuvaako 2 gad laikaa (possible?)) buutu nepiecieshams

-daudz watu un ampeeru

-voltu piereguleeshana

-pulsiidz kluss (man domaat visi krutie baroklji taadi)

 

zinu ka taads spams jau bijis - bet nu apkoposim savus viedokljus... cena shinii gadiijumaa liidz buutu pooo...

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

hmm.. es fanoju par ocz powerstream 520w - nu laab nav tik smuks, bet diezgan niknaaks par shito. vairaak taapat nefanoju, jo taa man peec 2 nedeeljaam jau ir realitaate

shitas manaa uztveree spaarda deelj klusuma un vadu štekeru dēļ

Link to comment
Share on other sites

dranjkjiigi ka nevar vadus shiem raustiiit shurpu turpu :evil:

bet izskataas labi ^

es jau par saveejo favoriitu neesu skatiijies - vizuaali ljoti pievilciigs :oops:

Link to comment
Share on other sites

dranjkjiigi ka nevar vadus shiem raustiiit shurpu turpu  :evil:  

bet izskataas labi ^

es jau par saveejo favoriitu neesu skatiijies - vizuaali ljoti pievilciigs  :oops:

 

A shitam var : Coolmax CU-600T 600W Unplug Wire Power Supply

http://www.coolmaxusa.com/productDetailsPo...category=single

 

Un caur mani var pasuutiit , cena vareetu buut biski pari 100 Ls :D

Link to comment
Share on other sites

Veel vareetu buut pieejami :

ENERMAX EG701AX-PVE SFMA 24-PIN (SLI) 600W 24-pin V2.0 SLI 2xPCI-Express Power Supply

ENERMAX 660W PS2 Aluminum Power Supply EG851AX-VH W/PFC

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

mrlobber panjemam reizee tos enermaxshus? es pilniigi nopietni skatos uz to pusi - arii finanses nokaartojushaas :roll:

skatoties peec aarzemju cenaam vareetu buut 150-170ls latvijaa :roll:

660w ~250ls :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

ja vestu no newegg, tad tas enermax 660w maksaatu ap 150Ls ieskaitot ceļu. Tagad nevedīšu, bet iespējams jūnijā atkal radīsies tāda iespēja.

Link to comment
Share on other sites

Triton, cik maksātu tie Enermaxi?

 

ENERMAX EG701AX-PVE SFMA 24-PIN (SLI) 600W 24-pin V2.0 SLI 2xPCI-Express Power Supply ~130 Ls

Coolmax CU-600T 600W Unplug Wire Power Supply ~109 Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest intenso

TritoN: Ierosini EET vadībai noslēgt līgumu ar OCZ par viņu produkcijas piegādi Latvijā :!:

Link to comment
Share on other sites

TritoN: Ierosini EET vadībai noslēgt līgumu ar OCZ par viņu produkcijas piegādi Latvijā  :!:

 

Doma nav slikta , bet neatmaksaajas :!: Ja pie kantora katru dienu staaveetu delegacija ar karogiem 'Dajos strane OCZ, melkogo no mnogo' , reaali nav to pirceeju :!:

Link to comment
Share on other sites

Triton, cik maksātu tie Enermaxi?

 

ENERMAX EG701AX-PVE SFMA 24-PIN (SLI) 600W 24-pin V2.0 SLI 2xPCI-Express Power Supply ~130 Ls

Coolmax CU-600T 600W Unplug Wire Power Supply ~109 Ls

:shock: pa leeto :roll:

lobber? kaa njemsi?

triton? aptuvenie terminji? maksaa kad sanjem?

Link to comment
Share on other sites

Nu a Corsair  RAM vai arī baigi pērk?  :D

 

Parsvaraa tirgojam Value Select ramus un pakaadam komplektam XMS :D Lidz arto ir veerts vest :D

Link to comment
Share on other sites

triton? aptuvenie terminji? maksaa kad sanjem?

 

Cena kaa jau teicu , par terminiem pagaidaam nezinu , BB jasuuta no USA :!:

Link to comment
Share on other sites

Triton, cik maksātu tie Enermaxi?

 

ENERMAX EG701AX-PVE SFMA 24-PIN (SLI) 600W 24-pin V2.0 SLI 2xPCI-Express Power Supply ~130 Ls

Coolmax CU-600T 600W Unplug Wire Power Supply ~109 Ls

:shock: pa leeto :roll:

lobber? kaa njemsi?

triton? aptuvenie terminji? maksaa kad sanjem?

 

US tas maskā ~100Ls, ta kā 130Ls ir normāla cena.

Link to comment
Share on other sites

Nu a Corsair RAM vai arī baigi pērk? :D

 

Parsvaraa tirgojam Value Select ramus un pakaadam komplektam XMS :D Lidz arto ir veerts vest :D

 

Nu OCZ jau arī ražo plašum plašu value ram spektru ;)

 

deff_ins, vispirms jāpārskata CPU maiņa, tad varēs domāt par barokli...

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
http://www.hardcoreware.net/reviews/review-231-1.htm

 

Es vēl mēģinu ieurbties Visos tajos terminos ko jūs pieminat Bootmark'a. Bet esmu dziļi ieslīdzis savā Hardwārē Totally Sux

cable managments rulz' date=' bet 12v nerulz[/quote']

baaah! cable managments tieshaam rulz... aarpraats cik manam antecam ir to vadu!!! un veel vinji visi resnaaki... nava kur visu likt... nezinu kaa case otru saanu aiztaisiit! nereaali truukst atvienojamu vadu funkcija... tieshaam neviens nevar uztaisiit kaartiigu Psu ar atvienojamiem vadiem... ti visi kas tagad ir, vinji salidzinoshi liels Crap kaa PSU vieniigi cable managments iespaarda! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

THG peedeejaa laiklaa neveicas ar taganiem :? tagans jau ar nav slikts kantories - tomeer iedomaajies kaada antireklaama taganam ka thg tanii 2 nedeelju amd un intel strestestaa atspraaga pie intel (lol2.gif) pievienotais tagans

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
THG peedeejaa laiklaa neveicas ar taganiem :? tagans jau ar nav slikts kantories - tomeer iedomaajies kaada antireklaama taganam ka thg tanii 2 nedeelju amd un intel strestestaa atspraaga pie intel (lol2.gif) pievienotais tagans

jaaps un veel shis.. http://www.tomshardware.com/howto/20050228..._supply-20.html

Tagans iet paari limiteetajaam robezaam... 12V vietaa dod biku paari 12,6V :lol: iecepinaam sheemas...

Link to comment
Share on other sites

X-Connect jau nav pat Tagan (Topower), tas ir kautkāds lēts ķīniešu mēsls, smuks un spīdīgs gan. Es tikai nesaprotu, kāda ir jēga taisīt noņemamu ATX 20pinu kabeli, labi ja 1 cilvēks no 100 darbinās barošanas bloku bez tā.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

Tas tachu ir smagais CRAP!

njaa... gribu OCZ PowerStream... jo juutu smagu vajadziibu peec voltaazas piereguleeshanas (uz augshu)... bet Antec tieshaam Rulzz!!! voltaaza mainaas tikai par 0,02- 0,03 iedlajaam nju apmeeram taa 11,99- 12,01 i vsjo... (tas pie smagas OC slodzes... viaadi citaadi iet 12V stabili, dazreiz pa 0,01 iedalju pamainaas... ehhh... bij taa veerts.. ) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...